• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plech profilový ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Plech profilový ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. MEKO METAL

  Turecko

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, a leader in steel profile production since 1969, has grown from a 10, 000 sqmtr facility to a 100, 000 sqmtr powerhouse in Torbalı-Izmir under the KMC Group since 2011. Our collaboration integrates unique commercial and technical expertise, resulting in an annual production capacity of 150, 000 tons, consistently aligned with global technological advancements. Aspiring to secure a spot among the top 3 global companies for special profiles, MEKO Metal has witnessed a steady rise in export volume. Specializing in open, welded, and stainless steel profiles, our offerings cater to a wide array of industries, including automotive, furniture, domestic appliances, steel goods, decoration, heating & cooling, air conditioning, civil works & steel construction, scaffolding profiles, heated towel racks, solar energy systems, and agricultural irrigation & greenhouse. Our key sectors: •Standard Tubes and Profiles •Special Profiles •Automotive Profiles •Solar Energy Systems Profiles •Solar Energy Ground Mounting Systems •Solar Energy Roof Mounting Systems •Civil Works & Steel Constructions •Profiles for Agriculture and Greenhouse •Profiles for Electric & Electronics •HVAC Profiles •Stainless Steel Profiles Roll-forming offers a cost advantage over aluminum by replacing crucial production parts that traditionally require aluminum with roll-formed steels. We specialize in in-house design and production of molds, tools, rolls, and other essential components. Contact us for more !

 2. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, je Multi-Category, která působí v Sváření ocele a kovů - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební hmoty, Plech profilový ze železných kovů, Plechy a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Stavební hmoty, steel for construction, steel for metal construction, Profiled sheets, a Plech profilový ze železných kovů. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 3. FM SYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FM SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Eppingen, Německo.

 4. ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Lauterach, Rakousko.

 5. BERTSCHINGER GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BERTSCHINGER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Aldingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MASCHINENBAU KITZ GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MASCHINENBAU KITZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 2. ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Rottweil, Německo.

 3. KRITEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KRITEC GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 4. ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Wels, Rakousko.

 5. IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Freudenberg, Německo.

 1. STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hamm, Německo.

 2. MSI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MSI GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Emskirchen, Německo.

 1. SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT

  Turecko

  Společnost SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech cnc cut, alloyed steel sheet metal, lift, a plasma cut machines. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Turecko

  Společnost CFS PROFILE & STRUCTURE, je Výrobce, která působí v Solární energie sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech profilový ze železných kovů, galvanized steel sheet products, Plech profilový ze železných kovů, steel cold forming, a guardrails. Sídlí v Gebze / Kocaeli, Turecko.

 3. PERFIQUINA

  Portugalsko

  Společnost PERFIQUINA, je Výrobce, která působí v Plech vlnitý ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech profilový ze železných kovů, Střešní materiály, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Plech profilový ze železných kovů, a Střešní materiály. Sídlí v Ponte De Vagos, Portugalsko.

 4. TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT

  Německo

  Společnost TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Großmehring, Německo.

 5. SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Aurich, Německo.

 6. INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

 7. DIMOTION GMBH

  Německo

  Společnost DIMOTION GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 8. HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bissendorf, Německo.

 1. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažení ocele a kovů, Náhradní díly pro automobily, Tažení ocele a kovů, Door heating, Náhradní díly pro automobily, a systems and machines for producing rolled and sheet metals. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. KANYA DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost KANYA DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Marktredwitz, Německo.

 3. ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 4. JUGARD+KÜNSTNER GMBH

  Německo

  Společnost JUGARD+KÜNSTNER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Altdorf Bei Nürnberg, Německo.

 5. RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH

  Německo

  Společnost RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Mössingen, Německo.

 6. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Švýcarsko

  Společnost HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Nenzing, Švýcarsko.

 7. IT-LINE GMBH

  Německo

  Společnost IT-LINE GMBH, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Gomaringen, Německo.

 8. BOSCH REXROTH AG

  Německo

  Společnost BOSCH REXROTH AG, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Lohr, Německo.

 9. ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG

  Švýcarsko

  Společnost ZIHLMANN PROFILTECHNIK AG, je Výrobce, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Wurenlos, Švýcarsko.

 10. BRESENHUBER MASCHINENSCHUTZ & PROFILSYSTEME

  Rakousko

  Společnost BRESENHUBER MASCHINENSCHUTZ & PROFILSYSTEME, je Poskytovatel služeb, která působí v Plech profilový ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kremsmünster, Rakousko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma