• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • potrubí dálkové

Výsledky hledání pro

Potrubí dálkové - Dovoz vývoz

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH is synonymous with extensive and reliable project supervision in the field of mobile and stationary natural gas and hydrogen applications. Our products.: Valves, gas valves, high-pressure valves, high-pressure valves for technical gases, gas cylinder valves, solenoid valves, pipe burst safety valves, safety valves and valves for technical gases. Our product range includes pipework, threaded joints, filters, check valves, electromagnetic valves, safety devices and custom innovations. We ensure that our business has state-of-the-art technology through our cooperation with universities, partnerships, trade fair visits and by undertaking training in a targeted manner. All over the world, customers from the automotive industry have confidence in PTEC – the company for innovative products.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost KAYADERELI CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Stavební materiály inertní, Potrubí dálkové, Průmyslové potrubí, Plynovody a ropovody - zařízení, Přísady do cementů a malt, Ovoce sušené, fresh fruit, a fresh vegetables. Sídlí v Adana, Turecko.

 3. HEBEI HAIHAO GROUP

  Čína

  Společnost HEBEI HAIHAO GROUP, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Cangzhou, Čína.

 4. TRUFORM EUROPE

  Spojené království

  Společnost TRUFORM EUROPE, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 5. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost TOTAL PIPELINE SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Accrington, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CASA BULL

  Belgie

  Společnost CASA BULL, je Výrobce, která působí v Voda - čerpací zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn - zařízení na výrobu, Potrubí dálkové, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plyn - zařízení na výrobu, Potrubí dálkové, Trouby a trubky - neželezné kovy, a Trouby a trubky z nerez ocele. Sídlí v Izegem, Belgie.

 2. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ENERGOP SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Sochaczew, Polsko.

 3. METALSET OÜ

  Estonsko

  Společnost METALSET OÜ, je Subdodavatel, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 4. ASOTEP

  Belgie

  Společnost ASOTEP, je Výrobce, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová zařízení - projektování, Potrubí dálkové, Průmyslová zařízení - projektování, Potrubí dálkové, metal warping, a Engineering - pipework. Sídlí v Genk, Belgie.

 5. UTS CABLE LTD

  Spojené království

  Společnost UTS CABLE LTD, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Norwich, Spojené království.

 1. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Čína

  Společnost HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Changsha, Čína.

 2. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, je Velkoprodejce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kohouty sanitárních armatur, pvc, sanitaryware, heads, a Kohouty sanitárních armatur. Sídlí v Mersin, Turecko.

 1. DEKOTEC GMBH

  Německo

  Společnost DEKOTEC GMBH, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, Antikorozní chemické přípravky, Potrubí dálkové, Equipment for public roads, a Antikorozní chemické přípravky. Sídlí v Leverkusen, Německo.

 2. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Německo

  Společnost THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubí dálkové, Voda - čerpací zařízení a vybavení, Desky lisované dřevovláknité (hobra), Protiatomové kryty - stavby, Potrubí dálkové, Voda - čerpací zařízení a vybavení, Desky lisované dřevovláknité (hobra), a Protiatomové kryty - stavby. Sídlí v Bad Homberg, Německo.

 3. GODDEERIS NV

  Belgie

  Společnost GODDEERIS NV, je Poskytovatel služeb, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové potrubí, sprinkler, industrial ventilation, Průmyslové potrubí, a HVAC ventilation system. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 4. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Čína

  Společnost LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Liaoyang, Čína.

 5. PICOTEC

  Belgie

  Společnost PICOTEC, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliníkové trouby a trubky, Hliníkové trouby a trubky, a Engineering - pipework. Sídlí v Starbroek, Belgie.

 6. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost A. HAK RIJNMOND B.V., je Výrobce, která působí v Opravy průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Potrubí dálkové, Průmyslová údržba, Elektrické a telefonní kabely a dráty, Potrubí dálkové, a Průmyslová údržba. Sídlí v Heerjansdam, Nizozemsko.

 7. INDINOX

  Belgie

  Společnost INDINOX, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for oil pipelines, a systems and equipment for gas pipelines. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 8. IGEA S.R.O.

  Česká republika

  Společnost IGEA S.R.O., je Multi-Category, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Veřejné stavby - dodavatelé, Potrubí dálkové, Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Veřejné stavby - dodavatelé, a Potrubí dálkové. Sídlí v Moravská Ostrava A Prívoz , Česká republika.

 1. SHINE STAR STEEL PIPE

  Čína

  Společnost SHINE STAR STEEL PIPE, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech seamless pipes, a stainless steel pipes. Sídlí v Changsha, Čína.

 2. LME

  Belgie

  Společnost LME, je Poskytovatel služeb, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Herentals, Belgie.

 3. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Německo

  Společnost INDUSTRIE KONTOR GMBH, je Distributor, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech ball valves, a gas pipes. Sídlí v Malsch, Německo.

 4. BILFINGER ROB

  Belgie

  Společnost BILFINGER ROB, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Potrubí dálkové, Ocele a kovy - sváření a pájení, Konstrukce kovové - lehké, Potrubí dálkové, a Ocele a kovy - sváření a pájení. Sídlí v Zwjindrecht, Belgie.

 5. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Tianjin, Čína.

 6. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech pvc profiles, a granulators. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Spojené království

  Společnost INPIPE PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Brompton On Swale, Spojené království.

 8. B.S.S. (IRELAND) LTD

  Irsko

  Společnost B.S.S. (IRELAND) LTD, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Topení průmyslové - zařízení, Potrubí dálkové, Topení průmyslové - zařízení, a Potrubí dálkové. Sídlí v Dublin, Irsko.

 9. TERMO - SPOLECNOST S R.O.

  Česká republika

  Společnost TERMO - SPOLECNOST S R.O., je Multi-Category, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynové armatury, Výměníky tepla, Plynové armatury, a Výměníky tepla. Sídlí v Litvínov, Česká republika.

 10. GILLAIN & CO N.V.

  Belgie

  Společnost GILLAIN & CO N.V., je Velkoprodejce, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Sídlí v Aartselaar, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma