• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pekárny průmyslové

Výsledky hledání pro

Pekárny průmyslové - Dovoz vývoz

 1. BISCOTTES ROGER

  Francie

  Verified by europages badge

  For Roger Sarret, a baker's son, producing rusks is above all being able to offer a forgotten sensation, a pleasure before the years of privation, learning again and daring to take delight in those small daily pleasures. Roger is still there 65 years later, his customer base, loyal to quality, has developed and the handcrafted production has expanded without compromising on his quality criteria. We manufacture for retail private label brands. Creation of full service range.

 2. TISSAGE BASTIEN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost TISSAGE BASTIEN, je Výrobce, která působí v Textilie netkané sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, a Pekárny průmyslové. Sídlí v Caudry, Francie.

 3. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  Itálie

  Společnost MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bakery products, a deep-frozen bread. Sídlí v Covo, Itálie.

 4. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bulharsko

  Společnost BAKER'S STANDARD LTD., je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 5. TRILLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TRILLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech bakery, panettone, freshly-made pastries, a confectionery product. Sídlí v Modena, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  Itálie

  Společnost ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech wholemeal bread, pan carre', bread for bruschetta, a crostini. Sídlí v Susegana, Itálie.

 2. FORBANMETAL

  Španělsko

  Společnost FORBANMETAL, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, non-stick baking trays, moulds, Trays, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Terrassa, Španělsko.

 3. NOVEPAN

  Francie

  Společnost NOVEPAN, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Lomme, Francie.

 4. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Francie

  Společnost LA PARISIENNE DE BAGUETTE, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Aubervilliers, Francie.

 5. VIGNOLA S.R.L.

  Itálie

  Společnost VIGNOLA S.R.L., která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech bakery, bakers, supplies for restaurants, a confectionery. Sídlí v Cisternino, Itálie.

 1. BIONATIS - NOVEPAN

  Francie

  Společnost BIONATIS - NOVEPAN, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech organic farming. Sídlí v Haute Rivoire, Francie.

 2. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgie

  Společnost GUENTHER BAKERIES BELGIUM, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, Pekárny průmyslové, Chléb, hamburger, Pekárny průmyslové, a bakery. Sídlí v Olen, Belgie.

 1. BRIOCHES FONTENEAU

  Francie

  Společnost BRIOCHES FONTENEAU, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, a Cukrářské výrobky, průmyslové. Sídlí v Boufféré, Francie.

 2. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Francie

  Společnost L' EPI DU ROUERGUE SARL, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial pastries, salads, a brioches and morning goods. Sídlí v La Loubière, Francie.

 3. LINWOODS BULK INGREDIENTS

  Spojené království

  Společnost LINWOODS BULK INGREDIENTS, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Armagh, Spojené království.

 4. A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA

  Portugalsko

  Společnost A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Potraviny a nápoje - suroviny, Pekárny průmyslové, sweets, Potraviny a nápoje - suroviny, a bakery. Sídlí v Vila Nova De Santo Andre, Portugalsko.

 5. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgie

  Společnost LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Bornem, Belgie.

 6. BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN

  Belgie

  Společnost BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN, je Velkoprodejce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bakery products, a dyes. Sídlí v Gelrode, Belgie.

 7. BANDEJAS COMETA,S.L

  Španělsko

  Společnost BANDEJAS COMETA,S.L, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Yeles(toledo), Španělsko.

 8. PRODUCTOS ATOCHA

  Španělsko

  Společnost PRODUCTOS ATOCHA, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Leganés, Španělsko.

 1. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portugalsko

  Společnost PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, deep-frozen bread, a Cukrářské výrobky, průmyslové. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 2. PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA

  Portugalsko

  Společnost PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Potraviny a nápoje - suroviny, Pekárny průmyslové, Potraviny a nápoje - suroviny, a bakery. Sídlí v Vermelha, Portugalsko.

 3. ORIZON WEST

  Belgie

  Společnost ORIZON WEST, je Multi-Category, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, dairies, deep-frozen bread, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, a supplies for ice cream bars. Sídlí v Staden, Belgie.

 4. A.D.P. S.R.L.

  Itálie

  Společnost A.D.P. S.R.L., je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Sídlí v Riccione, Itálie.

 5. PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C

  Itálie

  Společnost PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech breadsticks. Sídlí v Torino, Itálie.

 6. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  Španělsko

  Společnost DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech binders. Sídlí v Azuqueca De Henares, Guadalajara, Španělsko.

 7. MENISSEZ SAS

  Francie

  Společnost MENISSEZ SAS, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech french loaves. Sídlí v FEIGNIES, Francie.

 8. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgie

  Společnost BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, Chléb, Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, a Chléb. Sídlí v Nijlen, Belgie.

 9. HEIDINGER GMBH

  Německo

  Společnost HEIDINGER GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Konzervy s masem a uzeninami, Hotová jídla a lahůdky, Hotel, Pekárny průmyslové, Konzervy s masem a uzeninami, Hotová jídla a lahůdky, a Hotel. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 10. ALGOMAK

  Severní Makedonie

  Společnost ALGOMAK, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bakery products, deep-frozen bread, a frozen croissants. Sídlí v Sveti Nikole, Severní Makedonie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Pekárny průmyslové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 269 Podniky