• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a formy pro pečení v troubě

Výsledky hledání pro

Plechy a formy pro pečení v troubě - Dovoz vývoz

 1. BIDO DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Verified by europages badge

  Welcome to Bido - Your Trusted Source for High-Quality Air Fryer Baking Paper in Turkey Since its inception in 2022, BIDO, initially known as "PAPRO, " has revolutionized the Turkish kitchen appliances market. With a firm commitment to bringing the success it achieved in America to Turkey, BIDO has rapidly emerged as a household name, offering premium products at competitive prices through local production. Behind our rapid rise in popularity are impressive statistics: exporting to over 10 countries, a workforce exceeding 25 employees, a daily packaging capacity of 10, 000 units, and a robust production capacity of 30 tons. Additionally, our extensive network comprises over 10 strategic business partnerships, ensuring nationwide coverage across all 81 provinces of Turkey. Discover Our Versatile Product Range: Large, XLarge, and XXLarge Air Fryer Baking Paper Designed to seamlessly integrate with air fryer dimensions, our baking papers streamline the cleaning process. Compatible with all leading air fryer brands, our products boast 100% safety, oil-proof properties, and practical usability. With an impressive heat resistance of 220 degrees Celsius, they are suitable for direct food contact and can be used in ovens, microwaves, pans, and fryers. Enhance your cooking with BIDO's baking papers. Trusted for innovation, safety, and satisfaction. Join our satisfied customers today!

 2. AMC TEIXEIRA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost AMC TEIXEIRA, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast, disposable items for pastry, cake base moulds, tulip liner for cakes, muffins and cupcakes, tulip muffin liners, Cakeboard Round, cake bottoms, supplies for cake shops, a Disposable Cake Circle Base Boards. Sídlí v Vila Nova Do Campo, Portugalsko.

 3. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ACS COATING SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Wilhelmshaven, Německo.

 4. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Eschweiler, Německo.

 5. BLEX, A.S.

  Česká republika

  Společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží . V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, specializujeme se na výrob forem na pečení, cedníků a dalšího kuchyňského náčiní. Nabízíme také lisařské práce.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Itálie

  Společnost HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 2. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukrajina

  Společnost VALS-PRINT UKRAINE LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech patisserie boxes, packaging for confectionary, Moulds, confectionery industry, a moulds for sweets. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 3. DEMMLER GMBH

  Německo

  Společnost DEMMLER GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. FORBANMETAL

  Španělsko

  Společnost FORBANMETAL, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, non-stick baking trays, moulds, Trays, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Terrassa, Španělsko.

 5. CONTACTO BANDER GMBH

  Německo

  Společnost CONTACTO BANDER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Cutlery boxes. Sídlí v Erkrath, Německo.

 1. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech moulds for sweets, cake base moulds, baking moulds for industrial bakery products, a Cake-setting rings for bakery production. Sídlí v Schorndorf, Německo.

 2. AMERICAN PAN UK

  Spojené království

  Společnost AMERICAN PAN UK, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech baking tins, a non-stick baking trays. Sídlí v Irlam, Spojené království.

 1. PANIBOIS

  Francie

  Společnost PANIBOIS, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, Obaly ze dřeva, Plechy a formy pro pečení v troubě, a Obaly ze dřeva. Sídlí v Marcilly En Villette, Francie.

 2. ENO SAS

  Francie

  Společnost ENO SAS, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Vařiče a lampy, kempink, Veřejné parky - vybavení dětských koutků, Vařiče a lampy, kempink, household cooking appliances, heater, a Veřejné parky - vybavení dětských koutků. Sídlí v Niort Cedex 9, Francie.

 3. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Francie

  Společnost CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Saint Marcel, Francie.

 4. RUTH GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost RUTH GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové a kartonové obaly, Marcipán, Papírové a kartonové obaly, Food colourings, chocolate, a Marcipán. Sídlí v Bochum-Wattenscheid, Německo.

 5. SIPALDIS SA

  Francie

  Společnost SIPALDIS SA, je Výrobce, která působí v Kartony - výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové a kartonové obaly, Plechy a formy pro pečení v troubě, Papírové a kartonové obaly, aluminium food containers, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Andrézieux Bouthéon, Francie.

 6. OPELKA GMBH

  Německo

  Společnost OPELKA GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Remseck Am Neckar, Německo.

 7. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Německo

  Společnost DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, industrial cooling, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Bautzen, Německo.

 8. BMTEC GMBH

  Německo

  Společnost BMTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Rechtmehring, Německo.

 1. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Belgie

  Společnost CLEAN BAKING PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech craft bread making, a cooking plant and equipment for the food and preserves industry. Sídlí v Zwijndrecht, Belgie.

 2. DREIER GMBH

  Německo

  Společnost DREIER GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Ryby, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

 3. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Německo

  Společnost H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Domácí potřeby kovové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, Ryby, Domácí potřeby kovové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Ditzingen, Německo.

 4. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumunsko

  Společnost AMERICAN PAN EUROPE, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech baking tins, a non-stick baking trays. Sídlí v Alexandria, Rumunsko.

 5. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Německo

  Společnost JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Plechy a formy pro pečení v troubě, Pece pekárenské, blades for bread slicing machines, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Hamburg, Německo.

 6. BELUX

  Belgie

  Společnost BELUX, je Distributor, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech stoves, a Kitchenware. Sídlí v Membach, Belgie.

 7. CRYSTAL

  Turecko

  Společnost CRYSTAL, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech sugar bowls. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. KEMPF GMBH

  Německo

  Společnost KEMPF GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech non-stick products. Sídlí v Rohrbach, Německo.

 9. METALTEX BELUX

  Belgie

  Společnost METALTEX BELUX, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby hliníkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, Plechy a formy pro pečení v troubě, a houseware. Sídlí v Pepinster, Belgie.

 10. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Nože průmyslové, Plechy a formy pro pečení v troubě, Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Nože průmyslové, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Solingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma