• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plechy a trubky

Výsledky hledání pro

Plechy a trubky - Dovoz vývoz

 1. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, je Multi-Category, která působí v Sváření ocele a kovů - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební hmoty, Plech profilový ze železných kovů, Plechy a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Stavební hmoty, steel for construction, steel for metal construction, Profiled sheets, a Plech profilový ze železných kovů. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Čína

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Industry Co., Ltd is a group of manufacturing facilities over 18 years, offering one-stop solution for quality mechanical products with total lower cost in China. We can make all kinds of metal parts, such as Sheet metal fabrication, CNC machining parts, Tube bending parts, Welding parts, especially Assembly parts. Product market range covers auto industry, medical industry, agricultural machinery, sport industry and so on. Our products have mainly been exported to Europe and America, and Australia. We almost have all the process in house, including machining(cnc milling, cnc turning, grinding), sheet metal fabrication(laser cutting, stamping, deep draw, bending, tube bending, welding). So we are very suitable for the production of finished products, assembly parts in house, such as elevator parts, lift parts, trailer parts, ATV/UTV parts, forklift truck parts, tractor parts, machine housing, club car/golf cart parts and so on. which can have better price and better control on quality also. Meanwhile, we have strong capability of design, development and manufacture of tooling and we can produce the products according to buyers'drawings and samples. Our main manufacturing services including laser cutting service, welding service, assembly service, turnkey assemblies, contract manufacturing, machining service, machine and equipment assembly, mechanical assembly service, supply chain solution and so on.

 3. DOGRAR METAL

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost DOGRAR METAL, je Subdodavatel, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Plechy a trubky, Profily ze železných kovů, Zakružování ocele a kovů, Obráběcí stroje pro zakružování, Trouby a trubky z nerez ocele, Metal work, Laser cutting, a Laser - stroje na sváření a řezání. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, je Distributor, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové armatury, Plechy a trubky, Akční členy průmyslových armatur, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, a butterfly valves. Sídlí v Saint Priest, Francie.

 5. CESAL ELEKTRO S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Společnost CESAL ELEKTRO S.R.O., je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet metal, welding, bending, cnc punching, CNC, Sheet metal processing, metal sheet, metal sheet parts, a metal sheet welding. Sídlí v Blovice , Česká republika.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Plech děrovaný ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a trubky, Aluminium profile sheets for walls, Profiled sheets, Compact construction, Machining of sheet metal, Prefabricated perforated sheet metal parts, custom-made perforated plates, punched plate, a Filter pipes. Sídlí v Dillingen, Německo.

 2. GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Bad Marienberg, Německo.

 3. HERKULES WETZLAR GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERKULES WETZLAR GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Solms, Německo.

 4. JEHLE AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost JEHLE AG, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Etzgen, Švýcarsko.

 5. ADRIAN MICHEL GROUP AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ADRIAN MICHEL GROUP AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Schmiedrued, Švýcarsko.

 1. ERNST VOGELSANG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERNST VOGELSANG GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Herscheid, Německo.

 2. COLDEX

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost COLDEX, je Poskytovatel služeb, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Unterägeri, Švýcarsko.

 1. THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Breisach, Německo.

 2. HUWER MASCH-TEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HUWER MASCH-TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Oberreidenbach, Německo.

 3. GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Alfdorf, Německo.

 4. PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Stetten, Německo.

 5. CMM MECCANICA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CMM MECCANICA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a trubky, a Plechy a trubky. Sídlí v Santa Lucia Di Piave, Itálie.

 6. FEINBLECH FESTL GBR

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FEINBLECH FESTL GBR, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Scheyern, Německo.

 7. NEUMETALL AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost NEUMETALL AG, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Erschwil, Švýcarsko.

 8. KAISER PROTOTYPENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KAISER PROTOTYPENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Erndtebrück, Německo.

 1. GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 2. SINCON TECHNOLOGY GMBH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost SINCON TECHNOLOGY GMBH, je Distributor, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Einsiedeln, Švýcarsko.

 3. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, je Distributor, která působí v Plech válcovaný - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče z neželezných kovů, Plechy a trubky, Trouby a trubky - neželezné kovy, Inconel, Tyče z neželezných kovů, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, a cobalt alloys. Sídlí v Amblainville, Francie.

 4. HUSTER & SANTENBERG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HUSTER & SANTENBERG GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Sídlí v Chemnitz, Německo.

 5. PROMEX BG

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost PROMEX BG, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Řezání ocele a kovů, Zakružování ocele a kovů, Laser - stroje na sváření a řezání, Obráběcí stroje pro zakružování, Plechy a trubky, Plechy pro lisování, Obráběcí stroje pro řezání, a Frézování - obráběcí stroje. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 6. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litva

  Společnost BALTIC TUBE SERVICE, UAB, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, Bezešvé trouby ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Vilnius, Litva.

 7. VOESTALPINE ROTEC GMBH

  Rakousko

  Společnost VOESTALPINE ROTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech precision steel pipes, a cold drawn pipes. Sídlí v Krieglach, Rakousko.

 8. RICOS S.R.L.

  Itálie

  Společnost RICOS S.R.L., je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Tube bending. Sídlí v Vi, Itálie.

 9. SOTRAFA

  Francie

  Společnost SOTRAFA, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a trubky, stamping, Plechy a trubky, a laser cutting. Sídlí v Saint Trivier De Courtes, Francie.

 10. SOPROMET

  Francie

  Společnost SOPROMET, je Velkoprodejce, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a trubky, steel welding accessories, welded pipes, special alloys, a Plechy a trubky. Sídlí v Senlis, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Plechy a trubky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

7 552 Podniky