• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plasty - průmyslové stroje

Výsledky hledání pro

Plasty - průmyslové stroje - Dovoz vývoz

 1. ME.RO. SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. OMIPA SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 3. HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Kabelsketal, Německo.

 4. SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SPEZI-PACK KARL SPETHMANN GMBH DRESDEN, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Klingenberg, Německo.

 5. KNIPP GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KNIPP GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Dietzenbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEISSLER GMBH & CO. KG, HERBERT, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Freudenberg, Německo.

 2. VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VOLANTE VERKLEIDUNGSSYSTEME GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Windischeschenbach, Německo.

 3. DROBEK AUTOVENT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DROBEK AUTOVENT GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Iphofen, Německo.

 4. GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost GEOPLAST KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Theresienfeld, Rakousko.

 5. MEISTERPLAST AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MEISTERPLAST AG, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Etziken, Švýcarsko.

 1. HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HAMANN INDUSTRIETECHNIK-SÜD E.K., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Kirchheim Unter Teck, Německo.

 2. BRUNO EUGSTER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost BRUNO EUGSTER AG, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Au Sg, Švýcarsko.

 1. MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MEGA PLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Reichshof, Německo.

 2. BENKER GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BENKER GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Dietenhofen, Německo.

 3. LEHNER ELECTRONICS GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost LEHNER ELECTRONICS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Großhöflein, Rakousko.

 4. SCHUPPERT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHUPPERT GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Offenbach/queich, Německo.

 5. HEINZ GERO DUHME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HEINZ GERO DUHME GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 6. L-TECH AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost L-TECH AG, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Jona, Švýcarsko.

 7. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Tváření ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl, Plasty - výrobky pro lékařství, Převody mechanické - díly, Plasty - průmyslové stroje, Formy pro plastikářství a gumárenství, Plasty - výrobky pro průmysl dopravních prostředků, Plastické hmoty - polotovary, Plastické hmoty - základní výrobky pro průmysl, a Plasty - výrobky pro lékařství. Sídlí v Radevormwald, Německo.

 8. MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MMH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Battenberg, Německo.

 1. KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KUNSTSTOFF PRIES GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Lübbecke, Německo.

 2. RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA.

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost RAMIREX - PLASTICOS DE AGUEDA, LDA., je Výrobce, která působí v Plasty - výrobky pro nábytkářský průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Vstřikování plastů - stroje, Kancelářské potřeby, Formy pro plastikářství a gumárenství, Vstřikování pryže a plastů, school supplies, furniture handles, furniture accessories, a assemblies of plastics. Sídlí v Aguada De Cima, Portugalsko.

 3. TTPH GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost TTPH GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Inzersdorf, Rakousko.

 4. PERIFERI SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PERIFERI SAS, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, Svařování plastů - stroje, we design finishing machines for plastic parts, blown plastic parts, finishing machines for blown parts, finishing machines for injected parts, automation of industrial machinery, a robot grippers. Sídlí v Woustviller, Francie.

 5. FRIMO GROUP GMBH

  Německo

  Koncern FRIMO patří k výrobcům systémových řešení pro výrobu vysoce kvalitních plastových komponentů s celosvětově čelním postavením na trhu. Nástrojovou a systémovou techniku přizpůsobenou individuálním potřebám používají zákazníci firmy FRIMO na celém světě již více než pět desetiletí. Podnik se z tradičního dodavatele nástrojů a zařízení vyvinul v globálního technologického partnera. Společnost FRIMO disponuje jako generální podnikatel mezinárodně bezpočtem referencí pro management velkých projektů. Společnost FRIMO nabízí svým zákazníkům na základě širokého spektra technologií, které nemá momentálně k dispozici jiný poskytovatel nabídek na trhu, konzultace nezávislé na postupech. Výhoda zákazníka: Rozhodovací a výrobní jistota pro kombinaci technologií optimálně vyladěných na projekt v rámci celého řetězce tvorby hodnot. Do sítě FRIMO dnes patří celosvětově 15 závodů s celkem 1 400 zaměstnanci, které jsou doplněny o zastoupení. Koncern se hlavním sídlem v Lotte u Osnabrücku dosáhl v roce 2015 ročního obratu více než 200 milionů eur. Podnik FRIMO byla opakovaně vyznamenán za vynikající kvalitu. Například známou cenu SPE Award obdržela firma FRIMO celkem osmnáctkrát.

 6. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Turecko

  Společnost INAN PLASTIK MAKINALARI, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plastů - stroje, a Řezání plastů - stroje. Sídlí v Tekirdag Turkey, Turecko.

 7. PLANT FRICTION MATERIALS

  Ukrajina

  Společnost PLANT FRICTION MATERIALS, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech brake disks. Sídlí v Bila Tserkva, Ukrajina.

 8. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BRABENDER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Laboratoře - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Mlynářství - stroje a zařízení, Plasty - průmyslové stroje, food product quality control, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a Mlynářství - stroje a zařízení. Sídlí v Duisburg, Německo.

 9. SILCOPLAST AG

  Švýcarsko

  Společnost SILCOPLAST AG, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of moulds for plastic materials, Plastics manufacturing, moulding of plastic materials, a tool manufacturing. Sídlí v Wolfhalden, Švýcarsko.

 10. HÖDTKE GMBH

  Německo

  Společnost HÖDTKE GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - výrobky pro stavebnictví, articles for building, a Plasty - výrobky pro stavebnictví. Sídlí v Radevormwald, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Plasty - průmyslové stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

13 155 Podniky