• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a formy pro pečení v troubě

Výsledky hledání pro

Plechy a formy pro pečení v troubě - Dovoz vývoz

 1. AMC TEIXEIRA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost AMC TEIXEIRA, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast, disposable items for pastry, cake base moulds, tulip liner for cakes, muffins and cupcakes, tulip muffin liners, Cakeboard Round, cake bottoms, supplies for cake shops, a Disposable Cake Circle Base Boards. Sídlí v Vila Nova Do Campo, Portugalsko.

 2. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ACS COATING SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Wilhelmshaven, Německo.

 3. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Eschweiler, Německo.

 4. BLEX, A.S.

  Česká republika

  Společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží . V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, specializujeme se na výrob forem na pečení, cedníků a dalšího kuchyňského náčiní. Nabízíme také lisařské práce.

 5. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  Itálie

  Společnost HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Bergamo, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukrajina

  Společnost VALS-PRINT UKRAINE LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, patisserie boxes, packaging for confectionary, Moulds, confectionery industry, moulds for sweets, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 2. DEMMLER GMBH

  Německo

  Společnost DEMMLER GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. FORBANMETAL

  Španělsko

  Společnost FORBANMETAL, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, non-stick baking trays, moulds, Trays, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Terrassa, Španělsko.

 4. CONTACTO BANDER GMBH

  Německo

  Společnost CONTACTO BANDER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Cutlery boxes. Sídlí v Erkrath, Německo.

 5. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech moulds for sweets, cake base moulds, baking moulds for industrial bakery products, a Cake-setting rings for bakery production. Sídlí v Schorndorf, Německo.

 1. AMERICAN PAN UK

  Spojené království

  Společnost AMERICAN PAN UK, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech baking tins, a non-stick baking trays. Sídlí v Irlam, Spojené království.

 2. OPELKA GMBH

  Německo

  Společnost OPELKA GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Remseck Am Neckar, Německo.

 1. RUTH GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost RUTH GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové a kartonové obaly, Marcipán, Papírové a kartonové obaly, Food colourings, chocolate, a Marcipán. Sídlí v Bochum-Wattenscheid, Německo.

 2. SIPALDIS SA

  Francie

  Společnost SIPALDIS SA, je Výrobce, která působí v Kartony - výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Papírové a kartonové obaly, Plechy a formy pro pečení v troubě, Papírové a kartonové obaly, aluminium food containers, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Andrézieux Bouthéon, Francie.

 3. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Německo

  Společnost DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, industrial cooling, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Bautzen, Německo.

 4. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Francie

  Společnost CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Saint Marcel, Francie.

 5. ENO SAS

  Francie

  Společnost ENO SAS, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech Vařiče a lampy, kempink, Veřejné parky - vybavení dětských koutků, Vařiče a lampy, kempink, household cooking appliances, heater, a Veřejné parky - vybavení dětských koutků. Sídlí v Niort Cedex 9, Francie.

 6. PANIBOIS

  Francie

  Společnost PANIBOIS, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, Obaly ze dřeva, Plechy a formy pro pečení v troubě, a Obaly ze dřeva. Sídlí v Marcilly En Villette, Francie.

 7. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Německo

  Společnost JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Plechy a formy pro pečení v troubě, Pece pekárenské, blades for bread slicing machines, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Hamburg, Německo.

 8. DREIER GMBH

  Německo

  Společnost DREIER GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Ryby, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

 1. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Belgie

  Společnost CLEAN BAKING PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech craft bread making, a cooking plant and equipment for the food and preserves industry. Sídlí v Zwijndrecht, Belgie.

 2. BMTEC GMBH

  Německo

  Společnost BMTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Rechtmehring, Německo.

 3. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Nože průmyslové, Plechy a formy pro pečení v troubě, Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Nože průmyslové, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Solingen, Německo.

 4. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Německo

  Společnost H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Domácí potřeby kovové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Plechy a formy pro pečení v troubě, Ryby, Domácí potřeby kovové, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Plechy a formy pro pečení v troubě. Sídlí v Ditzingen, Německo.

 5. AMERICAN PAN EUROPE

  Rumunsko

  Společnost AMERICAN PAN EUROPE, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech baking tins, a non-stick baking trays. Sídlí v Alexandria, Rumunsko.

 6. DEMARLE

  Francie

  Společnost DEMARLE, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen accessories. Sídlí v Wavrin, Francie.

 7. BELUX

  Belgie

  Společnost BELUX, je Distributor, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech stoves, a Kitchenware. Sídlí v Membach, Belgie.

 8. BAKE&DISPLAY

  Spojené království

  Společnost BAKE&DISPLAY, je Distributor, která působí v Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast, baking moulds for industrial bakery products, articles produced by the paper and board industry for packing and packaging, Plechy a formy pro pečení v troubě, a Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, papír a plast. Sídlí v Newcastle Upon Tyne,, Spojené království.

 9. KEMPF GMBH

  Německo

  Společnost KEMPF GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a formy pro pečení v troubě sektoru. Působí rovněž v sektorech non-stick products. Sídlí v Rohrbach, Německo.

 10. ASSENMAKER

  Belgie

  Společnost ASSENMAKER, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a formy pro pečení v troubě, Plechy a formy pro pečení v troubě, a moulds for sweets. Sídlí v Ferrieres, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma