• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pekárny- cukrářství- výrobny trvanlivého pečiva- výrobny cukrovinek - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Pekárny- cukrářství- výrobny trvanlivého pečiva- výrobny cukrovinek - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. CENTRE DE FORMATIONS CBC & BUSINESS

  Francie

  Verified by europages badge

  Discover Centre de Formations CBC & Business, a benchmark provider for anybody who wants to brush up their skills in CBC (Cake Design, Biscuits, Cupcakes) and how to set up a business. We promise to provide quality professional training leading to a diploma. Among our standout products for professionals at kits designed specially for kids' birthday parties, including a curated selection of tiny crockery and themed accessories to make an unforgettable party. Dive into the wonderful world of sprinkle kits that offer a limitless palette of colours and shapes to adorn your sugary creations. Our range of kits also includes a wide variety of accessories and essential tools for adding precise and elegant finishing touches to your creations. Also, our collection of food-safe colourings provides and eye-popping choice of colours to give your baked masterpieces vibrancy and originality. At Centre de Formations CBC & Business, we promise to give you the best tools and training to free up your creativity and hit new peaks in your career.

 2. MACH SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 3. ROVACOS

  Belgie

  Verified by europages badge

  ROVACOS has been working in the bakery, pastry, confectionery and chocolate-making decoration market for over 50 years. Manufacturer of non-edible, and marzipan, sugar, chocolate and fruit paste decorations. Cake and ice cream decorations. Our range covers all celebrations and common events. We target our clients among wholesalers - resellers and industrial manufacturers in Europe, America and the Middle East.

 4. ACEMAL NV

  Belgie

  Verified by europages badge

  ACEMAL NV - Thanks to its versatile and qualified team, ACEMAL can provide a made-to-measure solution for all your waffle-making needs. Industrial installations for waffles, biscuits, crepes, blinis, hotcakes, etc. Please contact us if you would like to know more about other types of products. Our extensive experience means that we are able to tailor the production lines to suit each client's particular needs.

 5. DAMS MACHINE

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMS MACHINE, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Těstoviny - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Bag sealing machine, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Bakery machine. Sídlí v Izmir, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LEHRMANN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LEHRMANN GMBH, je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL, je Výrobce, která působí v Pece průmyslové na dřevo sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, equipment for pizzerias, PURIFIER, ovens for pizzerias, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, 2-door rotary oven, wood oven, gas ovens for pizzerias, a auxiliary ovens. Sídlí v Modena, Itálie.

 3. DAUB MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DAUB MASCHINENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Birkenfeld, Německo.

 4. PITEC AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PITEC AG, je Velkoprodejce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Oberriet, Švýcarsko.

 5. PETRAPLAST S.R.O.

  Česká republika

  PETRAplast s.r.o. - rodinná společnost založená v roce 2007 vznikla oddělením výrobní části velkoobchodní společnosti, která působí na trhu od roku 1993. Naše výroba 1. Produkty pro domácnost 2. Produkty pro skladování 3. Technická výroba 4. Zakázková výroba Vlastníme dohromady 20 strojů značky Engel, s uzavírací silou od 80 tun až do 1200 tun. Díky tomu jsme schopni vyrobit produkty od malých hmotností až po 3, 5 kg. Největší část našeho podnikání – vlastní výrobky 1. Vybavení kuchyně 2. Skladování 3. Přepravky a boxy 4. Ramínka Potisk Nabízíme také potisk na přání zákazníka. Český výrobek Koloběh produktu od návrhu přes výrobu a skladování až po recyklaci probíhá v České republice, jsme proto hrdými nositeli značky český výrobek. Recyklace Přírodu si musíme chránit. Ve výrobě proto přistupujeme k recyklaci s respektem. Všechny vadné kusy ve výrobě drtíme a drť dále zpracováváme. Drť následně využíváme pro výrobu produktů u kterých je to legislativně možné. Z recyklovaného materiálu jsou tedy například některá ramínka, podložky na boty, nákupní košíky, přepravky...

 1. FRITSCH GMBH

  Německo

  Společnost FRITSCH GMBH, je Výrobce, která působí v Těstoviny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, baking systems and equipment, pasta makers, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v MARKT EINERSHEIM, Německo.

 2. VERHOEST MACHINERY

  Belgie

  Společnost VERHOEST MACHINERY, je Velkoprodejce, která působí v Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, bakery ovens, mixers, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Izegem, Belgie.

 1. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAL FUERPLA SL, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba konzerv - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Benetusser, Španělsko.

 2. MATAŞ MAKINA

  Turecko

  Společnost MATAŞ MAKINA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Bursa, Turecko.

 3. HAZ MAKINA

  Turecko

  Společnost HAZ MAKINA, je Výrobce, která působí v Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, mould making and design, forms for biscuits, a steel for dies. Sídlí v Karaman, Turecko.

 4. PANEM INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PANEM INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v La Crèche, Francie.

 5. PKO-SURA COMPANY

  Rusko

  Společnost PKO-SURA COMPANY, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Penza, Rusko.

 6. DIRMAK MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost DIRMAK MAKINA SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech kneaders and mixers for confectionery, blades for bakery machines, potato-peelers, a kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. BASSANINA.FORMA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BASSANINA.FORMA S.R.L., je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, a Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení. Sídlí v Mason Vicentino, Itálie.

 8. REBEL REINIGUNG UND SANIERUNG VON BÄCKEREIBETRIEBSMITTEL, INHABER BERND HENNING E.K.

  Německo

  Společnost REBEL REINIGUNG UND SANIERUNG VON BÄCKEREIBETRIEBSMITTEL, INHABER BERND HENNING E.K., je Poskytovatel služeb, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Krauthausen-Ütteroda, Německo.

 1. BÖCKMANN MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost BÖCKMANN MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Holdorf, Německo.

 2. NBS - NEUE BACKTECHNIK SCHUMANN

  Německo

  Společnost NBS - NEUE BACKTECHNIK SCHUMANN, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Heuchelheim, Německo.

 3. UYGURLAR MAKINA

  Turecko

  Společnost UYGURLAR MAKINA, je Výrobce, která působí v Potravinářství - průmyslové adjustační stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, packaging for foods, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a packaging machines for packing. Sídlí v Kirsehir, Turecko.

 4. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgie

  Společnost BRIATTE - COELEN SPRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení, použité, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, slicing machine repair, Stroje a zařízení, použité, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a machines for bakeries. Sídlí v Herstal, Belgie.

 5. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Řecko

  Společnost TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, refrigerated display cabinets for restaurants, refrigerated display cabinets for bars, refrigerated pastry counter, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Langada, Řecko.

 6. MAP FOURS DE BOULANGERIE

  Francie

  Společnost MAP FOURS DE BOULANGERIE, je Výrobce, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, bakery ovens, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Valence, Francie.

 7. HEBENSTREIT GMBH

  Německo

  Společnost HEBENSTREIT GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mörfelden-Walldorf, Německo.

 8. TIENDA COBAMAQ, S.L.

  Španělsko

  Společnost TIENDA COBAMAQ, S.L., je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Illescas, Španělsko.

 9. DIMOBA

  Španělsko

  Společnost DIMOBA, je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Cukrářské výrobky, průmyslové, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Almería, Španělsko.

 10. PROMET. S.C.

  Polsko

  Společnost PROMET. S.C., je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech conveyor belts. Sídlí v Lodz, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro

Filtry

Výsledky hledání pro

Pekárny- cukrářství- výrobny trvanlivého pečiva- výrobny cukrovinek - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 076 Podniky