• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • prádlo a spodní prádlo

Výsledky hledání pro

Prádlo a spodní prádlo - Dovoz vývoz

 1. FERAX SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  FERAX Co, owner of GATTA and GATTA ACTIVE brands was founded in 1993 in Zduńska Wola and is the leader in manufacturing hosiery products. We are one of the first manufacturers of tights and stockings in Poland. FERAX Co has one of the largest and most modern factories in Europe, thanks to it, we can develop new technologies and product innovation, and provide the highest quality products.. Gatta is the undisputed leader in product and technological innovation, which is confirmed by annual consumer surveys, in which quality and innovation are indicated as one of the most important strengths of the brand. The fashion world is an area where GATTA successfully competes with well-known Polish and European brands. This is the effect of creating products with an excellent feeling of women's needs and response to trends and continuous improvement of quality. GATTA brand products are available in 130 corporate showrooms in major Polish towns and cities and good lingerie and legwear stores. Do not hesitate to contact us for more information !

 2. SARL CARLICIA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SARL CARLICIA, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Hygiena a kosmetika - výrobky, Hygienické a toaletní potřeby, Hygiena a kosmetika - výrobky, a Hygienické a toaletní potřeby. Sídlí v Les Ollières Sur Eyrieux, Francie.

 3. EFFE.GI.BI. DI GAZZOTTI & C. SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost EFFE.GI.BI. DI GAZZOTTI & C. SPA, je Distributor, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Oblečení dětské a kojenecké, wholesale underwear, children's wear, Oblečení dětské a kojenecké, women's lingerie sets, corsetry, nightgowns, tights, a bras. Sídlí v Argelato, Itálie.

 4. SMB EXPORT

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost SMB EXPORT, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Dámské prádlo, Punčochy a ponožky, Ponožky, Import-export - textil a oděvy, tights, cotton socks, textile products, children's socks, a Knee-length socks. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. FRANZ GAHLERT STEPPWAREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FRANZ GAHLERT STEPPWAREN GMBH, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AZNAR INNOVA, S.A.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost AZNAR INNOVA, S.A., je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech lingerie, pyjamas, lingerie, BIKINIS, socks, bathing trunks, a SWIMWEAR. Sídlí v Castellón-Castellón De La Plana, Španělsko.

 2. PERUZZI E-COMMERCE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PERUZZI E-COMMERCE, je Velkoprodejce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádlo pro domácnost, underwear, KISSIMO, wholesale underwear, Prádlo pro domácnost, PIERRE CARDIN, wholesale household linen, NAVIGARE, a lingerie. Sídlí v Arezzo, Itálie.

 3. CONFEZIONE LADY DI SGARRA ANTONIETTA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CONFEZIONE LADY DI SGARRA ANTONIETTA, je Výrobce, která působí v Prádlo spodní pánské sektoru. Působí rovněž v sektorech Dámské prádlo, Oděvy na spaní, Prádlo a spodní prádlo, Prádlo spodní dětské, underwear, wholesale underwear, Dámské prádlo, women's lingerie sets, a Oděvy na spaní. Sídlí v Andria, Itálie.

 4. MA.TI.B.BA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MA.TI.B.BA SRL, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Busto Arsizio, Itálie.

 5. UNDERIN

  Česká republika

  Internetový prodej pánského spodního prádla a plavek. Nabízíme trenýrky, boxerky, jocksy, tanga, šortky, plavky, erotické prádlo.

 1. DANIELA PRÁDLO - PRODEJ PLAVEK A DÁMSKÉHO PRÁDLA

  Česká republika

  V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr dámského spodního prádla. Součástí sortimentu jsou také plavky, stahovací a tvarovací prádlo a pánská móda.

 2. ATA-MODE

  Německo

  Společnost ATA-MODE, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy dámské sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - textil a oděvy, Oděvy k slavnostním příležitostem, Svetry a pulovry, Prádlo a spodní prádlo, Import-export - textil a oděvy, Oděvy k slavnostním příležitostem, Svetry a pulovry, a Prádlo a spodní prádlo. Sídlí v Bad Iburg, Německo.

 1. ASSIA LINGERIE

  Francie

  Společnost ASSIA LINGERIE, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Dámské prádlo, a Dámské prádlo. Sídlí v Lyon, Francie.

 2. LORD UNDERWEAR

  Řecko

  Společnost LORD UNDERWEAR, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádlo spodní pánské, Prádlo spodní dětské, Prádlo spodní pánské, Prádlo spodní dětské, a underwear. Sídlí v Katerini, Řecko.

 3. WOLLBIENE TEXTILE

  Turecko

  Společnost WOLLBIENE TEXTILE, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 4. TUREX LTD

  Turecko

  Společnost TUREX LTD, je Distributor, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ALYA UNDERWEAR

  Turecko

  Společnost ALYA UNDERWEAR, je Výrobce, která působí v Oděvy dámské sektoru. Působí rovněž v sektorech Mikiny, Prádlo a spodní prádlo, girl's undergarments, Mikiny, Prádlo a spodní prádlo, a underwear. Sídlí v Kilis, Turecko.

 6. AYD UNDERWEAR

  Turecko

  Společnost AYD UNDERWEAR, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 7. ADA TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.Ş

  Turecko

  Společnost ADA TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.Ş, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Socks made from bamboo fibre, Mens Wool Socks, Wool socks, a women's intimate underwear. Sídlí v Denizli, Turecko.

 8. CREACIONES MARIOLA, S.L.

  Španělsko

  Společnost CREACIONES MARIOLA, S.L., je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvní doplňky, clothing accessories, insoles for shoes, a Oděvní doplňky. Sídlí v Banyeres De Mariola, Španělsko.

 1. JANJUE

  Turecko

  Společnost JANJUE, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Punčocháče a punčochy, Trička, Mikiny, Punčocháče a punčochy, Trička, Mikiny, a Tights for women. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ÖZKAN TEKSTIL / ÖZKAN UNDERWEAR

  Turecko

  Společnost ÖZKAN TEKSTIL / ÖZKAN UNDERWEAR, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Silivri/istanbul, Turecko.

 3. FABLIX FASHION

  Německo

  Společnost FABLIX FASHION, je Velkoprodejce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech low-cut underwear, lingerie, a wholesale underwear. Sídlí v Reddeber, Německo.

 4. MAJAWIDU

  Nizozemsko

  Společnost MAJAWIDU, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 5. MARANDA TEKS. KONF. IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost MARANDA TEKS. KONF. IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy dámské, Import-export - textil a oděvy, Oděvy na spaní, Oděvy dámské, Import-export - textil a oděvy, Oděvy na spaní, a women's intimate underwear. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. BERGAMOOD

  Turecko

  Společnost BERGAMOOD, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech Dámské prádlo, wholesale outsize underwear, Dámské prádlo, wholesale underwear, a Wholesale children clothes. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. ERGO MEDICAL TEXTILE

  Turecko

  Společnost ERGO MEDICAL TEXTILE, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech lingerie. Sídlí v Denizli, Turecko.

 8. EURO-0DEZHDA

  Ukrajina

  Společnost EURO-0DEZHDA, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech children's wear, children's jackets, a children's jeans. Sídlí v Khmelnitsky, Ukrajina.

 9. MUNDIES TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost MUNDIES TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Působí rovněž v sektorech boxer shorts, women's briefs, a men's briefs. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. KUZEY LINGERIE

  Turecko

  Společnost KUZEY LINGERIE, je Výrobce, která působí v Prádlo a spodní prádlo sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma