• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • příruby armatur

Výsledky hledání pro

Příruby armatur - Dovoz vývoz

 1. WESA-ARMATUREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  WESA is a prestigious company that offers a comprehensive range of ball valves, heating valve assemblies, pipeline valve assemblies and industrial valve assemblies to meet the wishes and requirements of specialised wholesale supply for the sanitation, heating and technical sectors. Our products include: Valve assemblies, pipeline valve assemblies, flange ball valves, ball valves, shut-off valves, stainless steel valves, strainers (valve assemblies), stainless steel ball valves, butterfly valves and non-return valves

 2. OFFICINE SBARRA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Officini Sbarra has been making flanges since 1964, in the first place as the one-man company of Andrea Sbarra, and since 1980 as the firm of Andrea and Roberto Sbarra. Although small, the company has emerged as a leader in its field and is widely recognised in Italy and across Europe.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PIRPED INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dříky se závitem, Příruby armatur, Nýty, forged parts, Dříky se závitem, Příruby armatur, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, a Flat flange. Sídlí v Chatou, Francie.

 4. PETROLTECNICA SICILIANA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PETROLTECNICA SICILIANA, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla, hydraulická sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, Průmyslové potrubí, Výroba šroubů a matic, hydraulic valves, fittings, forged fittings, Příruby armatur, valves, a Průmyslové potrubí. Sídlí v Augusta, Itálie.

 5. S T E E L WERK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost S T E E L WERK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GEORG FISCHER FITTINGS GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost GEORG FISCHER FITTINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Traisen, Rakousko.

 2. MARBURGER FLANSCHEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MARBURGER FLANSCHEN GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Brachbach, Německo.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost ANGLO STAINLESS LTD, je Distributor, která působí v Kování (kovové) sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, a Stainless-steel pipe bends. Sídlí v Dewsbury, Spojené království.

 4. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FERTUBI FRIULI S.R.L., je Distributor, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Profily ze železných kovů, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Příruby armatur, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Profily ze železných kovů, a Potrubní tvarovky ze železných kovů. Sídlí v Udine, Itálie.

 5. ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø

  Spojené království

  Společnost ALEXANDER COMLEY LTD - MANUFACTURER; TUBESHEETS, CUSTOM FLANGES UP TO 2,000 MM Ø, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Pressure vessels, heat exchangers, large dimension flanges, a special flanges. Sídlí v Wolverhampton, Spojené království.

 1. SINO VANGUARD CAPITAL GMBH

  Německo

  Společnost SINO VANGUARD CAPITAL GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v München, Německo.

 2. SODELUX SA

  Belgie

  Společnost SODELUX SA, je Distributor, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, Šoupátka a ventily, PVC tubes and pipes, Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Recogne, Belgie.

 1. INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE

  Itálie

  Společnost INOX FORNITURE S.R.L. SOCIETA' UNIPERSONALE, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, flanges for industrial piping, Příruby armatur, wire drawn fittings, a stainless steel. Sídlí v Ancona, Itálie.

 2. IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES

  Německo

  Společnost IVH - ADVANCED METAL TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Bocholt, Německo.

 3. HQ PIPELINE CO.,LTD

  Čína

  Společnost HQ PIPELINE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Průmyslové potrubí sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, a Příruby armatur. Sídlí v Qingdao, Čína.

 4. GINOX SRL

  Itálie

  Společnost GINOX SRL, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, metal rods, couplings for industrial piping, fittings, a Ocel nererezová. Sídlí v Caramagna Piemonte, Itálie.

 5. FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA

  Itálie

  Společnost FORNITURE INDUSTRIALI BONACINA, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky ze železných kovů, steel flanges, stainless steel connections, a Potrubní tvarovky ze železných kovů. Sídlí v Treviolo, Itálie.

 6. TEJI VALVE GROUP CO., LTD

  Čína

  Společnost TEJI VALVE GROUP CO., LTD, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech butterfly valves, solenoid valves, ball valves, a strainers. Sídlí v Zhejiang, Čína.

 7. PIPES & FITTINGS UK LTD

  Spojené království

  Společnost PIPES & FITTINGS UK LTD, je Distributor, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech pipes, valves, boiler pipes, a fasteners. Sídlí v Dartford, Spojené království.

 8. FERRARI SRL

  Itálie

  Společnost FERRARI SRL, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech supply of flanges and fittings, steel flanges, a false flanges. Sídlí v Ravenna, Itálie.

 1. HAVIT HYDRAULIK GMBH

  Německo

  Společnost HAVIT HYDRAULIK GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Baar-Ebenhausen, Německo.

 2. LANDEE FLANGE CO., LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost LANDEE FLANGE CO., LTD., je Velkoprodejce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v New York, Spojené státy americké.

 3. IRLE BIEGETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost IRLE BIEGETECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Kreuztal-Littfeld, Německo.

 4. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Pásové železo a ocel, Příruby armatur, Pásové železo a ocel, Příruby armatur, pipe fittings, a Valves. Sídlí v Inverurie, Spojené království.

 5. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francie

  Společnost SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, Kování (kovové), rings, Příruby armatur, joints, a Kování (kovové). Sídlí v Grand Couronne, Francie.

 6. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  Itálie

  Společnost MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Výměníky tepla, Elektrárny tepelné, Výměníky tepla, supplying machines for boiler works, Elektrárny tepelné, a components for the petrochemicals industry. Sídlí v Senago, Itálie.

 7. ABA BEUL GMBH

  Německo

  Společnost ABA BEUL GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Kohouty sanitárních armatur, a Kohouty sanitárních armatur. Sídlí v Attendorn, Německo.

 8. G.E.ASRL

  Itálie

  Společnost G.E.ASRL, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium casting, aluminium flanges, shell mold casting, a Aluminium quality pressurized fusion. Sídlí v Castelseprio, Itálie.

 9. ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH

  Německo

  Společnost ZWEI S KUNSTSTOFFE GMBH, je Výrobce, která působí v Příruby armatur sektoru. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 10. F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH

  Německo

  Společnost F.C.T. FISCHER CORPORATION AND TRADE GMBH, je Distributor, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech rings, forged. Sídlí v Filderstadt, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma