• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plexisklo

Výsledky hledání pro

Plexisklo - Dovoz vývoz

 1. LIVAN PLEKSI

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost LIVAN PLEKSI, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchody - uspořádání, acrylic sheets, acrylic mirrors, Acrylic glass, mica pipes, Plexiglass, Plexiglas furniture, plexiglas accessories, a Complementary furnishing items made of Plexiglass. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. GOLD QUADRAT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GOLD QUADRAT GMBH, je Distributor, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Hannover, Německo.

 3. NAFAB FOAMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NAFAB FOAMS GMBH, je Distributor, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Bonn, Německo.

 4. PLASTI CHEMIE VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost PLASTI CHEMIE VERTRIEBS GMBH, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech acrylic plastic materials, a acrylic resins. Sídlí v Falkenstein, Německo.

 5. PLÁSTICOS FERPLAST SL

  Španělsko

  Společnost PLÁSTICOS FERPLAST SL, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Tvrzené plastické hmoty - lisování do formy, Plasty - průmyslové stroje, methacrylate, Tvrzené plastické hmoty - lisování do formy, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Terrassa-Barcelona, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PT POLIMER TECNIC SL

  Španělsko

  Společnost PT POLIMER TECNIC SL, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech compact polycarbonate. Sídlí v Riudellots De La Selva-Girona, Španělsko.

 2. BIESTERFELD PLASTIC SUISSE AG

  Švýcarsko

  Společnost BIESTERFELD PLASTIC SUISSE AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Liestal, Švýcarsko.

 3. METACRIL SISTEM

  Španělsko

  Společnost METACRIL SISTEM, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech methacrylate, a polymethylmetacrilate. Sídlí v Castalla, Španělsko.

 4. ACRILICOS 40 Y 20

  Chile

  Společnost ACRILICOS 40 Y 20, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech illuminated advertising signs - creation, a furnishing accessories. Sídlí v Rancagua, Chile.

 5. SABIN PLASTIC

  Spojené arabské emiráty

  Společnost SABIN PLASTIC, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech acrylic sheets. Sídlí v Sharjah, Spojené arabské emiráty.

 1. ERIPLÁS 2011 S.L.

  Španělsko

  Společnost ERIPLÁS 2011 S.L., je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech polycarbonate plates, Industrial plastics, methacrylate shaping, a operation levers. Sídlí v Montcada i Reixac, Španělsko.

 2. ACOTTADO DISEÑO & FABRICACIÓN

  Španělsko

  Společnost ACOTTADO DISEÑO & FABRICACIÓN, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Leganés, Španělsko.

 1. GENERAL ALUMINYUM

  Turecko

  Společnost GENERAL ALUMINYUM, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech solar energy fabric surface glass, aluminium accessories, a handrails. Sídlí v istanbul, Turecko.

 2. PLEKSI ISTANBUL IMALAT

  Turecko

  Společnost PLEKSI ISTANBUL IMALAT, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech plexiglass work, a perspex tables. Sídlí v Bayrampaşa, Turecko.

 3. BIDON GIDA AMBALAJ SAN.

  Turecko

  Společnost BIDON GIDA AMBALAJ SAN., je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Prezentační regály do obchodů, Potravinářské obaly, Chairs for any type of use, Box makers, Prezentační regály do obchodů, a Potravinářské obaly. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. GOKGROUP POLIMER

  Turecko

  Společnost GOKGROUP POLIMER, je Velkoprodejce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc, PP bottles, a Pe 80 Natural Gas Pipe. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. APLIGAM CRILATO SL

  Španělsko

  Společnost APLIGAM CRILATO SL, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech methacrylate. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 6. M8 CORPORATION

  Bělorusko

  Společnost M8 CORPORATION, je Distributor, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech polyamides, a rigid acrylic plastic materials. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 7. NOVAPLEKSI

  Turecko

  Společnost NOVAPLEKSI, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexiglass, a perspex sign. Sídlí v izmir, Turecko.

 8. P-ECKO

  Slovensko

  Společnost P-ECKO, je Multi-Category, která působí v Polymery sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexisklo, a Plexisklo. Sídlí v Kezmarok, Slovensko.

 1. KONYA MIKA

  Turecko

  Společnost KONYA MIKA, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. G. F. HEIM SÖHNE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost G. F. HEIM SÖHNE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Polymery sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexisklo, a Plexisklo. Sídlí v Ober-Ramstadt, Německo.

 3. MONO PLEKS

  Turecko

  Společnost MONO PLEKS, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Konak Yenisehir, Turecko.

 4. WALDI -KUNSTGEWERBE-GMBH

  Německo

  Společnost WALDI -KUNSTGEWERBE-GMBH, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělecká svítidla, a Umělecká svítidla. Sídlí v Böbing, Německo.

 5. FABERPLAST PLÁSTICOS SL

  Španělsko

  Společnost FABERPLAST PLÁSTICOS SL, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 6. OSKAR KRIPPNER INH. WALTER THALER

  Německo

  Společnost OSKAR KRIPPNER INH. WALTER THALER, je Velkoprodejce, která působí v Polymery sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexisklo, a Plexisklo. Sídlí v Langenzenn, Německo.

 7. GRAFHUM

  Turecko

  Společnost GRAFHUM, je Výrobce, která působí v Plexisklo sektoru. Sídlí v Istanbul-Anadolu, Turecko.

 8. ZENIT SK S.R.O.

  Slovensko

  Společnost ZENIT SK S.R.O., je Multi-Category, která působí v Polymery sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexisklo, a Plexisklo. Sídlí v Prievidza , Slovensko.

 9. HEINZ FELDER GMBH

  Německo

  Společnost HEINZ FELDER GMBH, je Výrobce, která působí v Polymery sektoru. Působí rovněž v sektorech Plexisklo, a Plexisklo. Sídlí v Solingen, Německo.