• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • přístroje na výrobu ledu

Výsledky hledání pro

Přístroje na výrobu ledu - Dovoz vývoz

 1. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  50 years of experience has made ZIEGRA into a leading international manufacturer that exclusively deals with industrial ice machines and associated technology. Products range from small laboratory machines through medium-sized machines for trade and processing to large fully-automatic equipment for industry. More than 80 specialists work at ZIEGRA who focus on all matters relating to ice. Experience, unconditional awareness of quality and continual further development make ZIEGRA a benchmark for its sector throughout Europe. To date, ZIEGRA ice machines have been used in over 160 countries on all continents. Our own national and international customer service departments, subsidiaries and representatives provide the necessary support with all installations. The second generation of this family company continues to ensure high standards of production for quality that's made in Germany.

 2. 3P FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost 3P FRANCE, je Výrobce, která působí v Obaly izolační, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Saint-Ouen-L'aumône, Francie.

 3. TECNO EUROTRADING SL

  Španělsko

  Společnost TECNO EUROTRADING SL, je Maloprodejce, která působí v Karoserie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, Cold storage rooms for frozen products, Cold storage rooms for perishable products, Utility trailer, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. VINOTECAS.COM

  Španělsko

  Společnost VINOTECAS.COM, je Distributor, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 5. BREMA ICE MAKERS S.P.A.

  Itálie

  Společnost BREMA ICE MAKERS S.P.A., je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, water ice block and flake machines, Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, a ice makers. Sídlí v Villa Cortese, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LA GLACIÈRE

  Belgie

  Společnost LA GLACIÈRE, je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. PROFESSIONAL TECHNICS

  Belgie

  Společnost PROFESSIONAL TECHNICS, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, Přístroje na výrobu ledu, a ice-cream machines for the ice-cream industry. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 3. TEFCOLD A/S

  Dánsko

  Společnost TEFCOLD A/S, je Velkoprodejce, která působí v Mrazničky - domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Přístroje na výrobu ledu, Průmyslové chlazení - zařízení, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Viborg, Dánsko.

 4. WITT HVIDEVARER A/S

  Dánsko

  Společnost WITT HVIDEVARER A/S, je Velkoprodejce, která působí v Mrazničky - domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky - domácnost, Přístroje na výrobu ledu, Pračky - domácnost, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Herning, Dánsko.

 5. POLO NORD ICE CUBES S.R.L.

  Itálie

  Společnost POLO NORD ICE CUBES S.R.L., je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, a Ledové kostky a ledová tříšť - stroje. Sídlí v Pastrengo, Itálie.

 1. REFRIGERATION ENGINEERING LTD

  Irsko

  Společnost REFRIGERATION ENGINEERING LTD, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení - klimatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Přístroje na výrobu ledu, Průmyslové chlazení - zařízení, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Kilkenny, Irsko.

 2. VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S

  Dánsko

  Společnost VIBOCOLD, BRUNO SIMONSEN A/S, je Velkoprodejce, která působí v Mrazničky - domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Přístroje na výrobu ledu, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Viborg, Dánsko.

 1. MR ICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost MR ICE S.R.L., která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, a Ledové kostky a ledová tříšť - stroje. Sídlí v Milano, Itálie.

 2. TATEO

  Itálie

  Společnost TATEO, je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatické fontánky, Chladiče vody, Automatické fontánky, a Chladiče vody. Sídlí v Conversano, Itálie.

 3. KOELE-MOELLER A/S

  Dánsko

  Společnost KOELE-MOELLER A/S, je Velkoprodejce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky - domácnost, a Pračky - domácnost. Sídlí v Frederiksberg C, Dánsko.

 4. CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C.

  Itálie

  Společnost CAMPANIA SALI S.A.S. DI PEPE GIUSEPPE & C., která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Sůl průmyslová, Přístroje na výrobu ledu, Sůl průmyslová, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Pagani, Itálie.

 5. DOMETIC

  Francie

  Společnost DOMETIC, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Sídlí v PLAILLY, Francie.

 6. BONACCORSO AGATINO & FRATELLI

  Itálie

  Společnost BONACCORSO AGATINO & FRATELLI, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, Ryby - zpracování, Přístroje na výrobu ledu, a Ryby - zpracování. Sídlí v Catania, Itálie.

 7. A/S VESTFROST

  Dánsko

  Společnost A/S VESTFROST, je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazničky - domácnost, a Mrazničky - domácnost. Sídlí v Esbjerg Oe, Dánsko.

 8. GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO

  Itálie

  Společnost GELANDIA DI D'ASCOLA FABIO, je Výrobce, která působí v Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek kancelářský, Přístroje na výrobu ledu, Nábytek kancelářský, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Basiglio, Itálie.

 1. CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAVARRA FRANCESCO E FIGLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, domestic ice machines, a Ledové kostky a ledová tříšť - stroje. Sídlí v Portopalo Di Capo Passero, Itálie.

 2. BAKER, SUSAN

  Spojené království

  Společnost BAKER, SUSAN, je Výrobce, která působí v Zmrzliny - stroje pro komerční použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Minehead, Spojené království.

 3. FRI-JADO SUPER SERVICE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost FRI-JADO SUPER SERVICE B.V., je Velkoprodejce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Průmyslové chlazení - zařízení, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Etten-Leur, Nizozemsko.

 4. DI.LA.R. S.R.L.

  Itálie

  Společnost DI.LA.R. S.R.L., která působí v Pokladny registrační sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy spotřebního zboží, Přístroje na výrobu ledu, Opravy spotřebního zboží, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Modena, Itálie.

 5. GRAM EQUIPMENT A/S

  Dánsko

  Společnost GRAM EQUIPMENT A/S, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přístroje na výrobu ledu, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Vojens, Dánsko.

 6. ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE

  Itálie

  Společnost ATTREZZATURE GAGGIA SIMONE, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy spotřebního zboží, Přístroje na výrobu ledu, Opravy spotřebního zboží, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Torino, Itálie.

 7. DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V.

  Nizozemsko

  Společnost DBU INDUSTRIE TECHNIEK B.V., je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Nieuwegein, Nizozemsko.

 8. TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED

  Indie

  Společnost TOKYO PLAST INTERNATIONAL LIMITED, je Výrobce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Sídlí v Mumbai, Indie.

 9. PANICHI GINO

  Itálie

  Společnost PANICHI GINO, která působí v Kompresory sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace, Přístroje na výrobu ledu, Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace, a Přístroje na výrobu ledu. Sídlí v Roma, Itálie.

 10. PATRICK PURCELL

  Irsko

  Společnost PATRICK PURCELL, je Velkoprodejce, která působí v Přístroje na výrobu ledu sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Průmyslové chlazení - zařízení, a Chlazené vitríny a výkladní skříně. Sídlí v Thurles, Irsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Přístroje na výrobu ledu - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 693 Podniky