• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a pásková ocel ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Plechy a pásková ocel ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. SEMETAL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SEMETAL, je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, sheet metal, aluminium, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, aluminium and alloys, metal structural work, sheet and pipe work, aluminium sheets, a aluminium sections. Sídlí v Gaggiano, Itálie.

 2. L.E.M.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost L.E.M., je Výrobce, která působí v Ocelové konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zámky, Pokovování, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zámky, a Pokovování. Sídlí v Castell'alfero, Itálie.

 3. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  Itálie

  Společnost METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech iron coil, Steel, structural, metal sheets, a Strips. Sídlí v Ravenna, Itálie.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itálie

  Společnost AMBROSINI G.T. SRL, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a milling. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 5. EMJ METALS

  Lotyšsko

  Společnost EMJ METALS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Vojenská vozidla, Laser cutting, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Vojenská vozidla, a laser cutting for stainless steel. Sídlí v Kekava, Lotyšsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MOBIDIZAYN METAL

  Turecko

  Společnost MOBIDIZAYN METAL, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 2. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Francie

  Společnost FORGES DE LA LOIRE AFL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Zušlechťování ocele a kovů, Zámečnické práce, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Zušlechťování ocele a kovů, Zámečnické práce, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry. Sídlí v Saint-Herblain, Francie.

 3. C. HÜBNER GMBH

  Německo

  Společnost C. HÜBNER GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, tool manufacturing, Plasty - průmyslové stroje, systems and machinery for electroplating metals, a injection moulding. Sídlí v Marktoberdorf, Německo.

 4. COFRAFER - BAMESA

  Francie

  Společnost COFRAFER - BAMESA, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet metal, sheet cutting, sheet metal - trade, a aluminised sheet metal. Sídlí v Bonneuil Sur Marne, Francie.

 5. METALANN

  Belgie

  Společnost METALANN, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, laser cutting units, a straps. Sídlí v Meslin L'evêque, Belgie.

 1. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Nářadí a železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Building - hardware, Profily a tyče ze železných kovů, a drawn iron. Sídlí v Montecchio Emilia, Itálie.

 2. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Turecko

  Společnost KMS DEMIR CELIK A.S., je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech drawn metal sheets, drawn rods, iron drawn bars, a hot-rolled sheets. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. ISAF SRL

  Itálie

  Společnost ISAF SRL, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Obráběcí stroje - obrábění kovů, a Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny. Sídlí v Sant'agata Sul Santerno, Itálie.

 2. ATOLE

  Francie

  Společnost ATOLE, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech raceways, a copper ducts. Sídlí v Castries, Francie.

 3. HAKOPAR EKSPORT-IMPORT

  Polsko

  Společnost HAKOPAR EKSPORT-IMPORT, je Poskytovatel služeb, která působí v Sváření ocele a kovů - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Litina - výrobky, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a Litina - výrobky. Sídlí v Ozimek, Polsko.

 4. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polsko

  Společnost BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Lódz, Polsko.

 5. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Česká republika

  Společnost C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech shape cutting up to 550 mm, metallurgical material, sheet metal cutting up to thickness of 12 mm, a sheet metal cutting up to thickness width of 2000 mm. Sídlí v Ostrava, Česká republika.

 6. BAYKAN STEEL

  Turecko

  Společnost BAYKAN STEEL, je Distributor, která působí v Železářství a hutnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, iron sheet, iron sections, Ocele a kovy, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. TAGAR SA

  Francie

  Společnost TAGAR SA, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové plechy a pásky, Ocel, Ocelové plechy a pásky, a Ocel. Sídlí v Carignan, Francie.

 8. MCM

  Lucembursko

  Společnost MCM, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ocele a kovy - tváření a řezání, coils, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, i-beams, a Ocele a kovy - tváření a řezání. Sídlí v Dudelange, Lucembursko.

 1. SA CLISSON METAL

  Francie

  Společnost SA CLISSON METAL, je Velkoprodejce, která působí v Ocel speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ocelové trouby a trubky, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v Moncoutant, Francie.

 2. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Francie

  Společnost BOURASSEAU INDUSTRIE, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, sheet shearing and pressing, Výroba průmyslových plechů, galvanized steel sheet products, a sheet metal and aluminium pre-painted in various colours. Sídlí v Les Epesses, Francie.

 3. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Německo

  Společnost KARL EUGEN FISCHER GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Plechy pro lisování, Opravy průmyslového vybavení, a Plechy pro lisování. Sídlí v Burgkunstadt, Německo.

 4. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belgie

  Společnost HEBOSS INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel speciální, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Ocelové plechy a pásky, Ocel speciální, stainless steel, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a Ocelové plechy a pásky. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 5. CO.FER.S.

  Itálie

  Společnost CO.FER.S., je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, a galvanized sheet metal. Sídlí v Schio, Itálie.

 6. UNIVERS FOG

  Francie

  Společnost UNIVERS FOG, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, Výroba průmyslových plechů, Kotlářství, Výroba průmyslových plechů, Sheet metalwork, a fine panel work. Sídlí v Masevaux, Francie.

 7. SAVOJNI SRL

  Itálie

  Společnost SAVOJNI SRL, je Subdodavatel, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, Pásová ocel válcovaná za studena, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, custom-cut, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Moncalieri, Itálie.

 8. GROM REGENERACJA GLSWIC

  Polsko

  Společnost GROM REGENERACJA GLSWIC, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 9. EURO-LOCKS SP. Z O.O. PRODUCENT ZAMKÓW I URZADZEN ZAMYKAJACYCH - ZAKLAD PRODUKCYJNY

  Polsko

  Společnost EURO-LOCKS SP. Z O.O. PRODUCENT ZAMKÓW I URZADZEN ZAMYKAJACYCH - ZAKLAD PRODUKCYJNY, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky ze železných kovů, a Profily a tyče z neželezných kovů. Sídlí v Ruda Slaska, Polsko.

 10. FIRMA SA-ZIW

  Polsko

  Společnost FIRMA SA-ZIW, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Grodzisk Mazowiecki, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma