• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pečivo sladké

Výsledky hledání pro

Pečivo sladké - Dovoz vývoz

 1. SOMEXPORT

  Francie

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT has founded in 1994. We supply central buying platforms, suppliers, but especially in Africa, the Caribbean, the Indian and Pacific oceans, and the Middle East. We are an import-export company that deals in dry, frozen and fresh goods, and we work with over 300 suppliers in France and Europe. We specialise in the following food types: - dairy products (cheese, yoghurt, milk, cream, etc.), - dried and cured meats, - cakes and baked goods, - Halal products, - groceries, - seafood, - frozen goods. We can supply you with a wide range of food products.SOMEXPORT is your export partner. We can help you to discover the best products from every region of the world, products that meet your needs and your customers' demands. For over 20 years we have scoured the world looking for regional products, local specialities and traditional recipes. We can also source the specific ingredients or products that our customers request. Our approach is based on encounters with producers, livestock breeders, chefs, retailers, consumers and countless other actors in the farming and agri-food sectors. Feel free to contact us for more details!

 2. TRENDY FOODS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost TRENDY FOODS, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Koření, Mouky a krupice, Nápoje - import-export, Pečivo sladké, Konzervovaná zelenina, Cukrovinky čokoládové, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Koření. Sídlí v Vottem (z.i. De Milmort), Belgie.

 3. WOLF BUTTERBACK KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WOLF BUTTERBACK KG, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Těstoviny, Chléb, Doughnut, croissants, Pastries, bakery products, Pečivo sladké, a wholesale bakery products. Sídlí v Fürth, Německo.

 4. SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA

  Německo

  Společnost SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, brioches and morning goods, croissants, a bakery. Sídlí v Karlsruhe, Německo.

 5. DI ROSA GROUP

  Itálie

  Společnost DI ROSA GROUP, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Působí rovněž v sektorech panettone, Hand crafted chocolate, Cake, a applications for the catering sector. Sídlí v Giugliano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LA COOKISERIE

  Francie

  Společnost LA COOKISERIE, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Sídlí v Eragny, Francie.

 2. ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL

  Itálie

  Společnost ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Sídlí v Catania, Itálie.

 3. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Španělsko

  Společnost PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, twice-baked, puff pastry, Pečivo sladké, a Cukrářské výrobky. Sídlí v Santibáñez De La Peña-Palencia, Španělsko.

 4. TELTOMALZ GMBH

  Německo

  Společnost TELTOMALZ GMBH, je Distributor, která působí v Pečivo sladké sektoru. Sídlí v Teltow, Německo.

 5. CROSSET

  Belgie

  Společnost CROSSET, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, chocolates, preserves, a croissants. Sídlí v Nandrin, Belgie.

 1. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belgie

  Společnost L'ECOPAIN D'IGNACE, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Chléb a cukrářské výrobky, brioches and morning goods, Pečivo sladké, a Chléb a cukrářské výrobky. Sídlí v Enghien, Belgie.

 2. PATISSERIE WITTAMER ET CO

  Belgie

  Společnost PATISSERIE WITTAMER ET CO, je Výrobce, která působí v Zmrzliny a sorbety sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, Lahůdky, Hotová jídla a lahůdky, Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, a Lahůdky. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 1. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgie

  Společnost VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, je Výrobce, která působí v Tuky pro potravinářské použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Margaríny, Pečivo sladké, sauces, frozen bakery products, Margaríny, a Pečivo sladké. Sídlí v Ghislenghien, Belgie.

 2. BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE

  Belgie

  Společnost BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, bakery, pastries, Pečivo sladké, a baguettes. Sídlí v Schoten, Belgie.

 3. PATISSERIE RICHARD

  Belgie

  Společnost PATISSERIE RICHARD, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Koláče a dorty - suroviny, diabetic food, healthy bread, Pečivo sladké, a Koláče a dorty - suroviny. Sídlí v Châtelineau, Belgie.

 4. LANTMANNEN UNIBAKE

  Belgie

  Společnost LANTMANNEN UNIBAKE, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, deep-frozen bread, Pečivo sladké, frozen bread, a frozen foods - production. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 5. DELICE DE FRANCE LTD

  Spojené království

  Společnost DELICE DE FRANCE LTD, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, a Pečivo sladké. Sídlí v Middlesex, Spojené království.

 6. DELIFRANCE BELGIUM

  Belgie

  Společnost DELIFRANCE BELGIUM, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, garnished bread buns, Pečivo sladké, a Cukrářské výrobky. Sídlí v Nivelles, Belgie.

 7. LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC

  Rakousko

  Společnost LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 8. PETER BACKWAREN OHG

  Německo

  Společnost PETER BACKWAREN OHG, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Koláče a dorty - suroviny, Pečivo sladké, Koláče a dorty - suroviny, pastries for breakfast, a Pečivo sladké. Sídlí v Essen, Německo.

 1. PASTELERÍA GIMAR

  Španělsko

  Společnost PASTELERÍA GIMAR, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, food industry, cake, a frollino. Sídlí v Molina De Segura - Murcia, Španělsko.

 2. GELPAS SRL

  Itálie

  Společnost GELPAS SRL, je Distributor, která působí v Zmrzliny a sorbety sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, deep-frozen ready meals, a coffee blends. Sídlí v Trino, Itálie.

 3. DOLCIARIA CASA

  Itálie

  Společnost DOLCIARIA CASA, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb a cukrářské výrobky, biscuit factory, freshly-made pastries, Chléb a cukrářské výrobky, a hand-made confectionery. Sídlí v Verolengo, Itálie.

 4. BOULANGERIE RONDELEZ

  Belgie

  Společnost BOULANGERIE RONDELEZ, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, french loaves, wholemeal bread, a multigrain bread. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 5. SERVI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SERVI S.R.L., je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Působí rovněž v sektorech panettone, homemade pandoro (veronese cake), a twice-baked. Sídlí v Pomezia, Itálie.

 6. DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA

  Španělsko

  Společnost DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Působí rovněž v sektorech easter cakes, pastries for breakfast, sweet crackers, a pastry making workshop. Sídlí v Marchena, Sevilla, Španělsko.

 7. ZEELANDIA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZEELANDIA GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, a Pečivo sladké. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 8. AMASALIA

  Španělsko

  Společnost AMASALIA, je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Působí rovněž v sektorech snack production. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 9. TILCATERING

  Nizozemsko

  Společnost TILCATERING, je Distributor, která působí v Catering sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, business lunches and dinners, a Pečivo sladké. Sídlí v Beverwijk, Nizozemsko.

 10. DULCES COBO, S.L.

  Španělsko

  Společnost DULCES COBO, S.L., je Výrobce, která působí v Pečivo sladké sektoru. Sídlí v Pedro Muñoz, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma