• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechové mřížoviny - plechy

Výsledky hledání pro

Plechové mřížoviny - plechy - Dovoz vývoz

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNO PERF - LAMIERE FORATE, je Výrobce, která působí v Zušlechťování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Výroba průmyslových plechů, metal bending, Filters, punching, Plechové mřížoviny - plechy, drilled plate for mines and quarries, Výroba průmyslových plechů, a sheet metal. Sídlí v Rivalta Di Torino, Itálie.

 2. WEST STEEL, S.R.O. - PRODEJ PLECHŮ BRNO

  Česká republika

  Specializujeme se na výrobu a prodej děrovaných plechů z oceli, hliníku, barevných kovů a nerezi. Nabízíme běžné i nestandardní formáty, stříhání, řezaní a ohyby plechů nebo jejich povrchovou úpravu.

 3. BST BRÜNSCH GMBH

  Německo

  Společnost BST BRÜNSCH GMBH, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Kreuztal, Německo.

 4. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Turecko

  Společnost ANB METAL - EXPANDED METAL, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 5. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Rakousko

  Společnost RMIG LOCHBLECHE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Leobersdorf, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AR-GEN METAL

  Turecko

  Společnost AR-GEN METAL, je Výrobce, která působí v Děrování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Mříže, kovové, Kovová nosítka, Plechové mřížoviny - plechy, Mříže, kovové, a Kovová nosítka. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchody - uspořádání, Prezentační regály do obchodů, metal shelves for shops, Obchody - uspořádání, a Prezentační regály do obchodů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Česká republika

  Společnost SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., je Distributor, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Mřížky, kovové, a Mřížky, kovové. Sídlí v Ostrava, Česká republika.

 4. SPEDNAS SAC KALIP

  Turecko

  Společnost SPEDNAS SAC KALIP, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Belgie

  Společnost CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, je Velkoprodejce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel konstrukční, Plechové mřížoviny - plechy, Zakružování ocele a kovů, Ocelové trouby a trubky, Ocel konstrukční, Plechové mřížoviny - plechy, Zakružování ocele a kovů, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v Vise, Belgie.

 1. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Rakousko

  Společnost INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Nußbach, Rakousko.

 2. MEVACO GMBH

  Německo

  Společnost MEVACO GMBH, je Výrobce, která působí v Plech děrovaný ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Děrování ocele a kovů, Plechy pro lisování, Plechové mřížoviny - plechy, Ocele a kovy - tváření a řezání, Děrování ocele a kovů, Plechy pro lisování, a Plechové mřížoviny - plechy. Sídlí v Göppingen, Německo.

 1. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Turecko

  Společnost ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, je Výrobce, která působí v Plech děrovaný ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, a Plechové mřížoviny - plechy. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - díly a mechanické součástky, Pružiny, Vozidla - díly a mechanické součástky, a Pružiny. Sídlí v Nogueira Do Cravo, Portugalsko.

 3. GRILLE MÉTAL

  Francie

  Společnost GRILLE MÉTAL, je Distributor, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Expanded metal, metal sheets, a Metal gratings. Sídlí v Saint Maixant, Francie.

 4. SA GARONNE ISOLATION

  Francie

  Společnost SA GARONNE ISOLATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Plechové mřížoviny - plechy, a insulation. Sídlí v Toulouse, Francie.

 5. FLO

  Belgie

  Společnost FLO, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Plechové mřížoviny - plechy, Expanded metal ceilings, a Perforated plates made from expanded metal. Sídlí v Lauwe, Belgie.

 6. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech hydraulic presses, extractors, Chequered plates, a CNC processing. Sídlí v Samsun, Turecko.

 7. TECHPLI

  Francie

  Společnost TECHPLI, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Plechové mřížoviny - plechy, sheet metal, sheet metal - trade, a aluminised sheet metal. Sídlí v Toulouse, Francie.

 8. T&H NAMEPLATES CO.

  Spojené království

  Společnost T&H NAMEPLATES CO., je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Portadown, Spojené království.

 1. DELPHI PANO VE METAL

  Turecko

  Společnost DELPHI PANO VE METAL, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sheet metal cutting, a Lift car manufacture. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALBA SIDERURGICA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanised fences and panels, punched plate, a iron products. Sídlí v Masera' Di Padova, Itálie.

 3. ITALFIM

  Francie

  Společnost ITALFIM, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech expanded metal filters, Expanded metal ceilings, a Expanded metal screening. Sídlí v Pedrengo, Francie.

 4. METAL DEPLOYE

  Francie

  Společnost METAL DEPLOYE, je Výrobce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sun baffle, a safety rails. Sídlí v Montbard, Francie.

 5. BÉTON TRANSPORT POMPAGE

  Francie

  Společnost BÉTON TRANSPORT POMPAGE, je Distributor, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech water bed lowering for reclamation, rigid and flexible abrasives, a custom lampshades. Sídlí v Le Blanc Mesnil, Francie.

 6. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Belgie

  Společnost METAL SERVICE ZWEVEGEM, je Velkoprodejce, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Sídlí v Zwevegem, Belgie.

 7. C.M.C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.M.C. S.R.L., je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech děrovaný ze železných kovů, Plechové mřížoviny - plechy, Plech děrovaný ze železných kovů, a Plechové mřížoviny - plechy. Sídlí v Bra, Itálie.

 8. AS.SER.VIS

  Francie

  Společnost AS.SER.VIS, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechové mřížoviny - plechy, Plechové mřížoviny - plechy, a international metal trading. Sídlí v Argiesans, Francie.

 9. G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L.

  Itálie

  Společnost G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L., je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech děrovaný ze železných kovů, Plechové mřížoviny - plechy, Plech děrovaný ze železných kovů, a Plechové mřížoviny - plechy. Sídlí v Alpignano, Itálie.

 10. JOYET PIERRE ET FILS

  Francie

  Společnost JOYET PIERRE ET FILS, která působí v Plechové mřížoviny - plechy sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové potrubí, Trouby a trubky - neželezné kovy, Průmyslové potrubí, a Trouby a trubky - neželezné kovy. Sídlí v Surgères, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma