• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pečicí trouby- průmyslové

Výsledky hledání pro

Pečicí trouby- průmyslové - Dovoz vývoz

 1. BARTSCHER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH is one of the leading companies in the commercial kitchen sector in Europe. Our range of products includes a wide selection of professional equipment, practical kitchen aids and innovative solutions. We supply everything that is needed to work efficiently in modern commercial kitchens. Since the founding of the company in 1876, Bartscher has developed into a full-range supplier for commercial kitchens. Bartscher-branded products are available from retail partners in numerous countries all throughout Europe, and we have a dedicated customer service team who also guarantee high-quality service Europe-wide. Thus, our extensive product range is complemented by outstanding customer service, which Bartscher places particularly great emphasis on. Comprehensive advice, efficient customer service and considerable experience in project management ensure our services remain at a particularly high standard. Our traditional business has a modern high-bay warehouse with spaces for 9000 pallets and 15, 000 square metres of storage space.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost R&R ROASTER AND ROASTER, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Pečicí trouby, průmyslové, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Pražení - vybavení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. FASTCONCEPTS.FR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FASTCONCEPTS.FR, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Pečicí trouby, průmyslové, a Chlazené vitríny a výkladní skříně. Sídlí v Paris, Francie.

 4. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Francie

  Společnost GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, je Distributor, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech gas stoves, dishwashers, glass washers for institutions, a Refrigerated freezer cabinets. Sídlí v Le Plessis-Trévise, Francie.

 5. EKOROAST

  Turecko

  Společnost EKOROAST, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, a Pražení - vybavení. Sídlí v Denizli, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Turecko

  Společnost OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech roasting machines. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. GAMATECH AG

  Švýcarsko

  Společnost GAMATECH AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Sídlí v Illnau, Švýcarsko.

 3. CRZ MAKINA

  Turecko

  Společnost CRZ MAKINA, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech roasting machines. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. DOREGRILL

  Francie

  Společnost DOREGRILL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Pečicí trouby, průmyslové, roasting spits for communities, fan-assisted rotisseries, a gas rotisseries. Sídlí v Sautron, Francie.

 5. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for slaughterhouses, a gas rotisseries. Sídlí v Porta Westfalica, Německo.

 1. LA CORNUE

  Francie

  Společnost LA CORNUE, je Výrobce, která působí v Elektrospotřebiče - bílá technika sektoru. Působí rovněž v sektorech Sporáky, Pečicí trouby, průmyslové, Sporáky, wood ranges, domestic water heaters and cookers, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Saint-Ouen L'Aumône, Francie.

 2. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Německo

  Společnost GROSSKÜCHEN WENZEL, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Sídlí v Ansbach, Německo.

 1. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Turecko

  Společnost BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, Pečicí trouby, průmyslové, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Pečicí trouby, průmyslové, fryers for institutions, a machines and equipment for hotels, catering and public premises. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ROTISOL

  Francie

  Společnost ROTISOL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, roasting spits for communities, Pečicí trouby, průmyslové, fan-assisted rotisseries, a gas rotisseries. Sídlí v Chelles, Francie.

 3. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Španělsko

  Společnost MIRACOR-EUROPA, S.L., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Zahradní grily, barbecue a příslušenství, stainless steel conduits, baking pans for institutions, Pečicí trouby, průmyslové, a Zahradní grily, barbecue a příslušenství. Sídlí v Enguera, Španělsko.

 4. FRYER BASKET TURKEY

  Turecko

  Společnost FRYER BASKET TURKEY, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for grilling for the food and conserving industry, a systems and equipment for frying for the food and conserving industry. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Společnost CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Sídlí v Chiayi City, Tchaj-wan.

 6. FERRABOLI & C.

  Itálie

  Společnost FERRABOLI & C., je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech electric food warmers for the home, a roasting spits for communities. Sídlí v Prevalle, Itálie.

 7. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  Itálie

  Společnost GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Mříže, kovové, Pečicí trouby, průmyslové, a Mříže, kovové. Sídlí v Qualiano, Itálie.

 8. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Německo

  Společnost MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krby, ozdobná kamna a příslušenství, Pečicí trouby, průmyslové, Krby, ozdobná kamna a příslušenství, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Sauerlach, Německo.

 1. MAX WEISHAUPT A/S

  Dánsko

  Společnost MAX WEISHAUPT A/S, je Velkoprodejce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hořáky vytápění pro domácnost, a Hořáky vytápění pro domácnost. Sídlí v Glostrup, Dánsko.

 2. FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA.

  Portugalsko

  Společnost FORNOSINTRA-FORNOS E EQUIPAMENTOS EM INOX, LDA., je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Ocel speciální, Pečicí trouby, průmyslové, a Ocel speciální. Sídlí v Vila Verde-Terrugem, Portugalsko.

 3. VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN

  Španělsko

  Společnost VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 4. HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH

  Německo

  Společnost HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Schwarzenbach A.D. Saale, Německo.

 5. F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. ), je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Leštičky obuvi, Pečicí trouby, průmyslové, Leštičky obuvi, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Montiano, Itálie.

 6. P + S METALLTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost P + S METALLTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Oederan, Německo.

 7. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  Španělsko

  Společnost CARLOTENA DE ASADOS S.L., je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v La Carlota, Španělsko.

 8. ELECTROTHERM PLC

  Bulharsko

  Společnost ELECTROTHERM PLC, je Výrobce, která působí v Ohřívače vody - domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Varna, Bulharsko.

 9. FEUERDESIGN GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost FEUERDESIGN GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, a Pečicí trouby, průmyslové. Sídlí v Bad Salzuflen, Německo.

 10. METALLTECHNIK WILM E. K.

  Německo

  Společnost METALLTECHNIK WILM E. K., je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví průmyslové a stavební, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Hamburg, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma