• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • plynovody a ropovody - zařízení

Výsledky hledání pro

Plynovody a ropovody - zařízení - Dovoz vývoz

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost KAYADERELI CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Stavební materiály inertní, Potrubí dálkové, Průmyslové potrubí, Plynovody a ropovody - zařízení, Přísady do cementů a malt, Ovoce sušené, fresh fruit, a fresh vegetables. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PIPELINE EQUIPMENT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Gladbeck, Německo.

 3. CRIOMEC SA

  Rumunsko

  Společnost CRIOMEC SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Galati, Rumunsko.

 4. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusko

  Společnost INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Plynovody a ropovody - zařízení, Dilatační spáry z neželezných kovů, Dilatační spáry ze železných kovů, Trouby a trubky z nerez ocele, Plynovody a ropovody - zařízení, Dilatační spáry z neželezných kovů, a Dilatační spáry ze železných kovů. Sídlí v Bugulma, Rusko.

 5. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukrajina

  Společnost KB UKRSPETSMASH, LTD., je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Gaskets for high pressure applications, a mechanical seals. Sídlí v Sumy, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Polsko

  Společnost AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE, je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Katowice, Polsko.

 2. ASTRA TL

  Rumunsko

  Společnost ASTRA TL, je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech metalworking. Sídlí v Valenii De Munte, Rumunsko.

 3. PROPIPE, SL

  Španělsko

  Společnost PROPIPE, SL, je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. WELDFAB

  Polsko

  Společnost WELDFAB, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - sváření a pájení, welding, food industry, Ocele a kovy - sváření a pájení, a steel structures. Sídlí v Chojnice, Polsko.

 5. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Turecko

  Společnost ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO., je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 1. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Chorvatsko

  Společnost ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech land gas pipeline laying, gas pipeline management, a advice on safety issues. Sídlí v Bjelovar, Chorvatsko.

 2. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KTC SYSTEMTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Belgie

  Společnost PUMP SERVICE AUTOMATIC, je Multi-Category, která působí v Autoservisy a čerpací stanice - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Deurne, Belgie.

 2. ALFA ENGINEERING S.C.

  Itálie

  Společnost ALFA ENGINEERING S.C., je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Modena, Itálie.

 3. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Společnost PETRO GLOBE OIL SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Služby pro těžbu ropy a zemního plynu sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Birkirkara, Malta.

 4. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ENERGOREM SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal welding, civil and industrial constructions, industrial prefabricated constructions, a Machining of steels and metals. Sídlí v Gorzów Wielkopolski, Polsko.

 5. T.D. WILLIAMSON

  Belgie

  Společnost T.D. WILLIAMSON, je Poskytovatel služeb, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Nivelles, Belgie.

 6. SARL JCTP ZYTA

  Francie

  Společnost SARL JCTP ZYTA, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, boring of offshore oil wells, ground-drilling for public works, Vrty a průzkum - zařízení, a perforation for mineral research. Sídlí v Chargey Les Gray, Francie.

 7. HALLIBURTON ENERGY SERVICES

  Belgie

  Společnost HALLIBURTON ENERGY SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Plyn - zařízení na výrobu, Plynovody a ropovody - zařízení, Plyn - zařízení na výrobu, a oil system assembly. Sídlí v Drogenbos, Belgie.

 8. FABRICOM

  Norsko

  Společnost FABRICOM, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech mechanical constructions, engineering and environmental engineering studies, engineering studies and engineering for electric power plants, a electrical engineering, electrical appliances and electronic. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 1. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Bělorusko

  Společnost BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvodňovací práce, gas pipelines, land oil pipeline laying, Odvodňovací práce, a laying gas pipelines. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 2. SWEDPARTS HAMBURG

  Německo

  Společnost SWEDPARTS HAMBURG, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Služby pro těžbu ropy a zemního plynu, Plynovody a ropovody - zařízení, Petrochemie - stroje a zařízení, Plyn a ropa - těžba, Služby pro těžbu ropy a zemního plynu, Plynovody a ropovody - zařízení, a Petrochemie - stroje a zařízení. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. OTTO FAHSIG GMBH

  Německo

  Společnost OTTO FAHSIG GMBH, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Ainring, Německo.

 4. TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O., je Výrobce, která působí v Elektrospotřebiče - bílá technika sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Kotle pro domácnost, Plynovody a ropovody - zařízení, Plynové armatury, Hadice, trubky a roury, plastové, Kotle pro domácnost, Plynovody a ropovody - zařízení, a Plynové armatury. Sídlí v Stenovice, Česká republika.

 5. ASDAW

  Itálie

  Společnost ASDAW, je Distributor, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Santeramo In Cavolo, Itálie.

 6. DENHOLM OILFIELD SERVICES

  Spojené království

  Společnost DENHOLM OILFIELD SERVICES, je Výrobce, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění nádrží a cisteren, tank cleaning, a Čištění nádrží a cisteren. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 7. ELCAS PRODIMPEX

  Rumunsko

  Společnost ELCAS PRODIMPEX, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Elektřina - přístroje, Plynovody a ropovody - zařízení, a Elektřina - přístroje. Sídlí v Ploiesti, Rumunsko.

 8. CENTRONA GAS SERVICES LTD

  Spojené království

  Společnost CENTRONA GAS SERVICES LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Plynovody a ropovody - zařízení sektoru. Sídlí v Kent, Spojené království.

 9. SICIL.TECNOPLUS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SICIL.TECNOPLUS S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, Stavebnictví - dokončovací práce, Plynovody a ropovody - zařízení, road and motorway viaduct construction, a Stavebnictví - dokončovací práce. Sídlí v Maletto, Itálie.

 10. TRIADA PROD IMPEX S.R.L.

  Rumunsko

  Společnost TRIADA PROD IMPEX S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Měření míst a vzdáleností - přístroje a nástroje, Plynovody a ropovody - zařízení, Měření míst a vzdáleností - přístroje a nástroje, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma