• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plyn a ropa - těžba

Výsledky hledání pro

Plyn a ropa - těžba - Dovoz vývoz

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. ACRITUDO SYSTEMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ACRITUDO SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 3. AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Wiesbaden, Německo.

 4. ROTOTEAM GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROTOTEAM GMBH, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Rotary heat exchangers, plate-type heat exchangers, Sorption rotors, Repair of ventilation systems, Hygiene inspection of air conditioning systems, Installation of ventilation systems, Commissioning of ventilation systems, Maintenance of ventilation systems, a Heat recovery. Sídlí v Welgesheim, Německo.

 5. ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE

  Alžírsko

  Společnost ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE, je Distributor, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Měření - přístroje a pomůcky, Měření - přístroje a pomůcky, fume analysers, a gas analyses. Sídlí v bordj-bouariridj, Alžírsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BOTHMANN + VOGLER GMBH

  Německo

  Společnost BOTHMANN + VOGLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech burner, natural gas burners, burners for industrial use, a heating burners for building. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. CALE DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost CALE DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Estorf, Německo.

 4. DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH

  Německo

  Společnost DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Gräfenberg, Německo.

 5. ECOFINCONCEPT GMBH

  Německo

  Společnost ECOFINCONCEPT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Sanitární armatury, Alternativní zdroje energie - zařízení, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Sanitární armatury, a Alternativní zdroje energie - zařízení. Sídlí v Hückelhoven, Německo.

 1. VENTAFLEX GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost VENTAFLEX GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Altenberge, Německo.

 2. TUBEX

  Belgie

  Společnost TUBEX, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, heating, a bathroom fixtures. Sídlí v Machelen (Bt.), Belgie.

 1. DRIESMANS

  Belgie

  Společnost DRIESMANS, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, bathroom fixtures, a household cookers. Sídlí v Kessel-Lo, Belgie.

 2. SOLER ET PALAU

  Belgie

  Společnost SOLER ET PALAU, je Velkoprodejce, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, wall sconces, a aerating. Sídlí v Vilvoorde, Belgie.

 3. GREEN-ECOPOWER GMBH

  Německo

  Společnost GREEN-ECOPOWER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, Stavební kování, Voda - výroba a rozvod, Výroba šroubů a matic, Sanitární armatury, a Stavební kování. Sídlí v Balingen, Německo.

 4. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Sanitární armatury, Požáry - zařízení na ochranu, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Voda - výroba a rozvod, Sanitární armatury, Požáry - zařízení na ochranu, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v Neuried, Německo.

 5. AGS OILFIELD SERVICES LTD

  Spojené království

  Společnost AGS OILFIELD SERVICES LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Essex, Spojené království.

 6. QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Qingdao, Spojené státy americké.

 7. ENPAR SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Německo

  Společnost ENPAR SONDERWERKSTOFFE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Paliva pevná sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Železné a neželezné rudy, Elektřina - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Železné a neželezné rudy, a Elektřina - výroba a rozvod. Sídlí v Gummersbach, Německo.

 8. SCHICK TECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost SCHICK TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Výměníky tepla, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Zařízení - klimatizace, Voda - výroba a rozvod, Výměníky tepla, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, a Zařízení - klimatizace. Sídlí v Vaihingen/enz, Německo.

 1. COOLTECC ENERGY GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost COOLTECC ENERGY GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Sídlí v Weil Der Stadt, Německo.

 2. PRO-PLAST KUNSTSTOFF GMBH

  Německo

  Společnost PRO-PLAST KUNSTSTOFF GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektřina - výroba a rozvod, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Železné a neželezné rudy, Paliva pevná, Elektřina - výroba a rozvod, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Železné a neželezné rudy, a Paliva pevná. Sídlí v Griesheim, Německo.

 3. KRAMMER & MAHL GMBH

  Německo

  Společnost KRAMMER & MAHL GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, a Plyn a ropa - těžba. Sídlí v Heidelberg, Německo.

 4. INNOWATT24 GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost INNOWATT24 GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie sluneční - zařízení, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie sluneční - zařízení. Sídlí v Berlin, Německo.

 5. TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES

  Malta

  Společnost TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Wellhead equipment, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, a company specialised in oilfield logistics. Sídlí v Valletta, Malta.

 6. DAMSTAHL MUNICH

  Německo

  Společnost DAMSTAHL MUNICH, je Distributor, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné a neželezné rudy, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Ocel, Ocel speciální, Železné a neželezné rudy, Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby, Ocel, a Ocel speciální. Sídlí v Unterhaching Bei München, Německo.

 7. ROOST OLIE

  Nizozemsko

  Společnost ROOST OLIE, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Oil & Gas procurement, a Polyester storage tanks. Sídlí v Nederweert, Nizozemsko.

 8. UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, a Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby. Sídlí v Mittenwalde, Německo.

 9. STE LEVEQUE FLUIDES

  Francie

  Společnost STE LEVEQUE FLUIDES, je Výrobce, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Energetika a suroviny - průmyslové služby, Lékařské vybavení a zařízení, Laser - stroje na sváření a řezání, Voda - výroba a rozvod, Energetika a suroviny - průmyslové služby, Lékařské vybavení a zařízení, a Laser - stroje na sváření a řezání. Sídlí v Lille, Francie.

 10. AIRKAN

  Belgie

  Společnost AIRKAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika a suroviny - průmyslové služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, Voda - výroba a rozvod, Plyn a ropa - těžba, air ducting, a filtering hoses for air purification. Sídlí v Leupegem, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Plyn a ropa - těžba - Dovoz vývoz

Počet výsledků

33 086 Podniky