• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pečivo a cukrárenské výrobky

Výsledky hledání pro

Pečivo a cukrárenské výrobky - Dovoz vývoz

 1. ZENKAR GIDA

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ZENKAR GIDA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, healthy bread, Chléb, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, a Tortillas bread. Sídlí v Osmangazi / Bursa, Turecko.

 2. MATAŞ MAKINA

  Turecko

  Společnost MATAŞ MAKINA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT

  Ukrajina

  Společnost PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech lebkuchen, sweets, Preserves, jams and marmalades, a frollino. Sídlí v Snovsk, Ukrajina.

 4. TARIFIQ FOODS LTD

  Spojené království

  Společnost TARIFIQ FOODS LTD, je Výrobce, která působí v Sušenky a trvanlivé pečivo sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, confectionery, halal, Pečivo a cukrárenské výrobky, a dry pasta. Sídlí v Peterborough, Spojené království.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukrajina

  Společnost KYIVKYI BKK, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, a Pečivo a cukrárenské výrobky. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GILLI SRL

  Itálie

  Společnost GILLI SRL, je Distributor, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, sliced bread, spelt wheat bread, Pečivo a cukrárenské výrobky, a rye bread. Sídlí v Pineta-Laives, Itálie.

 2. FABIAN SRL

  Itálie

  Společnost FABIAN SRL, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Torbole Casaglia, Itálie.

 3. TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA

  Itálie

  Společnost TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech traditional product, a torrone and torroncini. Sídlí v Alimena, Itálie.

 4. MAKOSAN MAKINA

  Turecko

  Společnost MAKOSAN MAKINA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Balení a adjustace - stroje a zařízení, plastic cutlery, rubbish bags, a automatic packaging machine line. Sídlí v Pendik / Istanbul, Turecko.

 5. DETRIGO, LDA

  Portugalsko

  Společnost DETRIGO, LDA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, frozen bakery products, frozen desserts, ice cream cakes, a Pečivo a cukrárenské výrobky. Sídlí v Benedita, Portugalsko.

 1. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itálie

  Společnost IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb a cukrářské výrobky, Chléb, dry pastries, Chléb a cukrářské výrobky, a Chléb. Sídlí v Albano Laziale, Itálie.

 2. ELISA FOOD

  Itálie

  Společnost ELISA FOOD, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech gluten-free pasta, baci di dama, packaged pizza snacks, a pizza bases. Sídlí v Borgolavezzaro, Itálie.

 1. FIRINCI DEPOM

  Turecko

  Společnost FIRINCI DEPOM, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial furnaces. Sídlí v Karatay, Turecko.

 2. PANIFICIO CLEFRA

  Itálie

  Společnost PANIFICIO CLEFRA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech panettone, bakery, own production, a pandori. Sídlí v Salerno, Itálie.

 3. BAKKERS VLAANDEREN

  Belgie

  Společnost BAKKERS VLAANDEREN, je Poskytovatel služeb, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech bakery. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 4. FRANZELUTA SA

  Moldavsko

  Společnost FRANZELUTA SA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 5. SLADO

  Ukrajina

  Společnost SLADO, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech icing sugar, semi-finished pastry products, baking ingredients, a food decorations. Sídlí v Rivne, Ukrajina.

 6. EL HORNO DE JOSU

  Španělsko

  Společnost EL HORNO DE JOSU, je Maloprodejce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Barakaldo, Španělsko.

 7. DENISLUX

  Lucembursko

  Společnost DENISLUX, je Velkoprodejce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel, bakery products, Cukrářské výrobky, patisserie decorations, a Restaurace, lahůdkáři a dodávky jídel. Sídlí v Wandhaff Capellen, Lucembursko.

 8. KOLACI BEOGRAD

  Srbsko

  Společnost KOLACI BEOGRAD, je Distributor, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky, chocolates, filled chocolates, Sušenky, a Traditional hand-crafted chocolates. Sídlí v Belgrade, Srbsko.

 1. MOO MOO CAKES

  Spojené království

  Společnost MOO MOO CAKES, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Sudbury, Spojené království.

 2. GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI

  Německo

  Společnost GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, Pečivo a cukrárenské výrobky, Cukrářské výrobky, bakery, country-style bread, a Pečivo a cukrárenské výrobky. Sídlí v Edling, Německo.

 3. IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L

  Itálie

  Společnost IL CIAMBELLONE DI GARGANI S.R.L, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Formello, Itálie.

 4. FORTUNE COOKIES SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost FORTUNE COOKIES SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Sušenky a trvanlivé pečivo sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, Čaje, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, mini pasta for children, Pečivo a cukrárenské výrobky, Čaje, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 5. BRIGHT-EXPORT LTD

  Bulharsko

  Společnost BRIGHT-EXPORT LTD, je Velkoprodejce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 6. LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA

  Itálie

  Společnost LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Potraviny - import-export, a crackers. Sídlí v Monselice, Itálie.

 7. BAKKERIJ POT

  Nizozemsko

  Společnost BAKKERIJ POT, je Velkoprodejce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Barendrecht-Rotterdam, Nizozemsko.

 8. LE BONBON FRANC

  Nizozemsko

  Společnost LE BONBON FRANC, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Warmond, Nizozemsko.

 9. KIRECBURNU BAKERY

  Turecko

  Společnost KIRECBURNU BAKERY, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT

  Ukrajina

  Společnost PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen foods, frozen bread, a frozen bakery products. Sídlí v Kherson, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma