• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • papír-tisk - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Papír-tisk - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. YMCUP

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 2016, YMCUP is a paper cup and printing cutting machine manufacturer from Istanbul, Turkey. From the beginning of our journey, we have focused on providing the best quality products and services to our customers with effective and fast delivery. Our company sees innovation as the key to sustainable success, considers every new day with a new perspective, and attaches importance to innovation activities with this awareness. We aim to expand our product range by following technological developments closely. We continue our investments rapidly with the happiness of producing products by following the sensitivity to human health and the environment. We have a wide product portfolio such as : •Paper Cup Machines, •Double Wall Paper Cup Machines, •Paper Bowl Machines, •Paper Salad Bowl Machines, •Packaging Machines, •Printing & Punching Machines, •Press Machine, •Machine Accessories and spare parts. Our paper cup machines can produce different sizes and volumes for various paper cup sizes such as 12 oz, 8 oz, 9 oz many more! Please visit our website to discover more about our product portfolio. Our mission is to follow the quality standards with the selection of raw materials and covers all processes from production to deliver to our customers. As YMCUP, our production follows international quality standards such as ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 Quality Management System certifications. Contact us for more infomation!

 2. PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Leonberg, Německo.

 3. A-PAC

  Nizozemsko

  Společnost A-PAC, je Distributor, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Aalsmeer, Nizozemsko.

 4. MARTI MATBAA

  Turecko

  Společnost MARTI MATBAA, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. TRYKTEAM

  Dánsko

  Společnost TRYKTEAM, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech flag signs, brochure printing, a Printer. Sídlí v Svendborg, Dánsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. WEBER CONVERTING

  Dánsko

  Společnost WEBER CONVERTING, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Tommerup, Dánsko.

 2. ULTRACLIK SPRL

  Belgie

  Společnost ULTRACLIK SPRL, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Brožování, vazba a dokončovací práce, posters, business cards, a Brožování, vazba a dokončovací práce. Sídlí v Schaerbeek, Belgie.

 3. NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER

  Turecko

  Společnost NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír natíraný, Papír pro obalový průmysl, Papírové krabice, Papír natíraný, Papír pro obalový průmysl, a Papírové krabice. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. EFFETEC S.R.O.

  Česká republika

  Společnost EFFETEC S.R.O., je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Olomouc, Česká republika.

 5. PEHLIVAN OFSET

  Turecko

  Společnost PEHLIVAN OFSET, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hatay, Turecko.

 1. SOHO PUNCHES

  Turecko

  Společnost SOHO PUNCHES, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. DURUMATSAN MATBAA MAKINALARI

  Turecko

  Společnost DURUMATSAN MATBAA MAKINALARI, je Distributor, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. BRODART PACKAGING

  Francie

  Společnost BRODART PACKAGING, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk - heliogravura, a Tisk - heliogravura. Sídlí v Troyes, Francie.

 2. PLOTTERPAPER

  Ukrajina

  Společnost PLOTTERPAPER, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech paper in rolls for office machines, a photographic paper. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

 3. SONFOIL YALDIZ

  Turecko

  Společnost SONFOIL YALDIZ, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech hot stamping on paper and cardboard, articles produced by the paper and board industry for packing and packaging, a gold-leaf gilding. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. BURCU ETIKET TEKSTIL VE MATBAACILIK

  Turecko

  Společnost BURCU ETIKET TEKSTIL VE MATBAACILIK, je Výrobce, která působí v Etikety a nášivky na oblečení sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír-tisk - stroje a zařízení, label, overprinting labels, Papír-tisk - stroje a zařízení, a labels for clothing. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. STM GRAPHIQUE

  Francie

  Společnost STM GRAPHIQUE, je Poskytovatel služeb, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech used machinery bought and sold, Maintenance of printing equipment, a Printing - machines and equipment. Sídlí v Grenade, Francie.

 6. PBH FRANCE

  Francie

  Společnost PBH FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Paris, Francie.

 7. ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME

  Německo

  Společnost ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech holograms, smart card coders, machines for stamping and personalizing cheques and documents, a coding machines. Sídlí v Sprockhoevel, Německo.

 8. NEOPRINT

  Itálie

  Společnost NEOPRINT, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk, Tisk, printing services, Printing on cases, a printed materials for games - printing. Sídlí v San Romano, Itálie.

 1. VENTI KIRCHEV LTD.

  Bulharsko

  Společnost VENTI KIRCHEV LTD., je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 2. MARTI OFSET

  Turecko

  Společnost MARTI OFSET, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech printed paper bags, paper cups, a packing cartons. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. EPRINT DIGITAL

  Spojené království

  Společnost EPRINT DIGITAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech laser printers. Sídlí v Stockport, Spojené království.

 4. DIZGI BASIM

  Turecko

  Společnost DIZGI BASIM, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech price-lists, a instruction manuals produced. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. GRAFICA2011

  Itálie

  Společnost GRAFICA2011, je Poskytovatel služeb, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for digital printing, printed fabric garments, photography - press agencies, a press agencies. Sídlí v Palermo, Itálie.

 6. MARE MATBAA HIZMETLERI

  Turecko

  Společnost MARE MATBAA HIZMETLERI, je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. AIC-SOLUTIONS GRAND FORMAT

  Francie

  Společnost AIC-SOLUTIONS GRAND FORMAT, je Distributor, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech markers, tracing paper - large sizes, a plotter repair. Sídlí v Ennezat, Francie.

 8. GRAPHOTRADE

  Bulharsko

  Společnost GRAPHOTRADE, je Distributor, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 9. PRINT-IT COLCHESTER

  Spojené království

  Společnost PRINT-IT COLCHESTER, je Poskytovatel služeb, která působí v Tisk sektoru. Působí rovněž v sektorech Plány, Papír-tisk - stroje a zařízení, print, leaflets - brochures - catalogues, Plány, a Papír-tisk - stroje a zařízení. Sídlí v Colchester, Spojené království.

 10. HIKMET CAN ÖZAKIN ETIKET SAN. VE TIC.A.Ş.

  Turecko

  Společnost HIKMET CAN ÖZAKIN ETIKET SAN. VE TIC.A.Ş., je Výrobce, která působí v Papír-tisk - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech labels, security drawers, Cosmetics, a packing containers. Sídlí v İzmir, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Papír-tisk - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 076 Podniky