• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pískovec

Výsledky hledání pro

Pískovec - Dovoz vývoz

 1. DIME S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DIME S.P.A., je Maloprodejce, která působí v Dlaždice a obklady sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenina - dlaždice a obklady, Pískovec, Koupelny - nábytek a příslušenství, bathroom furnishings, flooring, Kamenina - dlaždice a obklady, ceramic, Pískovec, a parquet. Sídlí v Castellanza, Itálie.

 2. VANTO NATURAL STONES, S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme široký výb? r p? írodních okrasných kamenných drtí, ka? írek, valouny, kusové kameny i výjime? né solitéry. Disponujeme také nep? eberným sortimentem kamenných dlažeb, obklad? , šlapák? , formátovaných i nepravidelných. Nabízíme dopl? kový sortiment - lepidla a spárovací malty quick-mix, neviditelné obrubníky.Velkoobchodní ? innost , Full servis v? etn? p? epravy , poradenství .

 3. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Itálie

  Společnost VETRERIA RONDINA SILVIO SRL, je Výrobce, která působí v Ploché sklo a zrcadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Mramor a přírodní kámen, Keramika, Pískovec, Mramor a přírodní kámen, a Keramika. Sídlí v Sant'ippolito, Itálie.

 4. LES GRÈS DU CONDROZ

  Belgie

  Společnost LES GRÈS DU CONDROZ, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, a Pískovec. Sídlí v Marchin, Belgie.

 5. SMB STONE HUB

  Indie

  Společnost SMB STONE HUB, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech marble, granite, a construction of funeral monuments. Sídlí v Jodhpur, Indie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FORMENBAU TRÄNKL

  Německo

  Společnost FORMENBAU TRÄNKL, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Sídlí v Geretsried, Německo.

 2. VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI

  Itálie

  Společnost VIA ROMA CERAMICHE - PRODUZIONE CERAMICHE E RIVESTIMENTI, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech Keramika - dlaždice a obklady, glazed gres, glazed sandstone floors, Keramika - dlaždice a obklady, a stoneware tiles. Sídlí v Salerno, Itálie.

 3. NATURAL STONE IMPEX

  Indie

  Společnost NATURAL STONE IMPEX, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech other materials - slate, quartzite, sandstone, a sandstone for building. Sídlí v Kota, Indie.

 4. MONTEFIORE

  Belgie

  Společnost MONTEFIORE, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech metal blasting machines, Pumping Accessories, a stainless steel. Sídlí v Huizingen, Belgie.

 5. CONFORTGRES

  Španělsko

  Společnost CONFORTGRES, je Distributor, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech construction materials, mosaic tiles, flooring, a toilet furnishings. Sídlí v Chiclana De La Frontera, Španělsko.

 1. CARRIERE DE MOUZAIVE

  Belgie

  Společnost CARRIERE DE MOUZAIVE, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech Cihly fasádní, Dlažby a obklady - dodavatelé, Cihly fasádní, Dlažby a obklady - dodavatelé, slate quarries, a sandstone for building. Sídlí v Mouzaive, Belgie.

 2. E.P. S.R.L.

  Itálie

  Společnost E.P. S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Stavební materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, building resins, ceramic, Pískovec, a stoneware tiles. Sídlí v Abano Terme, Itálie.

 1. GALAXY IMPEX

  Indie

  Společnost GALAXY IMPEX, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Cihly vápenokřemičité, Vápenec průmyslový, Pískovec, sandstone for building, Cihly vápenokřemičité, a Vápenec průmyslový. Sídlí v Jaipur, Indie.

 2. CHARLES KESTELEYN

  Belgie

  Společnost CHARLES KESTELEYN, je Výrobce, která působí v Písky a štěrky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Pískovec, Pebbles, crushed stone for construction work, a gravel excavation. Sídlí v Gent, Belgie.

 3. ANTONIA ROSA CERAMICS

  Portugalsko

  Společnost ANTONIA ROSA CERAMICS, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech Nádobí stolní - keramika, ceramic, a Nádobí stolní - keramika. Sídlí v Maiorga-Alcobaça, Portugalsko.

 4. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Křída průmyslová sektoru. Působí rovněž v sektorech Břidlice, Vápenec průmyslový, Pískovec, Břidlice, Vápenec průmyslový, a Pískovec. Sídlí v Painten, Německo.

 5. RV STONE SUPPLY

  Indie

  Společnost RV STONE SUPPLY, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, black granite, a Pískovec. Sídlí v Visakhapatnam, Indie.

 6. FLEXSTONE INTERNATIONAL AG

  Německo

  Společnost FLEXSTONE INTERNATIONAL AG, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Pryž - výrobky, Plasty - podlahové krytiny, Syrové dřevo, Pískovec, Pryž - výrobky, Plasty - podlahové krytiny, a Syrové dřevo. Sídlí v Velten, Německo.

 7. KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN

  Německo

  Společnost KORI HANDEL INH. RALF KOPLIN, je Distributor, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiál, bathroom furnishings, custom-made bathroom furnishings, shower trays, a Stavební materiál. Sídlí v Lohmen, Německo.

 8. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Německo

  Společnost MÄRKER ZEMENT GMBH, která působí v Vápenec průmyslový sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Břidlice, Křída průmyslová, Pískovec, Břidlice, a Křída průmyslová. Sídlí v Harburg , Německo.

 1. KINDSMÜLLER & PLONNER GBR

  Německo

  Společnost KINDSMÜLLER & PLONNER GBR, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Náhrobky, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Pískovec, Náhrobky, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Mainburg, Německo.

 2. MIDOMO.DE

  Německo

  Společnost MIDOMO.DE, je Maloprodejce, která působí v Cihly, stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Pískovec, Žula, sandstone for building, a Pískovec. Sídlí v Esslingen, Německo.

 3. CARRIERE EMOND SA

  Belgie

  Společnost CARRIERE EMOND SA, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Mramor a přírodní kámen, a construction stone. Sídlí v Chassepierre, Belgie.

 4. ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH

  Švýcarsko

  Společnost ATELIER SCHEIDEGGER & KUNZ STEINKUNST GMBH, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Náhrobky, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Pískovec, Náhrobky, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Rothrist, Švýcarsko.

 5. ANGEL COMPANY SRL

  Rumunsko

  Společnost ANGEL COMPANY SRL, je Maloprodejce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Lepicí pasty, Keramika, Dekorativní keramika, Pískovec, Lepicí pasty, Keramika, a Dekorativní keramika. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 6. Q-MINING QUARTZ PRODUCTS

  Turecko

  Společnost Q-MINING QUARTZ PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. HOMECONSTRUCT

  Rumunsko

  Společnost HOMECONSTRUCT, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Působí rovněž v sektorech mosaic bathroom floor. Sídlí v Calarasi, Rumunsko.

 8. PUSHPA STONE IMPEX

  Indie

  Společnost PUSHPA STONE IMPEX, je Výrobce, která působí v Pískovec sektoru. Sídlí v Jaipur, Indie.

 9. COMAT - MET S.A.

  Rumunsko

  Společnost COMAT - MET S.A., je Velkoprodejce, která působí v Cement a přísady sektoru. Působí rovněž v sektorech Fajáns - dlaždice a obklady, Stavební stroje, Ocel, Pískovec, Fajáns - dlaždice a obklady, Stavební stroje, Ocel, a Pískovec. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 10. HLW

  Belgie

  Společnost HLW, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Pískovec, Pískovec, a asphalt and tar for roads. Sídlí v Yvoir, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma