• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plech válcovaný - neželezné kovy

Výsledky hledání pro

Plech válcovaný - neželezné kovy - Dovoz vývoz

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, je Distributor, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče z neželezných kovů, Plechy a trubky, Trouby a trubky - neželezné kovy, Inconel, Tyče z neželezných kovů, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, a cobalt alloys. Sídlí v Amblainville, Francie.

 2. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Remscheid, Německo.

 3. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Wickede, Německo.

 4. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Společnost GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Hemer, Německo.

 5. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Německo

  Společnost RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Iserlohn, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Velkoprodejce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech steel sheet, cold rolled sheets, galvanized sheet metal, a hot-rolled sheet metal. Sídlí v Konstanz, Německo.

 2. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgie

  Společnost STAALHANDEL STERNOTTE CH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Trading in steel, iron products, a steel sheet. Sídlí v Hasselt, Belgie.

 3. JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD

  Čína

  Společnost JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Baoji, Čína.

 4. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  Španělsko

  Společnost OCHOA-LÁCAR, HNOS., je Distributor, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Ocele a kovy, steel beams, steel tubes, a steel plates. Sídlí v Pamplona, Španělsko.

 5. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Česká republika

  Společnost PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, která působí v Profily a tyče z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obklady z neželezných kovů, Plech vlnitý - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Obklady z neželezných kovů, Plech vlnitý - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plechy a pásová ocel - neželezné kovy. Sídlí v Lipnik Nad Becvou, Česká republika.

 1. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  Španělsko

  Společnost CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Granada, Španělsko.

 2. EMET SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EMET SP. Z O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Ocele a kovy - tváření a řezání, Průmyslové stavebnictví, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Szczecinek, Polsko.

 1. GRUPO INDUSTRIAL C&C

  Argentina

  Společnost GRUPO INDUSTRIAL C&C, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech zinc and alloys, a copper. Sídlí v Villa Rosa - Pilar, Buenos Aires, Argentina.

 2. HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

  Čína

  Společnost HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 3. BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Čína

  Společnost BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Baoji, Čína.

 4. CHAPAS PERONA S.L.

  Španělsko

  Společnost CHAPAS PERONA S.L., je Velkoprodejce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Silla, Španělsko.

 5. WALZEN IRLE GMBH

  Německo

  Společnost WALZEN IRLE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Plech válcovaný - neželezné kovy, Litina surová a legovaná, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Netphen, Německo.

 6. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  Itálie

  Společnost PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Caronno Pertusella, Itálie.

 7. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  Španělsko

  Společnost CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., je Výrobce, která působí v Desky dřevěné sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, Tažení ocele a kovů, Plech válcovaný - neželezné kovy, a Tažení ocele a kovů. Sídlí v Arrigorriaga, Španělsko.

 8. DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD.

  Čína

  Společnost DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD., je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Titanium sheet, a titanium and alloys. Sídlí v Dalian, Čína.

 1. WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH

  Německo

  Společnost WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Válcovací stolice pro železné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Quedlinburg, Německo.

 2. W AND MO LTD

  Čína

  Společnost W AND MO LTD, je Distributor, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech tungsten, a molybdenum. Sídlí v Linzi District, Zibo City, Shandong, Čína.

 3. TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Čína

  Společnost TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Baoji, Čína.

 4. SEM DIS TICARET A S

  Turecko

  Společnost SEM DIS TICARET A S, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turecko

  Společnost KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Hannover, Německo.

 7. STAR MET S A

  Rumunsko

  Společnost STAR MET S A, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, Železné a neželezné rudy, Plech válcovaný - neželezné kovy, a Železné a neželezné rudy. Sídlí v Comuna Dumbrava Rosie, Rumunsko.

 8. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 9. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Německo

  Společnost WEMOTEC - WALZEN GMBH, je Výrobce, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, a Válcovací stolice pro železné kovy. Sídlí v Kempen, Německo.

 10. SAHEL DISTRIBUTION

  Burkina Faso

  Společnost SAHEL DISTRIBUTION, je Distributor, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Ouagadougou, Burkina Faso.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma