• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plovoucí vrtné plošiny

Výsledky hledání pro

Plovoucí vrtné plošiny - Dovoz vývoz

 1. SNC-LAVALIN

  Francie

  Společnost SNC-LAVALIN, je Výrobce, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, Energetika - výrobní zařízení a vybavení, industrial engineering, Plovoucí vrtné plošiny, a Energetika - výrobní zařízení a vybavení. Sídlí v Ivry Sur Seine, Francie.

 2. SMULDERS PROJECTS BELGIUM

  Belgie

  Společnost SMULDERS PROJECTS BELGIUM, je Výrobce, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Působí rovněž v sektorech offshore platform design, a wind systems. Sídlí v Hoboken, Belgie.

 3. HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE

  Belgie

  Společnost HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - dodavatelé - průmysl, Inženýring - dodavatelé - průmysl, a wind systems. Sídlí v Geel, Belgie.

 4. SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS

  Belgie

  Společnost SCALDIS SALVAGE EN MARINE CONTRACTORS, je Výrobce, která působí v Služby na moři sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, Plovoucí vrtné plošiny, a offshore works. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 5. MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V.

  Nizozemsko

  Společnost MARO SERVICE INDUSTRIAL B.V., je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - oprava a údržba, Plovoucí vrtné plošiny, Lodě námořní - oprava a údržba, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Barendrecht, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL

  Španělsko

  Společnost VERTICAL III TECHNICAL ROPE ACCESS SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v Santa Cruz De Tenerife, Španělsko.

 2. INST- BOUW BV

  Belgie

  Společnost INST- BOUW BV, je Výrobce, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Působí rovněž v sektorech heat pump air conditioning system. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 3. ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V.

  Nizozemsko

  Společnost ONSTREAM PROJECT SERVICES B.V., je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Den Helder, Nizozemsko.

 4. DOF ASA

  Norsko

  Společnost DOF ASA, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Storebö, Norsko.

 5. REFORMAS & DECORACIONES VJK

  Španělsko

  Společnost REFORMAS & DECORACIONES VJK, je Poskytovatel služeb, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v Parla, Španělsko.

 1. BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED

  Spojené království

  Společnost BLACKDYKE ENGINEERS LIMITED, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Carlisle, Spojené království.

 2. GREIG ENGINEERING LIMITED

  Spojené království

  Společnost GREIG ENGINEERING LIMITED, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 1. BOUN CONSTRUCTION

  Spojené království

  Společnost BOUN CONSTRUCTION, je Poskytovatel služeb, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Domotika, domácí automatizace, a Domotika, domácí automatizace. Sídlí v Nottingham, Spojené království.

 2. JAAKKO POYRY NORGE AS

  Norsko

  Společnost JAAKKO POYRY NORGE AS, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, Inženýring - dodavatelé - průmysl, Plovoucí vrtné plošiny, a Inženýring - dodavatelé - průmysl. Sídlí v Sarpsborg, Norsko.

 3. HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD

  Čína

  Společnost HN GREAT STEEL PIPE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v changsha, Čína.

 4. CAN (OFFSHORE) LTD

  Spojené království

  Společnost CAN (OFFSHORE) LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 5. SVEISEMEKANIKK AS

  Norsko

  Společnost SVEISEMEKANIKK AS, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Stokke, Norsko.

 6. XSPLATFORMS

  Filipíny

  Společnost XSPLATFORMS, je Distributor, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Působí rovněž v sektorech set construction workshop. Sídlí v Makati City, Filipíny.

 7. PRODECOR TEXTURE

  Španělsko

  Společnost PRODECOR TEXTURE, je Poskytovatel služeb, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 8. HOLBAEK BAADCENTER A/S

  Dánsko

  Společnost HOLBAEK BAADCENTER A/S, je Distributor, která působí v Čluny motorové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Holbaek, Dánsko.

 1. GLOBAL ASSOCIATES

  Indie

  Společnost GLOBAL ASSOCIATES, je Poskytovatel služeb, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v Kolkata, Indie.

 2. SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost SEAWAY HEAVY LIFTING ENGINEERING B.V., je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Zoetermeer, Nizozemsko.

 3. SE DES ETS MONNEAU

  Francie

  Společnost SE DES ETS MONNEAU, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Saint-Aubin-Du-Plain, Francie.

 4. NAVALMARE SRL

  Itálie

  Společnost NAVALMARE SRL, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Lerici (Sp), Itálie.

 5. GOLDEN STAR

  Libye

  Společnost GOLDEN STAR, je Subdodavatel, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v tripoli, Libye.

 6. CORPRO SYSTEMS LIMITED

  Spojené království

  Společnost CORPRO SYSTEMS LIMITED, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 7. SIGURD SORUM AS

  Norsko

  Společnost SIGURD SORUM AS, je Výrobce, která působí v Stavba lodí sektoru. Působí rovněž v sektorech Plovoucí vrtné plošiny, a Plovoucí vrtné plošiny. Sídlí v Sandvika, Norsko.

 8. TRELLEBORG OCP LTD

  Spojené království

  Společnost TRELLEBORG OCP LTD, která působí v Plovoucí vrtné plošiny sektoru. Sídlí v Tewkesbury, Spojené království.

 9. NOMEK MASKINVERKSTED AS

  Norsko

 10. Z & M PRIVATE CO O O D

  Bulharsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma