• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovocné konzervy a džemy

Výsledky hledání pro

Ovocné konzervy a džemy - Dovoz vývoz

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francie

  Verified by europages badge

  Clément Faugier at Privas in the Ardèche: we've been producing and selling all chestnut based products since 1882: : chestnut ice cream, Ardèche chestnut cream. We produce and sell Marpom's, a mix of chestnut cream and mashed potato. Range of organic products. Clément Faugier now provides frozen fruit and vegetable puree, plain portionable frozen chestnut purée, in the form of 8 or 15 pallets.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader is the expert in onions. We are immersed in onion cultivation with our specialised sorting and packing station. Onions are sorted at a capacity of 75 tons per hour. High-tech equipment combined with craftsmanship ensures that the FlevoTrade onion is globally renowned for its quality. Additionally, FlevoTrade offers a wide range of 'shelf-ready' products under its own brand. Thanks to years of experience in import and export, our products are carefully selected and exported to over 70 countries worldwide. Situated in Flevoland, the Netherlands, we provide quality in-house service and extensive storage capacity. Due to our global network, we manage logistics from field to customer, guaranteeing a worldwide taste of quality.

 3. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Catering, Podnikové dárky, Gastronomie - speciality, Potraviny - import-export, Catering, Podnikové dárky, Gastronomie - speciality, a Potraviny - import-export. Sídlí v Lyon, Francie.

 4. MAISON NIALÉ

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MAISON NIALÉ, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Koření, Fair trade - spravedlivý obchod, Gastronomie - speciality, Káva a čaj, Koření, Fair trade - spravedlivý obchod, Gastronomie - speciality, a Káva a čaj. Sídlí v Gennevilliers, Francie.

 5. LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Marnay, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BIOSOLNATURA SRL

  Itálie

  Společnost BIOSOLNATURA SRL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Carlentini, Itálie.

 2. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugalsko

  Společnost HANDS ON EARTH LDA., je Výrobce, která působí v Biologická - strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Výtažky z koření a koření, Ovocné konzervy a džemy, Potraviny - import-export, infusions and herbal teas, Výtažky z koření a koření, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v São Pedro De Oliveira, Portugalsko.

 3. ANTALYA RECELLERI

  Turecko

  Společnost ANTALYA RECELLERI, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 4. SAFRUNAT SL

  Španělsko

  Společnost SAFRUNAT SL, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Campllong, Španělsko.

 5. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Španělsko

  Společnost ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Coffee pods, Ovocné konzervy a džemy, single dose fillers, a Tomato paste. Sídlí v Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Španělsko.

 1. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Španělsko

  Společnost SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades, a extra virgin olive oil. Sídlí v Catarroja, Španělsko.

 2. CONSERVAS RAJOPE

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS RAJOPE, je Distributor, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Quel-La Rioja, Španělsko.

 1. BIOLOKLOCK

  Francie

  Společnost BIOLOKLOCK, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, biological marmalade, Ecological jams, Ovocné konzervy a džemy, a spreadable fruit creams. Sídlí v Montpezat D'agenais, Francie.

 2. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Itálie

  Společnost AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech organic farming preserves, small-scale manufacture, preserves, a sweet wine. Sídlí v Macerata, Itálie.

 3. VIDECA

  Španělsko

  Společnost VIDECA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, a Ovoce konzervované. Sídlí v Villanueva De Castellón-Valencia, Španělsko.

 4. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MINGABIO GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Ovocné konzervy a džemy, Potraviny - import-export, Ovoce, Ovoce a zelenina - import-export, Ovocné konzervy a džemy, a Potraviny - import-export. Sídlí v München, Německo.

 5. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francie

  Společnost DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, je Distributor, která působí v Lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Káva a čaj, Ovocné konzervy a džemy, Delicatessen products, Káva a čaj, a chocolate gift boxes. Sídlí v Saint Georges Sur Loire, Francie.

 6. SUN & FRUITS

  Španělsko

  Společnost SUN & FRUITS, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech hand-crafted production, a organic fruit. Sídlí v Sant Hipòlit De Voltregà, Španělsko.

 7. UNISTAR TREJD

  Severní Makedonie

  Společnost UNISTAR TREJD, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech fruit preserves, spreadable vegetable creams, a preserved foodstuffs. Sídlí v Veles, Severní Makedonie.

 8. C.O.P.Y.R.

  Francie

  Společnost C.O.P.Y.R., je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Seasonings, fruit coulis, a candied fruit. Sídlí v Lorp Sentaraille, Francie.

 1. PRISCA

  Portugalsko

  Společnost PRISCA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Trancoso, Portugalsko.

 2. AZERPOLTRADE SP. Z O. O.

  Polsko

  Společnost AZERPOLTRADE SP. Z O. O., je Distributor, která působí v Káva a čaj sektoru. Působí rovněž v sektorech Džusy ovocné, Ovocné konzervy a džemy, tea, Tomato paste, Džusy ovocné, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 3. MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

  Turecko

  Společnost MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech preserves. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. ORGANIKADAN

  Turecko

  Společnost ORGANIKADAN, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech diabetic food, a fruit chutneys. Sídlí v Denizli, Turecko.

 5. CONFITURES & GOURMANDISES SARL

  Francie

  Společnost CONFITURES & GOURMANDISES SARL, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, fruit chutneys, orange preserves, acacia honey, a Ovocné konzervy a džemy. Sídlí v Prechac, Francie.

 6. FRUCOPASA

  Španělsko

  Společnost FRUCOPASA, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, Ovoce konzervované, preserves, preserves, a fruit chutneys. Sídlí v BINACED - HUESCA, Španělsko.

 7. DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S

  Turecko

  Společnost DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Kartepe, Turecko.

 8. VARANLAR

  Turecko

  Společnost VARANLAR, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech clear honey, cooking vinegar, a pomegranates. Sídlí v Şianliurfa, Turecko.

 9. REINES DE TOURAINE

  Francie

  Společnost REINES DE TOURAINE, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Sídlí v Rivarennes, Francie.

 10. LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA

  Itálie

  Společnost LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervárenské výrobky, pistachio meal, pistachio pesto, almond cream, a Konzervárenské výrobky. Sídlí v Trecastagni, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma