• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pec na pizzu

Výsledky hledání pro

Pec na pizzu - Dovoz vývoz

 1. FORNI AVERSA

  Itálie

  Verified by europages badge

  We have created the Biscotto di Sorrento that is at the base of the best wood-fired ovens around the world. It's surely a high quality trustworthy product. An ancient skill handed down through generations for you. Our ovens are entirely made with our materials using the best volcano bricks in Italy. Our wood-fired pizza ovens are a speciality.

 2. SACAR FORNI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. GATARNAUD EQUIPEMENTS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GATARNAUD EQUIPEMENTS, je Maloprodejce, která působí v Bazény - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Kempink - potřeby, Včelařství - stroje a zařízení, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, Pec na pizzu, Kempink - potřeby, Včelařství - stroje a zařízení, a Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby. Sídlí v Le Teil, Francie.

 4. FORNI MARANO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FORNI MARANO, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, garden stoves, wood oven, Pece pekárenské, gas/methane oven, ovens for patisseries, rack ovens, a professional wood oven for food use. Sídlí v Boscoreale, Itálie.

 5. VESTA LLC

  Rusko

  Společnost VESTA LLC, je Výrobce, která působí v Restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Zahradní grily, barbecue a příslušenství, Pece průmyslové na dřevo, Pec na pizzu, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Zahradní grily, barbecue a příslušenství, a Pece průmyslové na dřevo. Sídlí v Medvedevo, Rusko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Německo

  Společnost LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., je Velkoprodejce, která působí v Vybavení pro pohostinství sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Pec na pizzu, Gastronomie - speciality, a Pec na pizzu. Sídlí v Linsengericht, Německo.

 2. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, machines and equipment for hotels, catering and public premises, Pec na pizzu, convection oven, a dishwashers. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. L'ESPRIT DU FEU

  Belgie

  Společnost L'ESPRIT DU FEU, je Výrobce, která působí v Krby, ozdobná kamna a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, flues, a Pec na pizzu. Sídlí v Arlon, Belgie.

 5. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Spojené království

  Společnost PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, je Maloprodejce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech american pizza, a frozen pizzas. Sídlí v Oxford, Spojené království.

 1. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Francie

  Společnost PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech pizzas. Sídlí v Gardanne, Francie.

 2. BY ICHNOS LIMITED

  Spojené království

  Společnost BY ICHNOS LIMITED, je Distributor, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, automatic ice-cream machines, machines for filled pasta production, a Pec na pizzu. Sídlí v London, Spojené království.

 1. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portugalsko

  Společnost ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech grills, a wood fireplaces. Sídlí v Outeiro Da Cabeça, Portugalsko.

 2. RADEMAKER

  Nizozemsko

  Společnost RADEMAKER, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, baking systems and equipment, food industry refrigerators, Pec na pizzu, a Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Culemborg, Nizozemsko.

 3. S.L. PROJECTS

  Belgie

  Společnost S.L. PROJECTS, je Multi-Category, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Restaurace - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Pec na pizzu, Restaurace - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Pec na pizzu. Sídlí v Schilde, Belgie.

 4. FAZZONE CAMINI

  Itálie

  Společnost FAZZONE CAMINI, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech ovens for pizzerias, a supplies for pizzerias. Sídlí v Alvignano, Itálie.

 5. INOVEN

  Turecko

  Společnost INOVEN, je Výrobce, která působí v Elektrické trouby sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pec na pizzu, Pece pekárenské, items for bakeries, Pec na pizzu, a ovens for patisseries. Sídlí v Bursa, Turecko.

 6. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  Itálie

  Společnost FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO, je Distributor, která působí v Hořáky průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pec na pizzu, Pece pekárenské, a Pec na pizzu. Sídlí v Fagnano Olona, Itálie.

 7. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Belgie

  Společnost VAN-MER PIZZA AND PASTA, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Sídlí v Anvers, Belgie.

 8. BRASAOVENS

  Portugalsko

  Společnost BRASAOVENS, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech wood fireplaces, garden stoves, a wood ovens for pizzerias. Sídlí v Braga, Portugalsko.

 1. CUPPONE F.LLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CUPPONE F.LLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech electric stoves, a ovens for pizzerias. Sídlí v Silea, Itálie.

 2. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Rumunsko

  Společnost GASTRO EXPERT PROFIS SRL, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, a Pec na pizzu. Sídlí v Mures, Rumunsko.

 3. MORELLO FORNI S.A.S.

  Itálie

  Společnost MORELLO FORNI S.A.S., je Distributor, která působí v Pec na pizzu sektoru. Sídlí v Ceranesi, Itálie.

 4. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Spojené království

  Společnost PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD, je Distributor, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment for pizzerias. Sídlí v Redditch, Spojené království.

 5. VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO

  Itálie

  Společnost VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO, je Výrobce, která působí v Filtrování vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, soot collectors, furnishings for pizzerias, extraction hoods, a Pec na pizzu. Sídlí v Marano Di Napoli, Itálie.

 6. GIANSANTI FORNI

  Itálie

  Společnost GIANSANTI FORNI, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech wood oven, barbecues, a fireplaces and stoves. Sídlí v San Biagio Della Valle, Itálie.

 7. ITALIA76

  Itálie

  Společnost ITALIA76, je Maloprodejce, která působí v Domácí elektrospotřebiče - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Hluboce zmrazené pizzy, small electrical appliances, household appliance, Pec na pizzu, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Soliera, Itálie.

 8. CCP SRLS

  Itálie

  Společnost CCP SRLS, je Maloprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, industrial kitchens, furniture, machinery for pasta factories, a Pec na pizzu. Sídlí v Catanzaro, Itálie.

 9. PIZZA CRAFT

  Turecko

  Společnost PIZZA CRAFT, je Výrobce, která působí v Pec na pizzu sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. TREZZAFORNI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TREZZAFORNI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Pec na pizzu sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, a Pece pekárenské. Sídlí v Lavagno, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma