• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pletené zboží - stroje a příslušenství

Výsledky hledání pro

Pletené zboží - stroje a příslušenství - Dovoz vývoz

 1. BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER

  Turecko

  Společnost BURSE TEXTILES/ SOCKS MANUFACTURER, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Punčochy a ponožky, Punčochy a ponožky, a wholesale work apparel. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Turecko

  Společnost ARER TRES BRAIDING MACHINE, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. COMEZ INTERNATIONAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost COMEZ INTERNATIONAL S.R.L., je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Cilavegna, Itálie.

 4. HENNSEN EUROPE

  Spojené království

  Společnost HENNSEN EUROPE, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech sock manufacturing machinery. Sídlí v Edinburgh, Spojené království.

 5. PUTZ TEXTIL GMBHQ

  Rakousko

  Společnost PUTZ TEXTIL GMBHQ, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pulovry, a Pulovry. Sídlí v Ebensee, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VAELLA MASCHINEN SRL

  Rumunsko

  Společnost VAELLA MASCHINEN SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Šicí stroje pro domácnost, Řezačky, textilní, Žehlicí stroje, průmyslové, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 2. BRIGHI GROUP

  Itálie

  Společnost BRIGHI GROUP, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Forlì, Itálie.

 3. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Dánsko

  Společnost PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, je Velkoprodejce, která působí v Kloboučnictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Vyšívací stroje a příslušenství, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Vyšívací stroje a příslušenství, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Bredebro, Dánsko.

 4. NUOVA RIMATES SAS

  Itálie

  Společnost NUOVA RIMATES SAS, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Spirano, Itálie.

 5. SPACE FASHION S.R.L.

  Itálie

  Společnost SPACE FASHION S.R.L., je Výrobce, která působí v Oblečení - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, fashion accessories, sewing articles, Pletené zboží - stroje a příslušenství, a suppliers for tailors. Sídlí v Carpi, Itálie.

 1. Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC

  Polsko

  Společnost Z.P.H.U. ROMAN GAJOWIEC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech used machines, a textile machinery. Sídlí v Kampinos A, Polsko.

 2. TISMAIL

  Francie

  Společnost TISMAIL, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech shoes for children. Sídlí v Troyes, Francie.

 1. SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHENZHEN XINHAIY KNITWEAR CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech sock manufacturing machinery. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 2. ENTREDEUX BVBA

  Belgie

  Společnost ENTREDEUX BVBA, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech tricot, a crochet. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 3. KNITOFFICE

  Belgie

  Společnost KNITOFFICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Zottegem, Belgie.

 4. SHIMA - ORSI S.P.A.

  Itálie

  Společnost SHIMA - ORSI S.P.A., která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Segrate, Itálie.

 5. CO - MAC S.A.S.

  Itálie

  Společnost CO - MAC S.A.S., je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v San Prospero, Itálie.

 6. SERRAINO ROSALBA

  Itálie

  Společnost SERRAINO ROSALBA, která působí v Opravy spotřebního zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletací stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Rivarolo Canavese, Itálie.

 7. MENET-TREND KOTOELEM KFT

  Maďarsko

  Společnost MENET-TREND KOTOELEM KFT, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, Svetry a pulovry, Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Svetry a pulovry. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 8. INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost INTEC MASCHINEN-EXPORT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Pletené zboží - stroje a příslušenství, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Minden, Německo.

 1. M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost M.D.S. DI COLELLA ALFONSO & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Quarrata, Itálie.

 2. LARSEN ITALIANA S.R.L.

  Itálie

  Společnost LARSEN ITALIANA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Moglia, Itálie.

 3. PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO

  Itálie

  Společnost PRAMPOLINI S.N.C. DI GUIDETTI MARCO, je Poskytovatel služeb, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Carpi, Itálie.

 4. NERTEX

  Francie

  Společnost NERTEX, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Roubaix, Francie.

 5. ART NOSSA TRICOT

  Brazílie

  Společnost ART NOSSA TRICOT, je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Konfekce - dámská, a Konfekce - dámská. Sídlí v Monte Sião, Brazílie.

 6. STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS

  Francie

  Společnost STE DES ETABLISSEMENTS MAILLET SAS, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Falleron, Francie.

 7. VE.MA.R. ( S.R.L. )

  Itálie

  Společnost VE.MA.R. ( S.R.L. ), je Distributor, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, Pletací stroje pro domácnost, Pletací stroje a příslušenství, průmyslové, a Pletací stroje pro domácnost. Sídlí v Albinea, Itálie.

 8. FABRICACION MALLAS VICARIO SL

  Španělsko

  Společnost FABRICACION MALLAS VICARIO SL, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Burgos, Španělsko.

 9. KATI SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost KATI SP. Z O.O., která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletené zboží - stroje a příslušenství, a Pletené zboží - stroje a příslušenství. Sídlí v Ozarow Mazowiecki, Polsko.

 10. SHUISHAN MACHINE(JIAXING)CO.,LTD.

  Čína

  Společnost SHUISHAN MACHINE(JIAXING)CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Pletené zboží - stroje a příslušenství sektoru. Sídlí v Jiaxing, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma