• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pekařství - pekárenské stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Pekařství - pekárenské stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Jižní Korea

  Verified by europages badge

  Pekárenský a cukrářský průmysl používá "Stroj na rýžové dorty" Stroj na koláče SYP Rice lze klasifikovat jako stroj na pečení nebo cukrovinky. Jsme výrobu Rice Cake Popping Machine. Tento přírodní stroj na výrobu obilovin vyrábí obilné štěpky nebo koláče pouze za použití 100% přírodního zrna, například rýže, hnědé rýže, kukuřice, ječmene atd. Stroj na výrobu rýžových koláčů může vyrábět bramborový čip, sójový chips nebo podobně pomocí bramborové palety nebo sóji Fazolová paleta. Vzhledem k tomu, že 100% obilné svačiny jsou vynikající v nutričním obsahu a mají dobrou pověst od spotřebitelů, je snadné komercializovat. Naše série SYP má kompaktní design a vynikající pohodlí pro použití. Rovněž je snadné ovládat čas, tloušťku a tvar, a proto je značně využíváno od obchodů až po továrny. To je také nazýváno jako rýžový koláč popping stroj, popadl dort stroj, rýže pop stroj, kukuřičný koláč stroj, pušku stroj, puškový dort stroj, korejský rybí koláč stroj, pop stroj atd.

 2. SACAR FORNI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 3. DAMS MACHINE

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMS MACHINE, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Těstoviny - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Bag sealing machine, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Bakery machine. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, je Výrobce, která působí v Papírové a kartonové obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové pytlíky, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Potravinářské obaly, paper bags for bread, fast-food paper bags, printed paper bags, paper bags for fruit, folded paper bags, a paper bags manufacturer. Sídlí v Kostomloty Pierwsze, Polsko.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NEUBING S.R.O.

  Česká republika

  Gastropomucky.cz Vám nabízí široké spektrum profesionálních pomůcek pro cukráře a pekaře. V našem sortimentu naleznete pomůcky pro zdobení, pečení, různé druhy forem, zdobítek, karet, špachtlí, vlažovek, stěrek, lopatek, odměrek, rukavic nebo rádýlek. Profesionální nože pro řezníky a kuchaře. Dávkovače do kuchyní nebo rychlých občerstvení. Kuchyňské spotřebiče - mixéry, kuchyňské roboty, šlehače, hnětače, kráječe, či ostřiče nožů. Zmrzlinový program, mezi nějž patří kleště na zmrzlinu různých velikostí, špachtle, lžíce, mycí vaničky, stojánky na zmrzlinu a další. U nás si vyberete i kávovary pro gastronomický provoz i domácnost.

 2. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Polsko

  Společnost IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech furnishings for bakeries, a confectionery. Sídlí v Szubin, Polsko.

 3. PANEM INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PANEM INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v La Crèche, Francie.

 4. UTILPAN LDA

  Portugalsko

  Společnost UTILPAN LDA, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment for bakeries. Sídlí v Alagoa-Agueda, Portugalsko.

 5. MATAŞ MAKINA

  Turecko

  Společnost MATAŞ MAKINA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Pece pekárenské, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. PKO-SURA COMPANY

  Rusko

  Společnost PKO-SURA COMPANY, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Penza, Rusko.

 2. AXION BAKERY CORPORATION

  Francie

  Společnost AXION BAKERY CORPORATION, je Distributor, která působí v Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, equipment for bakeries, shaping machines for the food industry, a refrigerated display cabinets for shops, bars and restaurants. Sídlí v Moustoir-Ac, Francie.

 1. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nizozemsko

  Společnost MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, machines for the hotel trade, professional kitchens, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Mijdrecht, Nizozemsko.

 2. BACKTECH SAM GMBH

  Německo

  Společnost BACKTECH SAM GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech spicers, pasta makers, pasta dryers, a pasta sheeter. Sídlí v Hallbergmoos, Německo.

 3. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost KALCHER MASCHINENBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Chieming, Německo.

 4. GROSMAC AUTOMATIC SL

  Španělsko

  Společnost GROSMAC AUTOMATIC SL, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ovens for patisseries. Sídlí v Cati (castellón), Španělsko.

 5. DAXNER GERMANY GMBH

  Německo

  Společnost DAXNER GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lauda-Königshofen, Německo.

 6. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Německo

  Společnost HERBERT BIRNBAUM GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Thüngen, Německo.

 7. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belgie

  Společnost BRIATTE - COELEN SPRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení, použité, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, slicing machine repair, Stroje a zařízení, použité, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a machines for bakeries. Sídlí v Herstal, Belgie.

 8. LP CONSULTING

  Itálie

  Společnost LP CONSULTING, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Těstoviny - stroje a zařízení, Pece pekárenské, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, a Těstoviny - stroje a zařízení. Sídlí v Verona, Itálie.

 1. DIMOBA

  Španělsko

  Společnost DIMOBA, je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Cukrářské výrobky, průmyslové, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Almería, Španělsko.

 2. ARREDI BAKEGASTRO GOBBI

  Švýcarsko

  Společnost ARREDI BAKEGASTRO GOBBI, je Distributor, která působí v Hotely - nábytek sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Zpracování potravin, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, gas ovens for pizzerias, Zpracování potravin, a Industrial bakery machines. Sídlí v Osogna, Švýcarsko.

 3. AMO FORNI SRL

  Itálie

  Společnost AMO FORNI SRL, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Zugliano, Itálie.

 4. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polsko

  Společnost MECH- MASZ SZCZECIŃSKI, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for bakeries, equipment for bakeries, baking systems and equipment, a proving cells. Sídlí v Żnin, Polsko.

 5. ECIMSTAL LDA

  Portugalsko

  Společnost ECIMSTAL LDA, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making, furnishings for bakeries, Pece pekárenské, a machines for bakeries. Sídlí v Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portugalsko.

 6. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgie

  Společnost LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Bornem, Belgie.

 7. OPELKA GMBH

  Německo

  Společnost OPELKA GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Remseck Am Neckar, Německo.

 8. B.A. SYSTEMS S.R.L.

  Itálie

  Společnost B.A. SYSTEMS S.R.L., je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rovereto, Itálie.

 9. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, pastry-making machinery, a french baking machinery. Sídlí v Sennecey-Lès-Dijon, Francie.

 10. CSC ATTREZZATURE S.A.S

  Itálie

  Společnost CSC ATTREZZATURE S.A.S, je Distributor, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment for bakeries, cake & pastry production systems and equipment, a equipment for pizzerias. Sídlí v Montegrotto Terme, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma