• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • potrubní tvarovky z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Potrubní tvarovky z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  We are experts in the development and production of cast aluminium parts. Our Arens tubular fittings are highly versatile and have set new standards in quality and design. Our RoHS and REACH compliant products are manufactured in Iserlohn, Germany, with an in-house quality management system in place. Our customers include leading businesses from the most varied of industries worldwide. We are also happy to develop individual solutions and custom products for you. Simple assembly in no time. The Arens tubular fittings are easily installed without the need for welding or special tools to create railings for machinery or work platforms, for instance, or as hand rails and poles in buses and trains. Our products provide support. We manufacture all our products using high-quality DIN-standard aluminium alloys which provide maximum stability and resistant to corrosion while remaining lightweight.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Posa Tubi manufactures and sells parts and hoses for low to medium, high and very high pressure. We supply hydraulic pipes for high pressure with a service network in and around the provinces of Brescia, Bergamo, Milan, Trento, Verona and Vicenza. We work throughout Italy thanks to an efficient network managing organisation, contacts and deliveries. We are specialised in supplying a wide range of accessories.

 3. ADIS FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, manufactures and distributes water supply equipment and pipes. On our website you'll find numerous answers to your needs in terms of water supply mainly for professionals. An interactive catalogue will enable you to consult our range of cast iron and brass products and to download technical specifications. We are certified ISO 9001. For you this is the guarantee of a controlled process with rigorous checks at all stages of production. Our products, in compliance with EC standards, guarantee quality, innovation and safety. ATEO has always been committed to its clients to provide them with quality services and products. The processes we have implemented are true quality tools enabling us to respect the commitments made by our team to our clients.

 4. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Dixon Europe are driven to provide ‘the right connection’ in meeting specific hose and coupling requirements across all industries. Our core values in service, technical support, training and advice ensure the correct specification of bespoke hose assemblies and couplings. • Metallic Hose Assemblies • PTFE Hose Assemblies • Food & Beverage FDA Hose Assemblies • Hygienic Fittings & Unions • Bespoke Fabrications • Hygienic & Industrial Valves • Engineered Products • Safety Breakaway Couplings • Quick Release Couplings • Asset Management Dixon will not compromise on high quality control, utilising assurance standards and inspection procedures at each critical step of the production process. We are PED accredited with Lloyds, BS certified and have 6 welders all who are ASME IX certified. The vast product portfolio enables Dixon to recommend and specify the correct components for your fluid transfer applications, offering joint site audits with your partners where applicable. Please do not hesitate to contact one of our team below to find out how Dixon can provide you with ‘The Right Connection’

 5. WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WELTE-ROHRBIEGETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Neu-Ulm, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. M.E.G.A. SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost M.E.G.A. SPA, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel connections, hose connectors, forged fittings, hot casting of ferrous and non ferrous metals, metal moulding, metal piping, industrial valves, tips with weld-free clamps, a steel valves. Sídlí v Scanzorosciate, Itálie.

 2. MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MASCHINENBAU SICHART INH. MAXIMILIAN SICHART, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Raisting, Německo.

 3. HP TREND S.R.O.

  Česká republika

  Společnost HP trend, s.r.o., se sídlem v ČR je srdcem Evropy, sídlí v městě Ludgeřovicích u polských hranic, vznikla v roce 1994. V současné době zaměstnává 120 zaměstnanců . HP trend vyrábí nejširší sortiment tvarovek v tlakové řadě PN20. Plastové trubky jsou vyráběny v tlakových řadách PN10, PN16, PN20 a v rozměrech o průměru 16-110 mm z materiálu PPR typ3 - random kopolymer polypropylenu šedé nebo zelené barvy. Dále je výroba rozšířena o sendvičové trubky s hliníkovou fólií PPR-Al-PPR STABI o průměrech 16 až 110 mm. Jako jediná v České republice firma vyrábí také tvarovky PE80 z vysokotlakého polyethylenu v černé barvě pro průmyslové rozvody studené vody. Celý výrobní program uceluje výroba polyfusních svářeček, určených ke komfortnímu svařování (spojování) potrubního systému.Nedílnou součástí výrobního programu společnosti je i specializace na technické výlisky.

 4. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Španělsko

  Společnost RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A., je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Plynové armatury, hot forging, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, non-ferrous metal and alloy machining, a Plynové armatury. Sídlí v Sant Feliu De Llobregat, Španělsko.

 5. AISI PROM LLC

  Ukrajina

  Společnost AISI PROM LLC, je Maloprodejce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech valves and couplings, cast iron butterfly valves, bottoms made in stainless steel, a Stainless steel cable. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 1. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusko

  Společnost INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Plynovody a ropovody - zařízení, Dilatační spáry z neželezných kovů, Dilatační spáry ze železných kovů, Trouby a trubky z nerez ocele, Plynovody a ropovody - zařízení, Dilatační spáry z neželezných kovů, a Dilatační spáry ze železných kovů. Sídlí v Bugulma, Rusko.

 2. CAMECO

  Belgie

  Společnost CAMECO, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Přechodky trubek a hadic, plastové, Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Přechodky trubek a hadic, plastové, clapper valve, a pipes for petrochemicals. Sídlí v Rixensart, Belgie.

 1. ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS

  Turecko

  Společnost ESEN PLASTIK SAN.TIC.AS, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hdpe spiral corrugated pipes. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. KAMATEK

  Turecko

  Společnost KAMATEK, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech kovové součásti malé, brass rings, bronze joints and parts for hoses, a kovové součásti malé. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. SSE PIPE FITTINGS LTD

  Spojené království

  Společnost SSE PIPE FITTINGS LTD, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Dudley, Spojené království.

 4. KARL ENGHOFER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KARL ENGHOFER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Birkenfeld, Německo.

 5. UKSPAR

  Ukrajina

  Společnost UKSPAR, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Piping accessories, clack valve, Fittings made of ductile cast iron, a valves. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 6. OUEST FLEXIBLES

  Francie

  Společnost OUEST FLEXIBLES, je Výrobce, která působí v Roury, trubky a hadice, pryžové sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Potrubní tvarovky z neželezných kovů, hydraulic hoses, flexible hoses, a tubes for hydraulic equipment. Sídlí v Cesson-Sévigné, Francie.

 7. AISI 304

  Ukrajina

  Společnost AISI 304, je Maloprodejce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 8. "ZINO P" AD

  Bulharsko

  Společnost "ZINO P" AD, je Výrobce, která působí v Přechodky trubek a hadic, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky z neželezných kovů, a Potrubní tvarovky z neželezných kovů. Sídlí v Petrich, Bulharsko.

 1. LP UNIONS SRL

  Itálie

  Společnost LP UNIONS SRL, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel connections, Manufacturing of fittings, hose nozzles, a forged steel accessories. Sídlí v San Macario Di Samarate, Itálie.

 2. VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A.

  Itálie

  Společnost VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A., je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Přechodky trubek a hadic, plastové, Potrubní tvarovky z neželezných kovů, a Přechodky trubek a hadic, plastové. Sídlí v Brescia, Itálie.

 3. UKRSPECARMATURA

  Ukrajina

  Společnost UKRSPECARMATURA, je Velkoprodejce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech taps and fittings, a articles for plumbing. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 4. TIEMME RACCORDERIE S.P.A.

  Itálie

  Společnost TIEMME RACCORDERIE S.P.A., je Výrobce, která působí v Přechodové trubky armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Potrubní tvarovky z neželezných kovů, Ball valves, a hydraulic connectors. Sídlí v Castegnato, Itálie.

 5. OJSC "GOMELCHEMTORG"

  Bělorusko

  Společnost OJSC "GOMELCHEMTORG", je Velkoprodejce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech coolant. Sídlí v Gomel, Bělorusko.

 6. TECNICA TRE S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNICA TRE S.R.L., je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel flanges, a stainless steel pipes. Sídlí v Cassola, Itálie.

 7. D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L.

  Itálie

  Společnost D.N.P. INDUSTRIALE S.R.L., je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech Potrubní tvarovky ze železných kovů, Potrubní tvarovky z neželezných kovů, hydraulic clutches, Potrubní tvarovky ze železných kovů, a Potrubní tvarovky z neželezných kovů. Sídlí v Brugherio, Itálie.

 8. STA LLC

  Ukrajina

  Společnost STA LLC, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plumbing fittings - non-ferrous metal. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 9. METAL OCCITANIE

  Francie

  Společnost METAL OCCITANIE, je Výrobce, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and equipment for slaughtering beef cattle. Sídlí v Colomiers, Francie.

 10. 2M-DEVELOPMENT LTD

  Bulharsko

  Společnost 2M-DEVELOPMENT LTD, je Distributor, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech fitting, a Automation and instrumentation. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma