• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plech vlnitý - neželezné kovy

Výsledky hledání pro

Plech vlnitý - neželezné kovy - Dovoz vývoz

 1. X-ENERGY.RO S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost X-ENERGY.RO S.R.L., je Distributor, která působí v Plech vlnitý - neželezné kovy sektoru. Sídlí v Recas, Rumunsko.

 2. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Česká republika

  Společnost PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, která působí v Profily a tyče z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obklady z neželezných kovů, Plech vlnitý - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Obklady z neželezných kovů, Plech vlnitý - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plechy a pásová ocel - neželezné kovy. Sídlí v Lipnik Nad Becvou, Česká republika.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, je Velkoprodejce, která působí v Plech vlnitý - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Profily a tyče ze železných kovů, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Siedlce, Polsko.

 4. PORFIRI S.N.C. DI PORFIRI LUCIANO & C.

  Itálie

 5. BUTTERWORTH STEEL PROCESSING LIMITED

  Spojené království

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, je Distributor, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče z neželezných kovů, Plechy a trubky, Trouby a trubky - neželezné kovy, Inconel, Tyče z neželezných kovů, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, a cobalt alloys. Sídlí v Amblainville, Francie.

 2. FEILMEIER AG

  Německo

  Společnost FEILMEIER AG, je Velkoprodejce, která působí v Obnovitelné zdroje energie sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech vlnitý ze železných kovů, Kovová nosítka, Kovová nosítka z neželezných kovů, Instalatérská zařízení, Plech vlnitý ze železných kovů, Kovová nosítka, Kovová nosítka z neželezných kovů, a Instalatérská zařízení. Sídlí v Osterhofen, Německo.

 3. WALZEN IRLE GMBH

  Německo

  Společnost WALZEN IRLE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Plech válcovaný - neželezné kovy, Litina surová a legovaná, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Netphen, Německo.

 4. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 5. STAR MET S A

  Rumunsko

  Společnost STAR MET S A, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, Železné a neželezné rudy, Plech válcovaný - neželezné kovy, a Železné a neželezné rudy. Sídlí v Comuna Dumbrava Rosie, Rumunsko.

 1. PERFIQUINA

  Portugalsko

  Společnost PERFIQUINA, je Výrobce, která působí v Plech vlnitý ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech profilový ze železných kovů, Střešní materiály, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Plech profilový ze železných kovů, a Střešní materiály. Sídlí v Ponte De Vagos, Portugalsko.

 2. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Rakousko

  Společnost EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Tenneck, Rakousko.

 1. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Rusko

 2. PMB ROLLERS GMBH

  Německo

  Společnost PMB ROLLERS GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Goch, Německo.

 3. EMET SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EMET SP. Z O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Ocele a kovy - tváření a řezání, Průmyslové stavebnictví, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Szczecinek, Polsko.

 4. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Itálie

 5. ACERALIA TRANSFORMADOS S.A.

  Španělsko

 6. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgie

  Společnost STAALHANDEL STERNOTTE CH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Trading in steel, iron products, a steel sheet. Sídlí v Hasselt, Belgie.

 7. VETCHBERRY

  Spojené království

 8. RI INOX SL

  Španělsko

 1. WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH

  Německo

  Společnost WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Válcovací stolice pro železné kovy, Plech válcovaný - neželezné kovy, Válcovací stolice pro železné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Quedlinburg, Německo.

 2. SEM DIS TICARET A S

  Turecko

  Společnost SEM DIS TICARET A S, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turecko

  Společnost KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. FABRICA DE PERSIANAS METALICAS CIERRES DEL HOGAR SL

  Španělsko

 5. KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT

  Maďarsko

  Společnost KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech válcovaný - neželezné kovy, a Plech válcovaný - neželezné kovy. Sídlí v Nagytarcsa, Maďarsko.

 6. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izrael

  Společnost AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech vlnitý ze železných kovů, corrugated roofing, a Plech vlnitý ze železných kovů. Sídlí v Ashdod, Izrael.

 7. VIEMMEVI S.N.C.

  Itálie

 8. FERANCO

  Itálie

 9. TRANZIT-COOP KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Maďarsko

 10. BLECHFORM HANDELSGESELLSCHAFT FÜR BLECHE UND PROFILE MBH

  Německo

  Společnost BLECHFORM HANDELSGESELLSCHAFT FÜR BLECHE UND PROFILE MBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, a Plechy a pásová ocel - neželezné kovy. Sídlí v Köln, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma