• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pásková ocel pro svazkování

Výsledky hledání pro

Pásková ocel pro svazkování - Dovoz vývoz

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Haßloch, Německo.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AC DECOGROUP GMBH, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Würselen, Německo.

 4. REFACOM

  Belgie

  Společnost REFACOM, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech strapping equipment for packing, packing and packaging machines and equipment, Stretch wrap, a Stretchable films. Sídlí v Lot, Belgie.

 5. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Francie

  Společnost TECHNIQUES ET INNOVATIONS, je Velkoprodejce, která působí v Vyztužení - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, strapping tools, Pásková ocel pro svazkování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Značení a etiketování - stroje. Sídlí v Muttersholtz, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GAPADOS E.K.

  Německo

  Společnost GAPADOS E.K., je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Sörgenloch, Německo.

 2. STAALBAND - BANDSTAAL

  Nizozemsko

  Společnost STAALBAND - BANDSTAAL, je Velkoprodejce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel strips. Sídlí v Spijkenisse, Nizozemsko.

 3. ISOPACK MACHINERY SA

  Lucembursko

  Společnost ISOPACK MACHINERY SA, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, a Pásková ocel pro svazkování. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 4. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Belgie

  Společnost FROMM PACKAGING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, Pásková ocel pro svazkování, a pallet wrappers. Sídlí v Marquain, Belgie.

 5. DE BO

  Belgie

  Společnost DE BO, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, yarn winding, Pásková ocel pro svazkování, strings, a washers. Sídlí v Waregem, Belgie.

 1. FRANCE FEUILLARD

  Francie

  Společnost FRANCE FEUILLARD, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic strapping machines, a hoop machines. Sídlí v Elne, Francie.

 2. DE LAMA

  Francie

  Společnost DE LAMA, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvedací a ukládací popruhy, Popruhy tkané průmyslové, Zvedací a ukládací popruhy, a Popruhy tkané průmyslové. Sídlí v Sarlat, Francie.

 1. BAND-N-GO INC.

  Kanada

  Společnost BAND-N-GO INC., je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Vaughan, Kanada.

 2. LA CROIX NOBLE

  Francie

  Společnost LA CROIX NOBLE, je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, automatic mechanisms, air cushions for packing, Pásková ocel pro svazkování, a hoop machines. Sídlí v Chaingy, Francie.

 3. CLIPSICO PACK

  Egypt

  Společnost CLIPSICO PACK, je Výrobce, která působí v Balení zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, packing straps, Pásková ocel pro svazkování, stretch film, a strapping equipment for packing. Sídlí v Alexandria, Egypt.

 4. AJ PACKAGING LTD

  Spojené království

  Společnost AJ PACKAGING LTD, je Distributor, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Bolton, Spojené království.

 5. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Spojené státy americké

  Společnost TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Zatavování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, strapping tools, strapping equipment for packing, a Pásková ocel pro svazkování. Sídlí v San Jose, Spojené státy americké.

 6. TOUTEMBAL

  Francie

  Společnost TOUTEMBAL, je Distributor, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, plastic packaging, Obaly - podniky, a plastic packaging machine. Sídlí v Octeville-Sur-Mer, Francie.

 7. FROMM FRANCE

  Francie

  Společnost FROMM FRANCE, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, Pásková ocel pro svazkování, a air cushions for packing. Sídlí v Darois, Francie.

 8. QUADRI GRUPI AS

  Estonsko

  Společnost QUADRI GRUPI AS, je Velkoprodejce, která působí v Obaly ze dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech Skleněné obaly, Kovové obaly a nádoby, Pásková ocel pro svazkování, Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití, Skleněné obaly, Kovové obaly a nádoby, Pásková ocel pro svazkování, a Alobalové tvrdé fólie na pečení na jedno použití. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 1. CERCLE MAROC

  Maroko

  Společnost CERCLE MAROC, je Distributor, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic packaging items. Sídlí v Casablanca, Maroko.

 2. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Francie

  Společnost SAS MIL-TEK SUD-OUEST, je Distributor, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Bale presses for waste disposal, a polystyrene shredders. Sídlí v Gaillac, Francie.

 3. ASTIC GROUPE

  Francie

  Společnost ASTIC GROUPE, je Multi-Category, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel strips. Sídlí v Andrezieux-Boutheon, Francie.

 4. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Působí rovněž v sektorech strapping tools. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 5. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Turecko

  Společnost MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásková ocel pro svazkování, a Pásková ocel pro svazkování. Sídlí v Dilovasi Kocaeli, Turecko.

 6. FORMSCHLUSS

  Německo

  Společnost FORMSCHLUSS, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Dortmund, Německo.

 7. DAE YANG STRAPS CO., LTD

  Jižní Korea

  Společnost DAE YANG STRAPS CO., LTD, je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Kyungbuk, Jižní Korea.

 8. OVERITE INDUSTRIAL CO.

  Jižní Korea

  Společnost OVERITE INDUSTRIAL CO., je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Siheung, Jižní Korea.

 9. OCM S.P.A.

  Itálie

  Společnost OCM S.P.A., je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Pásková ocel pro svazkování, Uzávěry kolem zátek, kovové, a Pásková ocel pro svazkování. Sídlí v Gruaro, Itálie.

 10. HUZHOU BEST STRAP CO.,LTD.

  Čína

  Společnost HUZHOU BEST STRAP CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Pásková ocel pro svazkování sektoru. Sídlí v Huzhou City, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma