• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • přechodové trubky armatur

Výsledky hledání pro

Přechodové trubky armatur - Dovoz vývoz

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  For over 60 years, we have been producing and supplying shut-off valves, choke valves and regulating valves made of a variety of materials and nominal widths, primarily for industrial applications but also for building technology and the automotive sector. In doing so, we use components which are in stock and which can be installed and equipped with the required drive systems in no time at all. We are committed to carrying out your system tasks.

 2. GNALI BOCIA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  GNALI BOCIA in Lumezzane in the province of Brescia and founded by the Gnali brothers towards the end of the 1970s specialises in the manufacturing of pressure regulators, pressure reducers, taps, safety valves and fittings for LPG, technical gas and water-powered equipment. We make safe, high quality LPG fittings in brass, copper alloy and zinc. Gnali Bocia's extensive experience and expertise have made it a leader in a market segment that includes major national and international manufacturers and distributors. By adopting high quality standards and constantly looking for new ways to offer ever-improved value for money, Gnali Bocia is committed to making technological and human investment in order to consolidate its position, meet its customers' needs and lay new foundations for the future. ISO 9001: 2015 certified company. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 3. ADIS FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge
 4. LIBERTI & PARODI

  Itálie

  Verified by europages badge

  The Liberti & Parodi company specialises in the industrial supply of hydraulic materials and in the shipbuilding sector. The company also specialises in the sale of flanges (JIS, DIN, UNI, ANSI), fittings, valves and joints in various types of stainless steel, bronze, copper, PVC and carbon steel. We are located in Genoa but operate throughout Italy and Europe.

 5. TRANSFLUID

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost TRANSFLUID, je Distributor, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, a Přechodové trubky armatur. Sídlí v Ste Hélène Du Lac, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DMD INOX

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DMD INOX, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Twin ring joins stainless steel 316L, PNEUROP joins stainless steel 316L, Ball valve fitting stainless steel 316L, Flow control valve stainless steel 316L, Stainless steel unions, Stainless steel valves, Clamp join, Bespoke stainless steel valves, a Bespoke stainless steel joins. Sídlí v Marnaz, Francie.

 2. BALVINOX

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost BALVINOX, je Distributor, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, Akční členy průmyslových armatur, Přechodové trubky armatur, Industrial piping, Akční členy průmyslových armatur, pneumatic valves, Silicone tubes and hoses, butterfly valves, a Ball valves. Sídlí v Perwez, Belgie.

 3. ITAL-TAP SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ITAL-TAP SRL, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární armatury, Průmyslové armatury, taps for washing machines, manufacture of bathroom taps, brass taps, Sanitární armatury, manufacture of connectors, working of brass pipes, a Průmyslové armatury. Sídlí v Sarezzo, Itálie.

 4. FRA.BO S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FRA.BO S.P.A., je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech brass rings, press fittings in bronze, joints to weld, production of copper connectors, plumbing rings, plumbing and industrial, connectors for hydraulics, heating and sanitary systems, securfrabo system, a joints to press. Sídlí v Gussago, Itálie.

 5. TECNOVIELLE S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNOVIELLE S.P.A., je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech valves, ball valves, brass rings, connectors and valves for industrial use, special couplings, industrial metal connectors, polyethylene tube rings, plumbing rings, a connectors for hydraulics, heating and sanitary systems. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 1. ANILOX SERVICE S.R.O.

  Česká republika

  Inovativní způsob úpravy napojování trubek a profilů Náš přípravek Vám ušetří 90 % času, který jste dříve na úpravu trubek potřebovali. Vyráběli jste někdy ocelovou konstrukci z trubek nebo jiných profilů s nutností jejich napojování v různých úhlech na sebe? Pak jistě víte, že úprava konců napojovaných trubek, či profilů je velmi náročná. Patentovaný přípravek na pálení trubek a profilů řeší tento problém snadno a efektivně.

 2. ASEL METAL

  Turecko

  Společnost ASEL METAL, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. EM-TECHNIK ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost EM-TECHNIK ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Plynové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, quick connectors, joints to press, Přechodové trubky armatur, a connectors and valves for industrial use. Sídlí v Vimercate, Itálie.

 2. RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA

  Itálie

  Společnost RUBINETTERIE BRESCIANE BONOMI SPA, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech connectors and valves for industrial use, a butterfly valves. Sídlí v Gussago, Itálie.

 3. HECKL DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost HECKL DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Sídlí v Bad Kissingen, Německo.

 4. EM-TECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost EM-TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Sídlí v Maxdorf, Německo.

 5. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Německo

  Společnost ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR, je Velkoprodejce, která působí v Kolena z neželezných kovů - trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Flanges and collars, Přechodové trubky armatur, Potrubní tvarovky ze železných kovů, a tube clamp staves and rings. Sídlí v Essen, Německo.

 6. EREDI BOSSINI F. SNC

  Itálie

  Společnost EREDI BOSSINI F. SNC, je Subdodavatel, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, precision turning, mechanical turning, high pressure fittings, a Přechodové trubky armatur. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 7. SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost SCHWER FITTINGS. SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Sídlí v Lubliniec, Polsko.

 8. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Francie

  Společnost LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynové armatury, Průmyslové armatury, Přechodové trubky armatur, Plynové armatury, clack valve, Průmyslové armatury, a Přechodové trubky armatur. Sídlí v Domessin, Francie.

 1. SWAGELOK LEIPZIG

  Německo

  Společnost SWAGELOK LEIPZIG, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech pressure regulators, pipe fittings, a quick coupling/release. Sídlí v Markranstädt Ot Frankenheim, Německo.

 2. MID VARIACOR

  Francie

  Společnost MID VARIACOR, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech airtight components. Sídlí v Albertville, Francie.

 3. C.E.J.N. FRANCE

  Francie

  Společnost C.E.J.N. FRANCE, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Přechodové trubky armatur, Stlačený vzduch - zařízení a nástroje, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Přechodové trubky armatur, quick couplings, a Stlačený vzduch - zařízení a nástroje. Sídlí v Courcouronnes Cedex, Francie.

 4. UAB VARINUKAS

  Litva

  Společnost UAB VARINUKAS, je Velkoprodejce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech copper pipes. Sídlí v Klaipeda, Litva.

 5. SCHWER FITTINGS GMBH

  Německo

  Společnost SCHWER FITTINGS GMBH, je Maloprodejce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Sídlí v Denkingen, Německo.

 6. YONGJIN ELECOMM CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost YONGJIN ELECOMM CO., LTD., je Výrobce, která působí v Multimédia - služby internetu a intranetu sektoru. Působí rovněž v sektorech Svetry a pulovry, Přechodové trubky armatur, Elektřina - díly a součástky, Svetry a pulovry, Přechodové trubky armatur, Elektřina - díly a součástky, a Wireless technologies (points of access, wireless routers). Sídlí v Bucheon-Si, Jižní Korea.

 7. SANHA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SANHA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech fitting, Stainless steel unions, stainless-steel pipes, a pipes for heating. Sídlí v Essen, Německo.

 8. CARLOSERVICE

  Belgie

  Společnost CARLOSERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Ústřední topení - instalace, ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ, sanitary fixtures, Ústřední topení - instalace, a ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ. Sídlí v Tienen, Belgie.

 9. RASTELLI RACCORDI FRANCE

  Francie

  Společnost RASTELLI RACCORDI FRANCE, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Přechodové trubky armatur, Přechodky trubek a hadic, plastové, Přechodové trubky armatur, steel tubes, Přechodky trubek a hadic, plastové, a valves. Sídlí v Chartres, Francie.

 10. PISKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost PISKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech connectors for metal tubes, water valves, a steel flanges. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma