• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a pásy olověné

Výsledky hledání pro

Plechy a pásy olověné - Dovoz vývoz

 1. JL GOSLAR GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost Arslan Metal byla založena v roce 1964 a je předním tureckým výrobcem špičkových výrobků z olova a mědi. S pečlivou pozorností věnovanou detailům poskytujeme rozsáhlý sortiment měděných výrobků, které jsou přesně přizpůsobeny specifikacím našich zákazníků. Ať už se jedná o elektrotechnický průmysl, střešní krytiny nebo různá další použití, naše měděné výrobky jsou k dispozici v měkkých, tvrdých a polotvrdých variantách. Ve společnosti Arslan Metal zahrnuje náš výrobní proces přesné vzestupné lití měděné tekutiny, po němž následuje pečlivé lisování nebo válcování, aby bylo možné vyrobit vysoce kvalitní měděné zboží. Všechny naše měděné výrobky jsou 100% elektrolytické a mohou se pochlubit výjimečnou vodivostí 58, 50 mikrometrů na siemens, pocházející z katod třídy A. Naše olověné plechy jsou ony vyrobeny Rafined a min %99, 95 čistoty ingotů. -Měděné plechy-měděné přípojnice-měděné pásky -měděné tyče -měděné trubky -Měděné trubky ve svitku -měděné profily -Měděné vinutí na úrovni -Měděné trubky palačinka -Olověný plech, role -Olověné tyče Každý aspekt naší obchodní činnosti odráží naše odhodlání k dokonalosti a zavazuje nás k dodržování nejvyšších standardů environmentální integrity, kvality a konkurenceschopnosti nákladů. Naše bubenické činely jsou navíc pečlivě ručně vyráběny, což zajišťuje bezkonkurenční kvalitu a rezonanci. Výrobky pro soustružení tyčí jsou navíc precizně zpracovávány na automatických soustruzích CNC švýcarského typu, což zaručuje konzistenci a p

 3. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MOLTON-WEB ROLING GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Freren, Německo.

 4. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LAM LAVORAZIONE PIOMBO, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Collegno, Itálie.

 5. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Wiesbaum, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Wolfenbüttel, Německo.

 2. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Čína

  Společnost GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Daliang, Čína.

 3. TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Turecko

  Společnost TOK MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, je Výrobce, která působí v Rentgenologie - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, Plechy a pásy olověné, nuclear medicine, lead shot, a radiation protection. Sídlí v İstanbul, Turecko.

 4. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Německo

  Společnost CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Mülheim-Kärlich, Německo.

 5. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.M.E.T.A. S.R.L., je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Ardea, Itálie.

 1. EKOR KURSUN METAL

  Turecko

  Společnost EKOR KURSUN METAL, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Působí rovněž v sektorech sheets of lead, lead, a lead and alloys. Sídlí v Şehitkamil, Turecko.

 2. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Turecko

  Společnost ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Působí rovněž v sektorech sheets of lead. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. GLOCON METALS LTD.

  Spojené království

  Společnost GLOCON METALS LTD., je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, cast iron bars, bronze sheets in copper and brass, Plechy a pásy olověné, a Titanium bars. Sídlí v London, Spojené království.

 2. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, lead shot, Plechy a pásy olověné, Aggregates, a lead profiles. Sídlí v Stolberg, Německo.

 3. EURO-K

  Ukrajina

  Společnost EURO-K, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásová ocel - neželezné kovy, pewter, a Plechy a pásová ocel - neželezné kovy. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 4. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Německo

  Společnost DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Plechy a pásy olověné, Sběr a recyklace různých produktů, Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Plechy a pásy olověné, a Sběr a recyklace různých produktů. Sídlí v Leverkusen, Německo.

 5. GENA METALL GMBH

  Německo

  Společnost GENA METALL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Cín - slitiny, Plechy a pásy olověné, Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Cín - slitiny, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Leipzig, Německo.

 6. KORTSA

  Turecko

  Společnost KORTSA, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. KEMMETECH LTD

  Spojené království

  Společnost KEMMETECH LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, Pryž a plasty, pěnové, Plechy a pásy olověné, a Pryž a plasty, pěnové. Sídlí v Tonbridge, Spojené království.

 8. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Německo

  Společnost S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, Elektrogenerátory, Plechy a pásy olověné, a Elektrogenerátory. Sídlí v Friesenheim, Německo.

 1. DELTA GROUP

  Turecko

  Společnost DELTA GROUP, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy olověné sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 3. UZIMET B.V.

  Nizozemsko

  Společnost UZIMET B.V., je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Rijswijk Zh, Nizozemsko.

 4. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Česká republika

  Společnost KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, Olovo a slitiny, Plechy a pásy olověné, a Olovo a slitiny. Sídlí v Pribram, Česká republika.

 5. PAVUSIN D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost PAVUSIN D.O.O., která působí v Střešní materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, Olovo a slitiny, Plechy a pásy olověné, a Olovo a slitiny. Sídlí v Jastrebarsko, Chorvatsko.

 6. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Slovensko

 7. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Spojené království

 8. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 9. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Německo

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 10. LONGHI FRATELLI SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LONGHI FRATELLI SAS, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, a Plechy a pásy z bílého plechu. Sídlí v Barlassina, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma