• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • popelnice- kontejnery

Výsledky hledání pro

Popelnice- kontejnery - Dovoz vývoz

 1. AUWEKO GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  AUWEKO recycling bins can be found in airports, railway stations, shopping centres, exhibition halls, banks, administrative centres, retail chains, urban areas and stadiums. Inside and outside. All over the world. For 30 years, AUWEKO has been developing collection systems for recyclable materials that combine great design, functionality and robust construction. Additionally, these systems are designed to include integrated information panels that allow communities or owners of public buildings and installations to display information of their choice, or can be used as advertising space, the costs of which are quickly recovered by investing in this system. AUWEKO offers a wide range of products including everything from recyclable material separation systems to smoking terminals. From hanging boxes to the sturdy standing module. Systems with everything from patented, certified fire prevention to vandalism protection.

 2. ALDA POLAND SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost ALDA POLAND SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech waste baskets for garbage, segregation baskets, recycling bins, outdoor litter bins, external garbage cans, manufacturer litter bins, producer of segregation baskets, manufacturer of recycling bins, a external litter bins producer. Sídlí v Zabkowice Slaskie, Polsko.

 3. ABFALLHAI DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ABFALLHAI DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelníky, stainless steel dustbins, waste disposal, waste management, recycling containers, Hospital waste bins, dustbins, Safety waste bins, a Special waste management. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. BERTHOLD ABFALLSAMMLER GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost BERTHOLD ABFALLSAMMLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Stronsdorf, Rakousko.

 5. PAUL WOLFF GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PAUL WOLFF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZWINGO - EINE MARKE DER HELIT INNOVATIVE BÜROPRODUKTE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ZWINGO - EINE MARKE DER HELIT INNOVATIVE BÜROPRODUKTE GMBH, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Kierspe, Německo.

 2. BINBIN

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost BINBIN, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v 's-Gravenland, Nizozemsko.

 3. NEO BAGNO ACCESSORIES

  Turecko

  Společnost NEO BAGNO ACCESSORIES, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech construction material, soap dispensers, toothbrush holder glasses, a bathroom accessories in gold. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. PROCOMAT B.V.

  Nizozemsko

  Společnost PROCOMAT B.V., je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Best, Nizozemsko.

 5. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, Skladování a sběr odpadů - zařízení, waste containers, a rubbish bins. Sídlí v Haan, Německo.

 1. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalsko

  Společnost SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Popelnice, kontejnery, containers, a ecological containers. Sídlí v Entrocamento, Portugalsko.

 2. BUSINESS SOLUTIONS SRL

  Itálie

  Společnost BUSINESS SOLUTIONS SRL, je Maloprodejce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, quality safety and environmental certification, Pollution - services for the environment, Popelnice, kontejnery, a insulated containers. Sídlí v Piacenza, Itálie.

 1. TANER KURUMSAL TEMIZLIK EKIPMANLARI

  Turecko

  Společnost TANER KURUMSAL TEMIZLIK EKIPMANLARI, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Úklid, průmyslový, Přípravky na čištění a údržbu domácností, waste pails, Úklid, průmyslový, a Přípravky na čištění a údržbu domácností. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. RECYTRANS

  Španělsko

  Společnost RECYTRANS, je Distributor, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - sběr a recyklace, Papír - sběr a recyklace, Popelnice, kontejnery, Hospodaření s průmyslovými odpady, Plasty - sběr a recyklace, Papír - sběr a recyklace, Popelnice, kontejnery, a Hospodaření s průmyslovými odpady. Sídlí v Moncada, Španělsko.

 3. EFOR METAL

  Turecko

  Společnost EFOR METAL, je Výrobce, která působí v Příslušenství koupelen sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, a Popelnice, kontejnery. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. DBM INTERNATIONAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost DBM INTERNATIONAL S.R.L., je Distributor, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Programování a software, rubbish bins for differentiated collection, separate waste collection, biodegradable bags, a Programování a software. Sídlí v Lamezia Terme, Itálie.

 5. RAZAKPLAST

  Írán

  Společnost RAZAKPLAST, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Tehran, Írán.

 6. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bulharsko

  Společnost GAFUROV SERVIS EOOD, je Výrobce, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, Popelnice, kontejnery, waste collection containers, Kola a kolečka pro průmyslové vozíky, a Popelnice, kontejnery. Sídlí v Svishtov, Bulharsko.

 7. STONETEC INDUSTRIES GMBH

  Německo

  Společnost STONETEC INDUSTRIES GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Untergruppenbach, Německo.

 8. CEMEPRE

  Belgie

  Společnost CEMEPRE, je Multi-Category, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Obytné buňky, Containers, Popelnice, kontejnery, container hire, a Obytné buňky. Sídlí v Manage, Belgie.

 1. ABEN STEEL CO., LTD

  Turecko

  Společnost ABEN STEEL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. WAERDAL-DIENSTLEISTUNGSSERVICE

  Německo

  Společnost WAERDAL-DIENSTLEISTUNGSSERVICE, je Distributor, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Bodenwerder, Německo.

 3. TRADIG HOUSE COMMUNAL TECHNIQUE

  Ukrajina

  Společnost TRADIG HOUSE COMMUNAL TECHNIQUE, je Distributor, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Kremenchug, Ukrajina.

 4. ZEYREK KONTEYNER İTHALAT İHRACAT PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ZEYREK KONTEYNER İTHALAT İHRACAT PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BINOLOGY LLC

  Rusko

  Společnost BINOLOGY LLC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a waste collection containers. Sídlí v Moscow, Rusko.

 6. ELNO CONTAINER UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Německo

  Společnost ELNO CONTAINER UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 7. WYBONE LIMITED

  Spojené království

  Společnost WYBONE LIMITED, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Clinical waste - recovery and recycling. Sídlí v Barnsley, Spojené království.

 8. NOKSI METAL

  Turecko

  Společnost NOKSI METAL, je Výrobce, která působí v Příslušenství koupelen sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, paper dispensers, Popelnice, kontejnery, a bathroom accessories for the disabled. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. H. HAFENRICHTER KG

  Německo

  Společnost H. HAFENRICHTER KG, je Výrobce, která působí v Popelnice, kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel dustbins, dustbins, a rubbish bins. Sídlí v Riemerling, Německo.

 10. MAXIFLOW

  Turecko

  Společnost MAXIFLOW, je Výrobce, která působí v Stavební materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Příslušenství koupelen, bathroom accessories for the disabled, Popelnice, kontejnery, a Příslušenství koupelen. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma