• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a pásy z bílého plechu

Výsledky hledání pro

Plechy a pásy z bílého plechu - Dovoz vývoz

 1. NOVA TEK S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost NOVA TEK S.R.L., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Casaloldo, Itálie.

 2. LONGHI FRATELLI SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LONGHI FRATELLI SAS, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, a Plechy a pásy z bílého plechu. Sídlí v Barlassina, Itálie.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Itálie

  Společnost TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, je Distributor, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech gutter channels. Sídlí v Raiano, Itálie.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Itálie

  Společnost AMBROSINI G.T. SRL, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, a milling. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 5. COM.BA.S. S.R.L.

  Itálie

  Společnost COM.BA.S. S.R.L., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, a plastic plugs. Sídlí v Napoli, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HA DA MADENCILIK

  Turecko

  Společnost HA DA MADENCILIK, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Mersin, Turecko.

 2. ANH THY CO., LTD.

  Vietnam

  Společnost ANH THY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Ho Chi Minh City, Vietnam.

 3. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet metal, metal stamping, sheet metal and aluminium pre-painted in various colours, a stamping. Sídlí v Dongguan, Čína.

 4. LOGSTEEL, S.L.

  Španělsko

  Společnost LOGSTEEL, S.L., je Distributor, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanised steel. Sídlí v Gijon, Španělsko.

 5. TI ELLE SNC

  Itálie

  Společnost TI ELLE SNC, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, cnc punching, metal punching, Soustružení ocele a kovů, a metal bending. Sídlí v Monterenzio, Itálie.

 1. INTERSTAL S.A

  Polsko

  Společnost INTERSTAL S.A, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet cutting. Sídlí v Kraków, Polsko.

 2. RAMTEX-TRADING

  Bělorusko

  Společnost RAMTEX-TRADING, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 1. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Čína

  Společnost JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Jiangyin, Čína.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  Itálie

  Společnost NRG DI CASADEI MARCO, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech heat insulation. Sídlí v Castrocaro Terme, Itálie.

 3. VOISIN SA

  Francie

  Společnost VOISIN SA, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, Plechy a pásy z bílého plechu, a fine panel work. Sídlí v Bayeux, Francie.

 4. RÉZMŰHELY KFT

  Maďarsko

  Společnost RÉZMŰHELY KFT, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech fountain. Sídlí v Szentendre, Maďarsko.

 5. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Spojené království

  Společnost ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Marlow, Spojené království.

 6. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Čína

  Společnost HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium, a aluminium strip. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 7. SIMON STEEL LLC

  Hongkong

  Společnost SIMON STEEL LLC, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel speciální, Plechy a pásy z bílého plechu, white sheet metal, Ocel speciální, stainless steel, a Plechy a pásy z bílého plechu. Sídlí v Hong Kong, Hongkong.

 8. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech cold rolled metal strip, a galvanized steel sheet products. Sídlí v Wuxi, Čína.

 1. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turecko

  Společnost TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. INDUMET

  Belgie

  Společnost INDUMET, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, Plechy a pásy z bílého plechu, a tin plate packaging. Sídlí v Bressoux, Belgie.

 3. WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD

  Čína

  Společnost WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Wuxi, Čína.

 4. ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Zhongshan, Čína.

 5. SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD

  Čína

  Společnost SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech molybdenum. Sídlí v Shaanxi, Čína.

 6. BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD

  Čína

  Společnost BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v 100020, Čína.

 7. JINHENG METAL & LATH FACTORY

  Čína

  Společnost JINHENG METAL & LATH FACTORY, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 8. BASTEELOS, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost BASTEELOS, S.R.O., která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, Lakování ocele a kovů, Sváření ocele a kovů - práce, Plechy a pásy z bílého plechu, Lakování ocele a kovů, a Sváření ocele a kovů - práce. Sídlí v Osek, Česká republika.

 9. DINGSHENG ALUMINIUM GROUP

  Čína

  Společnost DINGSHENG ALUMINIUM GROUP, je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium sheets. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 10. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Plechy a pásy z bílého plechu sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging boxes. Sídlí v Gönen, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma