• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pásové železo a ocel

Výsledky hledání pro

Pásové železo a ocel - Dovoz vývoz

 1. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produces low and high carbon steel strips that can be: cold or hot rolled, annealed, raw, half hard, grey, blue, yellow and white tempered. The thicknesses range from 0.10 mm to 6 mm and the width is to measure. The company's policy aims at satisfying the customers' requirements and keeping its quality and efficiency standards. La Tempracciaio s.r.l. can be found in Caronno Pertusella (VA). It sells and produces hardened and hardenable steel ribbons.

 2. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech fastening clamp, Ear clamps, Hose clips, Screw clamps, Universal clamps, Tape clamp, Multi crimp rings, Quick connectors, a SMILe® compact quick connectors. Sídlí v Endingen, Německo.

 3. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Itálie

  Společnost AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., je Subdodavatel, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, a copper strips. Sídlí v Quargnento, Itálie.

 4. ASCARRIER OTOMOTIV

  Turecko

  Společnost ASCARRIER OTOMOTIV, je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Düzce, Turecko.

 5. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, Příruby armatur, Pásové železo a ocel, Příruby armatur, pipe fittings, a Valves. Sídlí v Inverurie, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OLIMPIACCIAI SRL

  Itálie

  Společnost OLIMPIACCIAI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Plech děrovaný ze železných kovů, Ocele a kovy - tváření a řezání, Pásové železo a ocel, Ocel, Plech děrovaný ze železných kovů, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Torino, Itálie.

 2. TATA STEEL

  Spojené království

  Společnost TATA STEEL, je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Wednesbury, Spojené království.

 3. METALECO

  Francie

  Společnost METALECO, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, Pásové železo a ocel, knick-knacks, Sheet metalwork, a Stretched metal. Sídlí v Riscle, Francie.

 4. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Itálie

  Společnost FIGLI DI E. CAVALLI SPA, je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech steel tape, iron and steel strips, galvanized ribbons, a chrome-plated tape. Sídlí v Rozzano, Itálie.

 5. MARMARA FERFORJE

  Turecko

  Společnost MARMARA FERFORJE, je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 1. BERNDORF BAND GROUP

  Rakousko

  Společnost BERNDORF BAND GROUP, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, Pásové železo a ocel, steel tape, a machine building. Sídlí v Berndorf, Rakousko.

 2. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Itálie

  Společnost INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Forlì, Itálie.

 1. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Spojené království

  Společnost FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Suzhou, Spojené království.

 2. RETORAS

  Litva

  Společnost RETORAS, je Velkoprodejce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Plech profilový ze železných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Železářské zboží průmyslové, Plech profilový ze železných kovů, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Mazeikiai, Litva.

 3. FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., je Výrobce, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Pásové železo a ocel, Ocele a kovy, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 4. TEXEL INDUSTRY

  Rumunsko

  Společnost TEXEL INDUSTRY, je Distributor, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech round metal bars, a drawn metal sheets. Sídlí v Iernut, Rumunsko.

 5. GAMMA ACCIAI S.R.L.

  Itálie

  Společnost GAMMA ACCIAI S.R.L., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, Pásové železo a ocel, Ocel nererezová, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Lainate, Itálie.

 6. FLEJES VIÑAS

  Španělsko

  Společnost FLEJES VIÑAS, je Distributor, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 7. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Itálie

  Společnost FONDERIE ZERBETTO S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Pásové železo a ocel, Ocele a kovy, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Lessona, Itálie.

 8. OLMAT S.R.L.

  Itálie

  Společnost OLMAT S.R.L., je Výrobce, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Pásové železo a ocel, Ocele a kovy, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Sarcedo, Itálie.

 1. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Španělsko

  Společnost FLEJES Y ACEROS RUBIO, je Velkoprodejce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 2. HYDROLINE SOLUTIONS LTD

  Spojené království

  Společnost HYDROLINE SOLUTIONS LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Martock, Spojené království.

 3. CUSTOM ALLOY

  Spojené království

  Společnost CUSTOM ALLOY, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Redditch, Spojené království.

 4. HIPPE GUNNAR PLATE OG SVEISEVERK AS

  Norsko

  Společnost HIPPE GUNNAR PLATE OG SVEISEVERK AS, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Moelv, Norsko.

 5. NOR-CAL (UK) LTD

  Spojené království

  Společnost NOR-CAL (UK) LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Malmesbury, Spojené království.

 6. D & D INTERNATIONAL VALVES LTD

  Spojené království

  Společnost D & D INTERNATIONAL VALVES LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Bury St. Edmunds, Spojené království.

 7. MELIMATIC LTD

  Spojené království

  Společnost MELIMATIC LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Cradley Heath, Spojené království.

 8. SNAP RING JOINT LTD

  Spojené království

  Společnost SNAP RING JOINT LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Jersey, Spojené království.

 9. PROPIPE LTD

  Spojené království

  Společnost PROPIPE LTD, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Hartlepool, Spojené království.

 10. BSS

  Spojené království

  Společnost BSS, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, a Pásové železo a ocel. Sídlí v Peterborough, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma