• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • přípravky k ošetřování dřeva

Výsledky hledání pro

Přípravky k ošetřování dřeva - Dovoz vývoz

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turecko

  Verified by europages badge

  BESER CHEMICALS is a specialty chemicals producer serving a variety industrial fields for lubricants & metalworking fluids, specialty emulsifier packages, starch glue rheology modifiers, automotive chemicals, mineral oil and silicon oil emulsifiers, silicon and non silicon and mineral oil defoamers, oleochemicals, textile processing oils and additives, wood antisapstain, OAT and IAT corrosion inhibitors for coolants and heat transfer fluids, hydraulic brake fluids, antiwear additives, specialty and commodity esters. BESER CHEMICALS develops tailor made customer chemical products and solutions. We are especially very specialized in the following products; -Soluble mineral oil emulsifier package, -Blend oil & Coning oil emulsifier package, -Cotton picker solvent emulsifier package, -Knitting oil emulsifier package, -Corrosion inhibitors for antifreeze and industrial coolants -Dot 3 and dot 4 hydraulic brake fluid corrosion inhibitor package -Semisynthetic metalworking fluids for multimetal machining -Defoamers & Antifoamers for a variety of industrial applications -Wood antisapstain treatment chemicals Do not hesitate to contact us!

 2. OPEA

  Itálie

  Společnost OPEA, je Výrobce, která působí v Izolační práce - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Interní a externí ochrana proti slunci, Přípravky k ošetřování dřeva, waterproofing membranes, Interní a externí ochrana proti slunci, Přípravky k ošetřování dřeva, a floor resins. Sídlí v Olevano Sul Tusciano, Itálie.

 3. BAGETA, UAB

  Litva

  Společnost BAGETA, UAB, je Výrobce, která působí v Palety sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, Dřevo - výrobky, Přípravky k ošetřování dřeva, Paliva pevná, Obaly - podniky, Dřevo - výrobky, Přípravky k ošetřování dřeva, a Paliva pevná. Sídlí v Meskuiciai, Siauliai Distr., Litva.

 4. GREENWAY LTD, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost GREENWAY LTD, S.R.O., je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech cut timber, epal pallets, a wooden garden furniture. Sídlí v Bratislava, Slovensko.

 5. UAB PROLAIN

  Litva

  Společnost UAB PROLAIN, je Výrobce, která působí v Stavebnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, Vysoušení dřeva, Sušárny průmyslové, Zpracování dřeva - stroje a zařízení, Přípravky k ošetřování dřeva, Vysoušení dřeva, Sušárny průmyslové, a Zpracování dřeva - stroje a zařízení. Sídlí v Drobuksciai, Silales r, Litva.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. UDF LTD

  Ukrajina

  Společnost UDF LTD, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 2. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Francie

  Společnost MABI (BIDAUX MARC SA), je Výrobce, která působí v Dřevo a nábytek - péče a ochrana sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, Vyztužování dřeva, Ochrana dřeva proti plísním a hmyzu, Buničitá vata, Přípravky k ošetřování dřeva, Vyztužování dřeva, Ochrana dřeva proti plísním a hmyzu, a Buničitá vata. Sídlí v Botans, Francie.

 3. DUBEXPO

  Ukrajina

  Společnost DUBEXPO, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech traditional parquet, a plinths. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 4. NUISIPRO

  Francie

  Společnost NUISIPRO, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, pigeon deterrence, Přípravky k ošetřování dřeva, a distributor of rat poison. Sídlí v Annecy, Francie.

 5. KOPPERS DENMARK APS

  Dánsko

  Společnost KOPPERS DENMARK APS, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech Wood protection products. Sídlí v Nyborg, Dánsko.

 1. FKR QUIMICA SL

  Španělsko

  Společnost FKR QUIMICA SL, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana dřeva proti plísním a hmyzu, Ochrana dřeva proti plísním a hmyzu, a autoclaves. Sídlí v Vinaros, Španělsko.

 2. BIGMAT

  Belgie

  Společnost BIGMAT, je Velkoprodejce, která působí v Dlažby a obklady - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály inertní, Systémy - zařízení a systémy, Přípravky k ošetřování dřeva, Stavební materiály inertní, Systémy - zařízení a systémy, natural stone, a Přípravky k ošetřování dřeva. Sídlí v Marche-En-Famenne, Belgie.

 1. FOREST EXPORT LLC

  Ukrajina

  Společnost FOREST EXPORT LLC, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech beech sheets, a school blackboards. Sídlí v Chernigov, Ukrajina.

 2. PAINTING SA

  Švýcarsko

  Společnost PAINTING SA, je Distributor, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech consultants on colours, paints and enamels, professional abrasives, painting systems and equipment, a paints for wood and iron. Sídlí v Taverne, Švýcarsko.

 3. KEMENTAS BOYA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KEMENTAS BOYA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI., je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. SAYERLACK VERNIS MAROC

  Maroko

  Společnost SAYERLACK VERNIS MAROC, je Distributor, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Mohammedia, Maroko.

 5. GEDIMAT-GINION

  Belgie

  Společnost GEDIMAT-GINION, je Maloprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Izolace tepelná - materiály, Přípravky k ošetřování dřeva, Střešní materiály, Izolace tepelná - materiály, Přípravky k ošetřování dřeva, Střešní materiály, a supplies for do-it-yourself work. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 6. JSC MOSTOVDREV

  Bělorusko

  Společnost JSC MOSTOVDREV, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Mosty, Bělorusko.

 7. INSEKTOL AG PEST CONTROL

  Švýcarsko

  Společnost INSEKTOL AG PEST CONTROL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Zürich, Švýcarsko.

 8. FAN-TRADE LLC

  Rusko

  Společnost FAN-TRADE LLC, je Výrobce, která působí v Dřevo na dýhy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo - výrobky, Přípravky k ošetřování dřeva, Dřevo - výrobky, Přípravky k ošetřování dřeva, coated plywood, a wood panels. Sídlí v Kholm-Zhirkovskiy, Rusko.

 1. NE KRASKA

  Rusko

  Společnost NE KRASKA, je Výrobce, která působí v Penetrační oleje sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo a nábytek - péče a ochrana, Přípravky k ošetřování dřeva, Dřevo a nábytek - péče a ochrana, Přípravky k ošetřování dřeva, waxes for wood, a furniture waxes. Sídlí v Anapa, Rusko.

 2. TALAT PARKE

  Turecko

  Společnost TALAT PARKE, je Maloprodejce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. INVER FRANCE

  Francie

  Společnost INVER FRANCE, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Hazardní hry - potřeby, Barvy a laky, Hazardní hry - potřeby, a solvents. Sídlí v Thouars, Francie.

 4. STILUS LEGNO

  Itálie

  Společnost STILUS LEGNO, je Výrobce, která působí v Dřevěné stavby a konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Užitkové dříví hoblované, Přípravky k ošetřování dřeva, laminated wood, Užitkové dříví hoblované, Přípravky k ošetřování dřeva, a prefinished parquet. Sídlí v Civita Castellana, Itálie.

 5. KOMBINATORIKA

  Bělorusko

  Společnost KOMBINATORIKA, je Velkoprodejce, která působí v Dřevo - hotové výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, cut timber, strawberry tree, epal pallets, a Přípravky k ošetřování dřeva. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 6. APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH

  Německo

  Společnost APOLLO HOLZSCHUTZ GMBH, je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářské pigmenty a barviva, Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, Inkousty, tiskové barvy, Nepotravinářské pigmenty a barviva, Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Ronnenberg, Německo.

 7. POLEUR KINET

  Belgie

  Společnost POLEUR KINET, je Velkoprodejce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Dlaždice a obklady, Přípravky k ošetřování dřeva, Sádrokartony, Dlaždice a obklady, Přípravky k ošetřování dřeva, Sádrokartony, a construction materials. Sídlí v Amay, Belgie.

 8. KISTEN-WOLL OHG

  Německo

  Společnost KISTEN-WOLL OHG, je Velkoprodejce, která působí v Palety sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky k ošetřování dřeva, Dřevo užitkové, Desky a překližky, dýhované, Dřevo - polotovary, Přípravky k ošetřování dřeva, Dřevo užitkové, Desky a překližky, dýhované, a Dřevo - polotovary. Sídlí v Keltern, Německo.

 9. TRIGON-LACKE F. SCHOCH

  Švýcarsko

  Společnost TRIGON-LACKE F. SCHOCH, je Výrobce, která působí v Nepotravinářské pigmenty a barviva sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, Inkousty, tiskové barvy, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Barvy a laky, Přípravky k ošetřování dřeva, Inkousty, tiskové barvy, a Lepidla, lepicí pásky a aplikátory. Sídlí v Burgdorf, Švýcarsko.

 10. OLARDA LLC

  Ukrajina

  Společnost OLARDA LLC, je Výrobce, která působí v Přípravky k ošetřování dřeva sektoru. Sídlí v Khmelnytsky, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma