• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • potrubí dálkové

Výsledky hledání pro

Potrubí dálkové - Dovoz vývoz

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost KAYADERELI CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Stavební materiály inertní, Potrubí dálkové, Průmyslové potrubí, Plynovody a ropovody - zařízení, Přísady do cementů a malt, Ovoce sušené, fresh fruit, a fresh vegetables. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily pro pneumatická zařízení, Aerosolové ventily, Valves, customised special valves, Ventily pro pneumatická zařízení, a Aerosolové ventily. Sídlí v Burscheid, Německo.

 3. HEBEI HAIHAO GROUP

  Čína

  Společnost HEBEI HAIHAO GROUP, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 4. ASOTEP

  Belgie

  Společnost ASOTEP, je Výrobce, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová zařízení - projektování, Potrubí dálkové, Průmyslová zařízení - projektování, Potrubí dálkové, metal warping, a Engineering - pipework. Sídlí v Genk, Belgie.

 5. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost TOTAL PIPELINE SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Accrington, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. METALSET OÜ

  Estonsko

  Společnost METALSET OÜ, je Subdodavatel, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 2. CASA BULL

  Belgie

  Společnost CASA BULL, je Výrobce, která působí v Voda - čerpací zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn - zařízení na výrobu, Potrubí dálkové, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plyn - zařízení na výrobu, Potrubí dálkové, Trouby a trubky - neželezné kovy, a Trouby a trubky z nerez ocele. Sídlí v Izegem, Belgie.

 3. UTS CABLE LTD

  Spojené království

  Společnost UTS CABLE LTD, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Norwich, Spojené království.

 4. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ENERGOP SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Sochaczew, Polsko.

 5. GODDEERIS NV

  Belgie

  Společnost GODDEERIS NV, je Poskytovatel služeb, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové potrubí, sprinkler, industrial ventilation, Průmyslové potrubí, a HVAC ventilation system. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 1. DEKOTEC GMBH

  Německo

  Společnost DEKOTEC GMBH, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, Antikorozní chemické přípravky, Potrubí dálkové, Equipment for public roads, a Antikorozní chemické přípravky. Sídlí v Leverkusen, Německo.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Německo

  Společnost THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, Voda - čerpací zařízení a vybavení, Desky lisované dřevovláknité (hobra), Protiatomové kryty - stavby, Potrubí dálkové, Voda - čerpací zařízení a vybavení, Desky lisované dřevovláknité (hobra), a Protiatomové kryty - stavby. Sídlí v Bad Homberg, Německo.

 1. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Čína

  Společnost HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Changsha, Čína.

 2. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, je Velkoprodejce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kohouty sanitárních armatur, pvc, sanitaryware, heads, a Kohouty sanitárních armatur. Sídlí v Mersin, Turecko.

 3. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Čína

  Společnost LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Liaoyang, Čína.

 4. SHINE STAR STEEL PIPE

  Čína

  Společnost SHINE STAR STEEL PIPE, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech seamless pipes, a stainless steel pipes. Sídlí v Changsha, Čína.

 5. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Tianjin, Čína.

 6. INDINOX

  Belgie

  Společnost INDINOX, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for oil pipelines, a systems and equipment for gas pipelines. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 7. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc profiles, a granulators. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. IGEA S.R.O.

  Česká republika

  Společnost IGEA S.R.O., je Multi-Category, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Veřejné stavby - dodavatelé, Potrubí dálkové, Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Veřejné stavby - dodavatelé, a Potrubí dálkové. Sídlí v Moravská Ostrava A Prívoz , Česká republika.

 1. BILFINGER ROB

  Belgie

  Společnost BILFINGER ROB, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Potrubí dálkové, Ocele a kovy - sváření a pájení, Konstrukce kovové - lehké, Potrubí dálkové, a Ocele a kovy - sváření a pájení. Sídlí v Zwjindrecht, Belgie.

 2. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost A. HAK RIJNMOND B.V., je Výrobce, která působí v Opravy průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Potrubí dálkové, Průmyslová údržba, Elektrické a telefonní kabely a dráty, Potrubí dálkové, a Průmyslová údržba. Sídlí v Heerjansdam, Nizozemsko.

 3. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Německo

  Společnost INDUSTRIE KONTOR GMBH, je Distributor, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, a gas pipes. Sídlí v Malsch, Německo.

 4. LME

  Belgie

  Společnost LME, je Poskytovatel služeb, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Herentals, Belgie.

 5. PICOTEC

  Belgie

  Společnost PICOTEC, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliníkové trouby a trubky, Hliníkové trouby a trubky, a Engineering - pipework. Sídlí v Starbroek, Belgie.

 6. INPIPE PRODUCTS

  Spojené království

  Společnost INPIPE PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Brompton On Swale, Spojené království.

 7. ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S.

  Česká republika

  Společnost ENERGETICKÉ OPRAVNY, A.S., je Multi-Category, která působí v Doprava těžkých nákladů sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny parní, Potrubí dálkové, Turbíny parní, a Potrubí dálkové. Sídlí v Kadan, Česká republika.

 8. IMPACT SOLUTIONS

  Spojené království

  Společnost IMPACT SOLUTIONS, je Multi-Category, která působí v Zkoušky výrobků a materiálů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, a Potrubí dálkové. Sídlí v Grangemouth, Spojené království.

 9. BMS BOJNANSKÝ, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost BMS BOJNANSKÝ, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, Ocele a kovy - obrábění, Potrubí dálkové, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Nitra , Slovensko.

 10. CANGZHOU GUOFENG PRECISION STEEL TUBE CO., LTD

  Čína

  Společnost CANGZHOU GUOFENG PRECISION STEEL TUBE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Cangzhou City, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma