• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • porfyr

Výsledky hledání pro

Porfyr - Dovoz vývoz

 1. MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech covering stones, ornamental stone and for cladding, urban furnishings, stone for cladding and tiling, natural stone, stone quarry for claddings and architectural renovation, a building stone. Sídlí v Caltanissetta, Itálie.

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Městský mobiliář a vybavenost, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Mramor, a Městský mobiliář a vybavenost. Sídlí v Belpasso, Itálie.

 3. DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO

  Itálie

  Společnost DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO, je Distributor, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech firewood. Sídlí v CAFASSE, Itálie.

 4. FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI

  Itálie

  Společnost FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech porphyry extraction. Sídlí v Albiano, Itálie.

 5. PORFIDI ROBERTO S.R.L.

  Itálie

  Společnost PORFIDI ROBERTO S.R.L., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech porphyry cubes, porphyry tiles, porphyry floors, a red porphyry. Sídlí v Albiano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RADIOLI PAVIMENTI SRL

  Itálie

  Společnost RADIOLI PAVIMENTI SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech outdoor stone flooring, pebbles, a porphyry floors. Sídlí v Bottanuco, Itálie.

 2. PORFIDI SRLS

  Itálie

  Společnost PORFIDI SRLS, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Tumble polished stones, a porphyry cubes. Sídlí v Fornace, Itálie.

 3. STONE EXPERT SRL

  Itálie

  Společnost STONE EXPERT SRL, je Výrobce, která působí v Pryskyřice sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla pro stavebnictví, Porfyr, Lepidla pro stavebnictví, porphyry cubes, a Porfyr. Sídlí v Civezzano, Itálie.

 4. ARCHSTONE S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARCHSTONE S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech natural stone. Sídlí v Noale, Itálie.

 5. PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB

  Rakousko

  Společnost PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech porphyry, a natural stone. Sídlí v Rohrbach, Rakousko.

 1. LA RUSTICA PIETRE S.R.L.

  Itálie

  Společnost LA RUSTICA PIETRE S.R.L., která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Capriolo, Itálie.

 2. GEOPIETRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOPIETRA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, bricks, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Gavardo, Itálie.

 1. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, je Výrobce, která působí v Stroje na řezání mramoru sektoru. Působí rovněž v sektorech Porfyr, Stroje na zpracování mramoru, Porfyr, a Stroje na zpracování mramoru. Sídlí v Pedara, Itálie.

 2. MARELLO F.LLI

  Itálie

  Společnost MARELLO F.LLI, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, natural stone, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Candia Canavese, Itálie.

 3. GRAZI ARDESIE S.N.C.

  Itálie

  Společnost GRAZI ARDESIE S.N.C., která působí v Břidlice sektoru. Působí rovněž v sektorech Porfyr, Břidlice - střešní krytina, Porfyr, a Břidlice - střešní krytina. Sídlí v San Colombano Certenoli, Itálie.

 4. EDIL PROGRESS

  Itálie

  Společnost EDIL PROGRESS, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, travertine, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Cividate Al Piano, Itálie.

 5. ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER

  Itálie

  Společnost ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Izolační práce - dodavatelé, Práce sanační, Izolační práce - dodavatelé, a Práce sanační. Sídlí v Merano, Itálie.

 6. A.L.P.E. S.R.L.

  Itálie

  Společnost A.L.P.E. S.R.L., je Výrobce, která působí v Stroje na řezání mramoru sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Porfyr, Žula, a Porfyr. Sídlí v Bagnolo Piemonte, Itálie.

 7. EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE

  Itálie

  Společnost EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, porphyry, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Verghereto, Itálie.

 8. PORFIDI DERAN 2000 S.R.L.

  Itálie

  Společnost PORFIDI DERAN 2000 S.R.L., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, porphyry, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Pozzuoli, Itálie.

 1. SILPA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SILPA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Podlahy a stropy, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Porfyr, Podlahy do počítačových sálů, Porfyr, a Podlahy do počítačových sálů. Sídlí v Albiano, Itálie.

 2. BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C.

  Itálie

  Společnost BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, porphyry, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Brossasco, Itálie.

 3. GV PORFIDO

  Itálie

  Společnost GV PORFIDO, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech porphyry, a porphyry cubes. Sídlí v Albiano, Itálie.

 4. DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G.

  Itálie

  Společnost DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G., je Subdodavatel, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, travertine, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Palosco, Itálie.

 5. PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC

  Itálie

  Společnost PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC, je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech working porphyry, a urban furnishings. Sídlí v Trento, Itálie.

 6. COOPERATIVA CASTELLI ROMANI

  Itálie

  Společnost COOPERATIVA CASTELLI ROMANI, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech mosaic flooring, a porphyry. Sídlí v Marino Di Roma, Itálie.

 7. PIETRE E SASSI

  Itálie

  Společnost PIETRE E SASSI, je Poskytovatel služeb, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech porphyry flooring. Sídlí v Cusano, Itálie.

 8. SOC. CENNAMO MAURO S.N.C.

  Itálie

  Společnost SOC. CENNAMO MAURO S.N.C., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Porfyr, Mramor, Porfyr, a Mramor. Sídlí v Centola, Itálie.

 9. COLOMBINI S.P.A.

  Itálie

  Společnost COLOMBINI S.P.A., která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Porfyr, Mramor, Porfyr, a Mramor. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 10. PIETRA NUOVA S.R.L.

  Itálie

  Společnost PIETRA NUOVA S.R.L., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Kamenná střešní krytina, international natural stones, a Kamenná střešní krytina. Sídlí v Massa, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma