• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • píce a sláma

Výsledky hledání pro

Píce a sláma - Dovoz vývoz

 1. FODER BIO-TECH

  Polsko

  Verified by europages badge

  We are a European producer of oils, meals, cakes and flours made from soybeans and flaxseeds. Foder bio tech also provides production processing and cleaning services for up to 99.99% of all oilseeds. Our feed additives are guaranteed and confirmed by GMP and EU-BIO certificates. This means that for our BIO products we use only certified seeds grown primarily on ecological farms in Poland as well as in other parts of Europe. Conventional and organic cakes, oils, meals and non-GMO flours are an excellent source of protein and energy in animal feed. Since 1998, we have been cooperating with feed producers and trading companies from around the world. Our production is completely natural, without the use of chemicals. In the extrusion process, the grains are heated and then fed to the pressing presses. We have been ensuring the quality and safety of our products for years. Thanks to the joint effort of all employees, this family business is growing every year . Do not hesitate to contact us for more information !

 2. SARL TASCHET

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SARL TASCHET, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech medical herbs, Hay, Alfalfa bales, Alfalfa feed, Hay and straw, Unbaled alfalfa hay, Sale of straw, Alfalfa straw mix, a Fodder. Sídlí v Roiffé, Francie.

 3. FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L., je Distributor, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech top quality straw, pressed straw, wheat straw, wheat hay, oat straw, alfalfa, a cattle feed. Sídlí v La Campana-Sevilla, Španělsko.

 4. TRONAGERGAARD STRAW

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Společnost TRONAGERGAARD STRAW, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Píce a sláma, animal food, wood bark, straw, straws, bark for mulch, straw and hay, animal fodder equipment, a farm equipment. Sídlí v Slagelse, Dánsko.

 5. ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Dielheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. UNIVERT FOIN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost UNIVERT FOIN, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech straw, medical herbs, fodder, straw and hay, Hay, Production transformation of small and big bales, Small dedusted forage bales, Production of small hay bales, a Straw bale walls made to measure. Sídlí v Bouzonville, Francie.

 2. EARL DE LA ROMANE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost EARL DE LA ROMANE, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Trade of fodder, Trade of hay, Import-export fodder, French fodder, Hay, Feed for livestock, Long-stem hay, Short-stem hay, a Sale of fodder. Sídlí v Blet, Francie.

 3. DUREPAIRE

  Francie

  Společnost DUREPAIRE, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech pellet feeds, a medical herbs. Sídlí v Verdille, Francie.

 4. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Turecko

  Společnost ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY, je Výrobce, která působí v Zemědělské přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - stroje a zařízení, Píce a sláma, Zemědělství - stroje a zařízení, trailer, fodder mix, a Píce a sláma. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 5. ALFALFA MONEGROS

  Španělsko

  Společnost ALFALFA MONEGROS, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Píce a sláma, a Píce a sláma. Sídlí v Sariñena-Huesca, Španělsko.

 1. KUHN

  Francie

  Společnost KUHN, je Výrobce, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělské rozstřikovače, Píce a sláma, Zemědělské rozstřikovače, Píce a sláma, haymaking machinery, a manure spreaders. Sídlí v Saverne Cedex, Francie.

 2. BARENBRUG FRANCE

  Francie

  Společnost BARENBRUG FRANCE, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech lawns, sports ground turf regeneration, a biostimulants. Sídlí v Marne La Vallée Cedex 3, Francie.

 1. TRANSPORT FOURNIER

  Francie

  Společnost TRANSPORT FOURNIER, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech road transport of merchandise, Hay, a cereals and grains. Sídlí v Tourtenay, Francie.

 2. COABA

  Španělsko

  Společnost COABA, je Poskytovatel služeb, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Barrax-Albacete, Španělsko.

 3. PROFARRATGES BALAGUER S.L

  Španělsko

  Společnost PROFARRATGES BALAGUER S.L, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Balaguer, Španělsko.

 4. AGRA INVEST, A.S.

  Slovensko

  Společnost AGRA INVEST, A.S., je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Hay, wheat, barley, a straw and hay. Sídlí v Banská Bystrica, Slovensko.

 5. ANGERMUND GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ANGERMUND GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 6. STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH

  Rakousko

  Společnost STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech biological feeds, a pellet feeds. Sídlí v Zahling, Rakousko.

 7. DIRK DE BAERE

  Belgie

  Společnost DIRK DE BAERE, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged corn, Hay, pellet feeds, a stable manure. Sídlí v Knesselare, Belgie.

 8. ALBSTREU

  Německo

  Společnost ALBSTREU, je Velkoprodejce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Neufra, Německo.

 1. SC ELUNOS SRL

  Rumunsko

  Společnost SC ELUNOS SRL, je Distributor, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - služby, Hnojiva umělá, Píce a sláma, Směsi pro dobytek a drůbež, Zemědělství - služby, Hnojiva umělá, Píce a sláma, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Gaesti, Rumunsko.

 2. SARL DOMAINE DE FRAY

  Francie

  Společnost SARL DOMAINE DE FRAY, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech straw, a olive oil. Sídlí v Saint Martin De Crau, Francie.

 3. CEREALES UTRERA, S.L.

  Španělsko

  Společnost CEREALES UTRERA, S.L., je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Píce a sláma, Straw, a Píce a sláma. Sídlí v Utrera, Španělsko.

 4. ALEJANDRO MONTES MUÑOZ

  Španělsko

  Společnost ALEJANDRO MONTES MUÑOZ, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Villodrigo-Palencia, Španělsko.

 5. CHUCHI TRANSPORTES S.L.

  Španělsko

  Společnost CHUCHI TRANSPORTES S.L., je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Pedrosillo El Ralo Salamanca, Španělsko.

 6. ALVER HOLZ

  Německo

  Společnost ALVER HOLZ, je Velkoprodejce, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Pirmasens, Německo.

 7. OVALI YEM SANAYI

  Turecko

  Společnost OVALI YEM SANAYI, je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Krmiva pro domácí zvířata, fodder mix, fodder, food for animals and zootechnics, a Krmiva pro domácí zvířata. Sídlí v Erzurum, Turecko.

 8. RECOPAJA,S.L.

  Španělsko

  Společnost RECOPAJA,S.L., je Distributor, která působí v Píce a sláma sektoru. Sídlí v Huesca, Španělsko.

 9. DUMONT DANIEL ET FREDERIC

  Francie

  Společnost DUMONT DANIEL ET FREDERIC, je Velkoprodejce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech straw, fodder, a goods transport and forwarding. Sídlí v Chauvirey Le Chatel, Francie.

 10. PETER LÜCK E.K.

  Německo

  Společnost PETER LÜCK E.K., je Výrobce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování dřeva - stroje a zařízení, Korkové zátky, Dřevo - výrobky, Rámy a rámečky, Zpracování dřeva - stroje a zařízení, Korkové zátky, Dřevo - výrobky, a Rámy a rámečky. Sídlí v Mannheim, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma