• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovocné konzervy a džemy

Výsledky hledání pro

Ovocné konzervy a džemy - Dovoz vývoz

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francie

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. MAISON NIALÉ

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MAISON NIALÉ, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Koření, Fair trade - spravedlivý obchod, Gastronomie - speciality, Káva a čaj, Koření, Fair trade - spravedlivý obchod, Gastronomie - speciality, a Káva a čaj. Sídlí v Gennevilliers, Francie.

 3. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Catering, Podnikové dárky, Gastronomie - speciality, Potraviny - import-export, Catering, Podnikové dárky, Gastronomie - speciality, a Potraviny - import-export. Sídlí v Lyon, Francie.

 4. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugalsko

  Společnost HANDS ON EARTH LDA., je Výrobce, která působí v Biologická - strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Výtažky z koření a koření, Ovocné konzervy a džemy, Potraviny - import-export, infusions and herbal teas, Výtažky z koření a koření, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v São Pedro De Oliveira, Portugalsko.

 5. BIOSOLNATURA SRL

  Itálie

  Společnost BIOSOLNATURA SRL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Carlentini, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ANTALYA RECELLERI

  Turecko

  Společnost ANTALYA RECELLERI, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. SAFRUNAT SL

  Španělsko

  Společnost SAFRUNAT SL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Campllong, Španělsko.

 3. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Španělsko

  Společnost ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Coffee pods, Ovocné konzervy a džemy, single dose fillers, a Tomato paste. Sídlí v Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Španělsko.

 4. CONSERVAS RAJOPE

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS RAJOPE, je Distributor, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Quel-La Rioja, Španělsko.

 5. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Španělsko

  Společnost SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades, a extra virgin olive oil. Sídlí v Catarroja, Španělsko.

 1. BIOLOKLOCK

  Francie

  Společnost BIOLOKLOCK, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, biological marmalade, Ecological jams, Ovocné konzervy a džemy, a spreadable fruit creams. Sídlí v Montpezat D'agenais, Francie.

 2. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech organic farming preserves, small-scale manufacture, preserves, a sweet wine. Sídlí v Macerata, Itálie.

 1. VIDECA

  Španělsko

  Společnost VIDECA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, a Ovoce konzervované. Sídlí v Villanueva De Castellón-Valencia, Španělsko.

 2. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MINGABIO GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Ovocné konzervy a džemy, Potraviny - import-export, Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Ovocné konzervy a džemy, a Potraviny - import-export. Sídlí v München, Německo.

 3. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francie

  Společnost DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, je Distributor, která působí v Lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Káva a čaj, Ovocné konzervy a džemy, Delicatessen products, Káva a čaj, a chocolate gift boxes. Sídlí v Saint Georges Sur Loire, Francie.

 4. SUN & FRUITS

  Španělsko

  Společnost SUN & FRUITS, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech hand-crafted production, a organic fruit. Sídlí v Sant Hipòlit De Voltregà, Španělsko.

 5. UNISTAR TREJD

  Severní Makedonie

  Společnost UNISTAR TREJD, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech fruit preserves, spreadable vegetable creams, a preserved foodstuffs. Sídlí v Veles, Severní Makedonie.

 6. GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC

  Ázerbajdžán

  Společnost GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC, je Výrobce, která působí v Džusy ovocné sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Production of high-quality fresh fruit juices, fresh drink with pomegranate extract base, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v Baku, Ázerbajdžán.

 7. DEZEUTTER

  Belgie

  Společnost DEZEUTTER, je Distributor, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech local specialty produce, hand-crafted production, fruit liqueurs, a candied fruits. Sídlí v Ellezelles, Belgie.

 8. ROUCADIL

  Francie

  Společnost ROUCADIL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce sušené, a Ovoce sušené. Sídlí v Montayral, Francie.

 1. SC CAMARA LUI TOMITA SRL

  Rumunsko

  Společnost SC CAMARA LUI TOMITA SRL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Zelenina, čerstvá, Konzervy sterilované, Džusy ovocné a zeleninové, Ovoce, Zelenina, čerstvá, Konzervy sterilované, a Džusy ovocné a zeleninové. Sídlí v Rasnov, Rumunsko.

 2. VARANLAR

  Turecko

  Společnost VARANLAR, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech clear honey, cooking vinegar, a pomegranates. Sídlí v Şianliurfa, Turecko.

 3. BRUNIA

  Itálie

  Společnost BRUNIA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Paternò, Itálie.

 4. ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Turecko

  Společnost ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech chocolate and cocoa sweets, a fruit chutneys. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. FRESHCUT S.L.

  Španělsko

  Společnost FRESHCUT S.L., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Vigo, Španělsko.

 6. CONFITURES & GOURMANDISES SARL

  Francie

  Společnost CONFITURES & GOURMANDISES SARL, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, fruit chutneys, orange preserves, acacia honey, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v Prechac, Francie.

 7. FRUCOPASA

  Španělsko

  Společnost FRUCOPASA, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, Ovoce konzervované, preserves, preserves, a fruit chutneys. Sídlí v BINACED - HUESCA, Španělsko.

 8. LES CONFITURES DU CLOCHER

  Francie

  Společnost LES CONFITURES DU CLOCHER, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Ars En Re, Francie.

 9. DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S

  Turecko

  Společnost DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Kartepe, Turecko.

 10. KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED

  Srí Lanka

  Společnost KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech tropical fruit juices. Sídlí v Colombo, Srí Lanka.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma