• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • potrubní pošta - systémy

Výsledky hledání pro

Potrubní pošta - systémy - Dovoz vývoz

 1. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Posa Tubi manufactures and sells parts and hoses for low to medium, high and very high pressure. We supply hydraulic pipes for high pressure with a service network in and around the provinces of Brescia, Bergamo, Milan, Trento, Verona and Vicenza. We work throughout Italy thanks to an efficient network managing organisation, contacts and deliveries. We are specialised in supplying a wide range of accessories.

 2. TUPPI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TUPPI GMBH, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Sídlí v Maintal, Německo.

 3. ANIMATRANS S.R.O.

  Česká republika

  Stěžejním programem naší společnosti je projekce, realizace, prodej a servis komponentů, ale i celých systémů potrubní pošty německého světového výrobce AEROCOM. Všude tam, kde potřebujete překonávat větší vzdálenosti, tam, kde záleží na rychlosti doručení, nebo nechcete-li, aby vaši zaměstnanci několikrát denně běhali z budovy do deště, zimy a zpět, můžete nasadit moderní systém potrubní pošty. Moderní systém potrubní pošty dokáže přepravit rychle, bezpečně a spolehlivě vše. Dokumenty, laboratorní zkoušky, cennosti, peníze. Předměty tuhé, sypké i tekuté, na vzdálenost jakou chcete. Transporty můžete protokolovat, takže později vždy víte, kdo a kdy co od vás dostal. Svěřte vašim zaměstnancům důležitější úkoly, než je pobíhání po budově. Máte-li zvláštní požadavky na tvar patron, sestavu systému, vyřešíme pro vás to nejideálnější řešení. Ať již chcete posílat horké laboratorní zkoušky, klenoty, křehké předměty, krevní zkoušky a konzervy, žíravé látky a podobně, máme pro vás vždy to správné řešení. Náš cíl je prostřednictvím kvalitních výrobků, rychlého servisu a kvalitních služeb dosáhnout toho, aby se k nám každý zákazník rád vracel. Jen ten zákazník, který se k nám vrátí je opravdu spokojen.

 4. AIR-LOG INTERNATIONAL GMBH

  Německo

  Společnost AIR-LOG INTERNATIONAL GMBH, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Sídlí v Oldenburg, Německo.

 5. MANUPAC

  Francie

  Společnost MANUPAC, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvedací zařízení, a Zvedací zařízení. Sídlí v Villeneuve Sur Yonne, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KAUTZ VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Německo

  Společnost KAUTZ VORRICHTUNGSBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - sběr a recyklace, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Potrubní pošta - systémy, Plasty - sběr a recyklace, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Potrubní pošta - systémy, a hydraulic cylinders. Sídlí v Willstätt-Legelshurst, Německo.

 2. SITEC SIEBER ENGINEERING AG

  Švýcarsko

  Společnost SITEC SIEBER ENGINEERING AG, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech pressure tanks, Stainless steel unions, a High-pressure valves. Sídlí v Maur, Švýcarsko.

 3. DRUCKLUFT 2000, FRANC MIRT E.K.

  Německo

  Společnost DRUCKLUFT 2000, FRANC MIRT E.K., je Distributor, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pneumatická, Kompresory, Zařízení pneumatická, Kompresory, a compressed-air tanks. Sídlí v Hagenbach, Německo.

 4. VICTAULIC

  Belgie

  Společnost VICTAULIC, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojky motoru, Hadice, trubky a roury, plastové, Spojky motoru, plumbing rings, valves for unions, a Hadice, trubky a roury, plastové. Sídlí v Nazareth, Belgie.

 5. PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD

  Čína

  Společnost PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojení pneumatická, Spojení pneumatická, pu tubing, a quick couplings. Sídlí v Ningbo, Čína.

 1. KURT HORINEK ROHRPOSTANLAGEN

  Rakousko

  Společnost KURT HORINEK ROHRPOSTANLAGEN, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Dokončovací práce, Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, a Dokončovací práce. Sídlí v Tamsweg, Rakousko.

 2. THEISEN S.A. LUXEMBOURG

  Německo

  Společnost THEISEN S.A. LUXEMBOURG, je Velkoprodejce, která působí v Dopravní značení - tabule a desky sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, Potrubní pošta - systémy, Plasty - podlahové krytiny, Dokončovací práce, Manipulační dopravníky - systémy, Potrubní pošta - systémy, Plasty - podlahové krytiny, a Dokončovací práce. Sídlí v Püttlingen, Německo.

 1. MARCEL ONDER ROHRPOSTANLAGEN

  Rakousko

  Společnost MARCEL ONDER ROHRPOSTANLAGEN, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Dokončovací práce, Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, a Dokončovací práce. Sídlí v Hohenems, Rakousko.

 2. H. THALMAYR GMBH

  Rakousko

  Společnost H. THALMAYR GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Dokončovací práce, Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, a Dokončovací práce. Sídlí v Anthering, Rakousko.

 3. W. ICKELSHEIMER

  Německo

  Společnost W. ICKELSHEIMER, je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody, Manipulační dopravníky - systémy, Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, a Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody. Sídlí v Schwalbach, Německo.

 4. MASTERDUCT BRASIL COMÉRCIO DE DUTOS LTDA

  Brazílie

  Společnost MASTERDUCT BRASIL COMÉRCIO DE DUTOS LTDA, je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech sugar transport. Sídlí v Santana De Parnaíba, Brazílie.

 5. AEROCOM

  Belgie

  Společnost AEROCOM, je Poskytovatel služeb, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Sídlí v Ruisbroek, Belgie.

 6. WESTERIA FÖRDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost WESTERIA FÖRDERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Výtahy, nákladní výtahy, jezdicí schody sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky, Potrubní pošta - systémy, a Lanovky, sedačkové lanovky, lyžařské vleky. Sídlí v Ostbevern, Německo.

 7. SUMETZBERGER ROHRPOSTSYSTEME

  Rakousko

  Společnost SUMETZBERGER ROHRPOSTSYSTEME, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Alarmy a dohled - materiál a systémy, Potrubní pošta - systémy, Alarmy a dohled - materiál a systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Wien, Rakousko.

 8. ADVANCED PNEUMATIC TECHNOLOGY LIMITED

  Irsko

  Společnost ADVANCED PNEUMATIC TECHNOLOGY LIMITED, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Sejfy a bezpečnostní skříně, Potrubní pošta - systémy, a Sejfy a bezpečnostní skříně. Sídlí v Balbriggan, Irsko.

 1. PRECISION CONTROLS ELEKTROMOS ES MECHANIKUS ESZKOZOKET TERMELO ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU

  Maďarsko

  Společnost PRECISION CONTROLS ELEKTROMOS ES MECHANIKUS ESZKOZOKET TERMELO ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, Elektřina - přístroje, Potrubní pošta - systémy, a Elektřina - přístroje. Sídlí v Veszprem, Maďarsko.

 2. BATTENBERG ROBOTIC GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BATTENBERG ROBOTIC GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Marburg, Německo.

 3. MÖLLER MATERIALS HANDLING GMBH

  Německo

  Společnost MÖLLER MATERIALS HANDLING GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Pinneberg, Německo.

 4. PFE PNEUMATISCHE FÖRDERSYSTEME ESCHWEILER GMBH

  Německo

  Společnost PFE PNEUMATISCHE FÖRDERSYSTEME ESCHWEILER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Eschweiler, Německo.

 5. MERTENS-WEBER ROHRSYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost MERTENS-WEBER ROHRSYSTEME GMBH, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Pulheim, Německo.

 6. Do Hortumsan Ltd. Sti.

  Turecko

  Společnost Do Hortumsan Ltd. Sti., je Výrobce, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 7. AEROCOM GMBH & CO. COMMUNICATIONSSYSTEME

  Německo

  Společnost AEROCOM GMBH & CO. COMMUNICATIONSSYSTEME, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Schwäbisch Gmünd, Německo.

 8. TILLMANN TANKANLAGENBAU + DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost TILLMANN TANKANLAGENBAU + DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Köln, Německo.

 9. ROFA GMBH ROHRPOSTANLAGEN

  Německo

  Společnost ROFA GMBH ROHRPOSTANLAGEN, která působí v Potrubní pošta - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulační dopravníky - systémy, a Manipulační dopravníky - systémy. Sídlí v Fürstenfeldbruck, Německo.

 10. LAMSONAIR B.V.

  Nizozemsko

  Společnost LAMSONAIR B.V., je Velkoprodejce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní pošta - systémy, a Potrubní pošta - systémy. Sídlí v Zeist, Nizozemsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma