• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ozubená kola

Výsledky hledání pro

Ozubená kola - Dovoz vývoz

 1. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Quality partner. For more than 60 years. Founded in 1950, our owner-managed company has developed throughout Europe to become the leader in terms of quality of toothed components. Today, around 400 employees in a factory area of more than 26, 000 m² produce large- and small-scale series with a precision and variety that sets standards. The best comes together here: /// Market stability and innovative strength. Delivery reliability is of the highest priority for our customers. The market stability of the company, proven over decades, gives you the security of always having a reliable partner at your side in the long term too. An extremely high innovation potential is added to the continued availability of the precision products. Our ability to manufacture new products for new applications in the shortest time is the best basis for growing together with our customers.

 2. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Ehgartner offers you everything from precision gears, spiral bevel gears, gearboxes and drives, gear wheels, worm wheels, splined shafts, welded constructions to repairs from a single source. Our gears, shafts and other gear parts are produced with an accuracy of a thousandth of a millimetre and are designed for extreme continuous loads in aircraft or locomotives, in power stations or in mining. Maximum precision is offered for the relevant gear profiles, rotational and milled parts.

 3. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 4. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Since the founding of Franz Morat GmbH in 1912, gear and drive engineering has been in a continuous state of development at the company’s headquarters in Eisenbach. With subsidiaries in the United States, Turkey, Poland and The Netherlands as well as a worldwide network of sales partners, Framo Morat is a globally operating manufacturer of high-quality drive solutions for many industries. Gear technology is our speciality. We perform all quality-relevant production technologies in-house. Framo Morat is one of the leading European providers of worm gear sets in particular. Framo Morat sees itself as a consulting company, combining automatic production with the services of a design office. Based on the many years of experience, Framo Morat is your ideal partner, from specifying your drive idea, to development and design, through to prototype construction, testing, assembly and production.

 5. LICHARZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Licharz GmbH is a leading manufacturer of technical plastics specialising in maximum performance for trade and industry. With our headquarters in Germany and sites in France and England, we are active worldwide and offer quick delivery. Our product portfolio includes a wide range of extremely durable technical plastics that are used in numerous sectors. Why choose Licharz? Tailor-made solutions: we provide individual solutions tailored to our customers' needs. Top quality: our products are characterised by high quality and durability. Quick availability: thanks to our storage capacities, we are able to react quickly to the requirements of our customers to ensure rapid delivery. Comprehensive expertise: with our extensive experience and industry-specific knowledge, we are a competent partner for our customers. We are active in a wide range of sectors worldwide including agriculture, construction, electrical engineering, renewable energies, vehicle construction, the aerospace industry, mechanical engineering, the food industry and many more. Our in-depth knowledge of the requirements of these sectors makes us a first-class adviser and reliable partner for buyers, distributors, processors and users.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ENKA MAKINA DISLI

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ENKA MAKINA DISLI, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Drive technology, Bevel gears/bevel gear sets, Spur gears, Chains for agricultural machines, Sprockets, CNC metal machining, Toothed racks, Rotary chains, a Turned parts for mechanical engineering. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Neckartailfingen, Německo.

 3. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HARMA RONALD MANZ GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Ebersbach, Německo.

 4. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost UNLIMITED DRIVE SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Selbitz, Německo.

 5. MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Wetzlar, Německo.

 1. MÄDLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MÄDLER GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojky motoru, Dříky se závitem, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, a Spojky motoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 2. REKUPLAST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost REKUPLAST GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Wertheim, Německo.

 1. HERZOG INTERTEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERZOG INTERTEC GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Mahlstetten, Německo.

 2. GRELL-GEAR AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost GRELL-GEAR AG, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Mohlin, Švýcarsko.

 3. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BIGIPARTS GMBH CO. KG, je Distributor, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Pforzheim, Německo.

 4. SAIM EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SAIM EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Mittelbiberach, Německo.

 5. CRASTECH GMBH

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CRASTECH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Taufkirchen, Itálie.

 6. HERO GEARS A/S

  Dánsko

  Společnost HERO GEARS A/S, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech cylinder gears. Sídlí v Roedovre, Dánsko.

 7. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Německo

  Společnost HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Motoreduktory sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozubená kola, Gear design, a Ozubená kola. Sídlí v Landshut, Německo.

 8. ZAMA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZAMA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech helical bevel gears, cone drive, cylinder gears, a cog wheels. Sídlí v Bordesholm, Německo.

 1. TENTE SAS

  Francie

  Společnost TENTE SAS, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka kovová, Ozubená kola, Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím, rollers, Kola a kolečka kovová, Ozubená kola, a Kola a kolečka pro manipulaci se zbožím. Sídlí v Saint Fargeau Ponthierry, Francie.

 2. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Rakousko

  Společnost ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojky motoru, transmission gears, drives, Spojky motoru, a linear guides. Sídlí v Lustenau, Rakousko.

 3. WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH

  Německo

  Společnost WIP INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN DIETER WESTERWALBESLOH, je Velkoprodejce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Verl, Německo.

 4. HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG

  Německo

  Společnost HOLTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH&CO.KG, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Schloß Holte-Stukenbrock, Německo.

 5. DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH

  Německo

  Společnost DHM PRODUKTMANAGEMENT GMBH, je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozubená kola, roller chains, Conveyor chains, Ozubená kola, a Elastomer clutches. Sídlí v Moers, Německo.

 6. STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost STRÖTER CNC-DREH- UND VERZAHNUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Velbert, Německo.

 7. NEY DRAHTERODIEREN GMBH

  Německo

  Společnost NEY DRAHTERODIEREN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Drill erosion work. Sídlí v Wallerfangen, Německo.

 8. DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH

  Německo

  Společnost DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Wedel, Německo.

 9. ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH

  Německo

  Společnost ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Semi-finished plastic products. Sídlí v Ahaus, Německo.

 10. W. SIEGRIST AG

  Švýcarsko

  Společnost W. SIEGRIST AG, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Sídlí v Grenchen, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma