• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pily motorové přenosné

Výsledky hledání pro

Pily motorové přenosné - Dovoz vývoz

 1. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Thanks to a cutting technology that was developed over 33 years ago, well diamond wire saws have helped more than 1200 customers worldwide achieve the results they desire. well diamond wire saws achieve smooth, sharp-edged surfaces on practically any material. The applied cutting tool is stainless steel wire with diamond grains that can be effectively "embedded" in the wire. This patented embedding process guarantees the highest degree of cutting capability and the longevity of the wire. The wire is wound around a drum that is attached to a precision hoist motor. Depending on the size of the saw, the length of the wire ranges from 10 to 40 metres. It has a diameter between 0.10 and 0.70 mm. All our saws use the force of gravity and/or weights as a method to achieve and maintain consistent feed rates. Moreover, they all possess continual variable speed control for the wire.

 2. HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Ehringshausen-Katzenfurt, Německo.

 3. WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Langendorf, Švýcarsko.

 4. MARTIN ZIMA - PRODEJ MOTOROVÝCH PIL STIHL

  Česká republika

  Jsme autorizovaným prodejcem zahradní techniky Stihl a Viking. Nabízíme kombisystém a multisystém stroje, křovinořezy a motorové pily Stihl. Nabízíme také zahradní traktory a sekačky.

 5. K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK

  Německo

  Společnost K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Hüttisheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Remscheid, Německo.

 2. DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Overath, Německo.

 3. DIETZ SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost DIETZ SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Viechtach, Německo.

 4. BAUDAT GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost BAUDAT GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Dürmentingen, Německo.

 5. THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH

  Německo

  Společnost THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. KS METAALWERKEN

  Belgie

  Společnost KS METAALWERKEN, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Pily motorové přenosné, Metals - machining, Pily motorové přenosné, stamping, a sanding booths. Sídlí v Kortessem, Belgie.

 2. PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI

  Polsko

  Společnost PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI, je Multi-Category, která působí v Elektromotory a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektromotory - stejnosměrný proud, Elektromotory - střídavý proud, Pily motorové přenosné, Elektromotory - stejnosměrný proud, Elektromotory - střídavý proud, Pily motorové přenosné, a pulleys. Sídlí v Uhowo, Polsko.

 1. ROBLAND

  Belgie

  Společnost ROBLAND, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování - stroje na zpracování dřeva, Nářadí přenosné motorové pro zpracování dřeva, Frézování - stroje na zpracování dřeva, a Nářadí přenosné motorové pro zpracování dřeva. Sídlí v Brugge, Belgie.

 2. MAKITA

  Belgie

  Společnost MAKITA, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech veneering machines, sanding machines, screwdrivers, a drills. Sídlí v Kortenberg, Belgie.

 3. INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, Pily motorové přenosné, Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Oberndorf, Německo.

 5. OMICRON BENELUX

  Belgie

  Společnost OMICRON BENELUX, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Pily motorové přenosné, hire and sale of construction machinery, Pily motorové přenosné, spare parts for building machines, a worksite machinery repairs. Sídlí v Rummen, Belgie.

 6. HANS-PETER SCHERER

  Německo

  Společnost HANS-PETER SCHERER, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Působí rovněž v sektorech Obrušování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Pily motorové přenosné, Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů, Obrušování ocele a kovů, Ruční nářadí bez pohonu pro obrábění kovů, Pily motorové přenosné, a Nářadí přenosné motorové pro obrábění kovů. Sídlí v Bramsche, Německo.

 7. ADAMAS BELGIE

  Belgie

  Společnost ADAMAS BELGIE, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Pily motorové přenosné, Děrování - obráběcí stroje, Pily motorové přenosné, a Děrování - obráběcí stroje. Sídlí v Herentals, Belgie.

 8. SEYNA

  Belgie

  Společnost SEYNA, je Výrobce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Sídlí v Waregem, Belgie.

 1. BVR S.R.L.

  Itálie

  Společnost BVR S.R.L., je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Lurago D'erba, Itálie.

 2. SITECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost SITECH S.R.L., je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Montecalvo In Foglia, Itálie.

 3. ORNATOP S.R.L.

  Itálie

  Společnost ORNATOP S.R.L., je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Pesaro, Itálie.

 4. S2 S.R.L.

  Itálie

  Společnost S2 S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Fermignano, Itálie.

 5. GIACOMAZZI

  Itálie

  Společnost GIACOMAZZI, je Maloprodejce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Porto Mantovano, Itálie.

 6. STIWOOD S.R.L.

  Itálie

  Společnost STIWOOD S.R.L., je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Roncade, Itálie.

 7. CORMIK S.P.A.

  Itálie

  Společnost CORMIK S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech agricultural machinery and equipment, a farm tractors. Sídlí v Altavilla Vicentina, Itálie.

 8. CENTRO ASSISTENZA ELETTROUTENSILI

  Itálie

  Společnost CENTRO ASSISTENZA ELETTROUTENSILI, je Maloprodejce, která působí v Nářadí a železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Pily motorové přenosné, Nářadí pro kutily přenosné motorové, Pily motorové přenosné, a Nářadí pro kutily přenosné motorové. Sídlí v Fidenza, Itálie.

 9. L.E.M. DI BARADEL RENZO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost L.E.M. DI BARADEL RENZO & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Zpracování dřeva - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Pily motorové přenosné, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Pily motorové přenosné. Sídlí v Brugnera, Itálie.

 10. UTENSILERIA PLANET TOOLS SRL

  Itálie

  Společnost UTENSILERIA PLANET TOOLS SRL, která působí v Pily motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusky motorové přenosné, hand tools for mechanical work, a Brusky motorové přenosné. Sídlí v Cesena, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Pily motorové přenosné - Dovoz vývoz

Počet výsledků

581 Podniky