• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovocné základy

Výsledky hledání pro

Ovocné základy - Dovoz vývoz

 1. KASAG SWISS AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  KASAG is a medium-sized industrial company in Langnau in the Swiss region of Emmental. Since 1929, the company has been creating jobs in this region for a qualified skilled workforce. This hilly region in the canton of Bern, endowed with a beautiful landscape, is not just home to the world-renowned cheese with holes, but also to numerous innovative companies that have gained a great reputation globally. KASAG is one of them. Design and construction of devices, containers, pressure vessels, heat exchangers, fractionating columns, assemblies, etc. for the chemical and pharmaceutical industries, as well as food, environmental and bioengineering. Engineering and manufacture of batch cooking plants for producing fruit bases, jams, compotes, marmalades, sauces, vegetables and other foods. Engineering of installations for heat recovery from waste water systems, as well as production and assembly of sewer heat exchangers for different types of sewers.

 2. J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost J. ZEJMA & SÖHNE HANDELSGES.M.B.H, je Distributor, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Groß-Enzersdorf, Rakousko.

 3. F2S S.A.S.

  Francie

  Společnost F2S S.A.S., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné základy, Ovocné základy, exotic fruit drink and juice, stewed fruit, a fruit coulis. Sídlí v Valence, Francie.

 4. MNDGIDA

  Turecko

  Společnost MNDGIDA, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Preserves, jams and marmalades, honey, a breakfast included. Sídlí v Kazan/ankara, Turecko.

 5. CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER

  Německo

  Společnost CATERING WAGNER INH. PETRA DÖRR-WAGNER, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Offenbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOC. AGR. MONTELAURO S.S.

  Itálie

  Společnost SOC. AGR. MONTELAURO S.S., je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades. Sídlí v Monterosso Almo, Itálie.

 2. JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost JUICE TRADE (JT) GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO.

  Itálie

  Společnost AGRIPANTEL SNC DI ANDREA PAOLO LA ROSA & CO., je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech orange preserves. Sídlí v Campobello Di Mazara, Itálie.

 4. TIM.CO LLC

  Rusko

  Společnost TIM.CO LLC, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Džusy ovocné, Dietní a biologická strava, Ovocné základy, Ovoce sušené, Džusy ovocné, Dietní a biologická strava, Ovocné základy, a Ovoce sušené. Sídlí v Moscow, Rusko.

 5. KEYWAN FRUITS

  Turecko

  Společnost KEYWAN FRUITS, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Dalaman, Turecko.

 1. RACIMO INDUSTRY SARL

  Alžírsko

  Společnost RACIMO INDUSTRY SARL, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Alger, Alžírsko.

 2. EMEK GIDA INC.

  Turecko

  Společnost EMEK GIDA INC., je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 1. TESORI DI SICILIA

  Itálie

  Společnost TESORI DI SICILIA, je Maloprodejce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades, typical honeys, flavoured marzipan, a traditional product. Sídlí v Nicosia, Itálie.

 2. MARMELADENHERZ

  Německo

  Společnost MARMELADENHERZ, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades, sugarless jams, a fruit chutneys. Sídlí v Markt Schwaben, Německo.

 3. D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L.

  Itálie

  Společnost D'ALESSANDRO CONFETTURE S.R.L., je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech preserves, biological marmalade, Production of high-quality fresh fruit juices, a organic farming preserves. Sídlí v Giuliano Teatino, Itálie.

 4. MAMMA MIA SRL

  Itálie

  Společnost MAMMA MIA SRL, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech spreadable fruit creams, preserves, marmalades, a fruit nectars. Sídlí v Siracusa, Itálie.

 5. IDIA SRL

  Itálie

  Společnost IDIA SRL, je Distributor, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades, preserves, biological marmalade, a organic farming preserves. Sídlí v Crotone, Itálie.

 6. GAGET SA

  Francie

  Společnost GAGET SA, je Výrobce, která působí v Potraviny a nápoje - suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné základy, flavouring products for food, caramel, a Ovocné základy. Sídlí v Nogent-Sur-Seine, Francie.

 7. STREECK SPECIALITEITEN

  Nizozemsko

  Společnost STREECK SPECIALITEITEN, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Nieuwegein, Nizozemsko.

 8. CROPSAL SARL

  Francie

  Společnost CROPSAL SARL, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Preserves, jams and marmalades, fruit jellies, a preserves. Sídlí v Nousty, Francie.

 1. GNT FRANCE SARL

  Francie

  Společnost GNT FRANCE SARL, je Distributor, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech food ingredients. Sídlí v Champagne-Au-Mont-D'or, Francie.

 2. ALFA-NISTRU SA

  Moldavsko

  Společnost ALFA-NISTRU SA, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, a Ovoce konzervované. Sídlí v Soroca, Moldavsko.

 3. COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE

  Mexiko

  Společnost COYOXOCHIAT / MONTAÑA VERDE, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Puebla, Mexiko.

 4. MS EXPERT PR SRL

  Rumunsko

  Společnost MS EXPERT PR SRL, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Brasov, Rumunsko.

 5. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polsko

  Společnost AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné základy, Konzervovaná zelenina v octě, Ovocné základy, Preserves, jams and marmalades, a Konzervovaná zelenina v octě. Sídlí v Drzewica, Polsko.

 6. ZENA EXOTICFRUITS SA

  Senegal

  Společnost ZENA EXOTICFRUITS SA, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Sídlí v Dakar, Senegal.

 7. ELIAZCO GROUP

  Libanon

  Společnost ELIAZCO GROUP, je Distributor, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech food industry. Sídlí v Haddath, Libanon.

 8. PRIMERANO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PRIMERANO S.R.L., je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech candied fruits, marmalades, fruit juices, a citrus trees. Sídlí v Rosarno, Itálie.

 9. VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW

  Polsko

  Společnost VORTUMNUS SP. Z O.O. ZAKLAD PRZETWORSTWA OWOCOW I WARZYW, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovocné základy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, a Ovocné základy. Sídlí v Skolyszyn, Polsko.

 10. STIFEN EGYPT

  Egypt

  Společnost STIFEN EGYPT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné základy, frozen fruit, Ovocné základy, preparations for purées, a fruit pulps. Sídlí v 6th Of October City, Egypt.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro