• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pařeniště - pěstování ve skleníku

Výsledky hledání pro

Pařeniště - pěstování ve skleníku - Dovoz vývoz

 1. TECNOVA SERRE

  Itálie

  Společnost TECNOVA SERRE, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, cogeneration plant, a Okna skleníků a pařenišť. Sídlí v Porto Mantovano, Itálie.

 2. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumunsko

  Společnost S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Pařeniště - pěstování ve skleníku, Pařeniště - pěstování ve skleníku, a greenhouse products. Sídlí v Loc. Valcele, Rumunsko.

 3. NASSAN GREENHOUSES

  Turecko

  Společnost NASSAN GREENHOUSES, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 4. VIOLSAN

  Turecko

  Společnost VIOLSAN, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Působí rovněž v sektorech greenhouses for floriculture and gardening, nursery greenhouses, a drinking yoghurt. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. AC MECANIQUE

  Francie

  Společnost AC MECANIQUE, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Působí rovněž v sektorech glasshouse covers, a metal clips. Sídlí v Sainte Barbe, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BIO GREEN AGRO

  Ukrajina

  Společnost BIO GREEN AGRO, je Výrobce, která působí v Hnojiva přírodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Pařeniště - pěstování ve skleníku, a Pařeniště - pěstování ve skleníku. Sídlí v Voznesensk, Ukrajina.

 2. LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED

  Čína

  Společnost LONGYOUNG GREENHOUSE COMPANY LIMITED, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Sídlí v Xiamen, Čína.

 3. GAUDEA A.S.

  Česká republika

  Společnost GAUDEA A.S., je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Pařeniště - pěstování ve skleníku, a Pařeniště - pěstování ve skleníku. Sídlí v Praha 8, Česká republika.

 4. VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM

  Turecko

  Společnost VİOLSAN PLASTİK AMBALAJ TARIM, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ALU MIXER SRL

  Itálie

  Společnost ALU MIXER SRL, je Výrobce, která působí v Květiny a rostliny, skleníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Potřeby pro pěstování v květináči, Konzervy zeleninové s olejem, Potřeby pro pěstování v květináči, Konzervy zeleninové s olejem, a wholesale of mushrooms. Sídlí v Aaaaaaaaaaaaaaa, Itálie.