• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • průmyslové stavby - dodavatelé

Výsledky hledání pro

Průmyslové stavby - dodavatelé - Dovoz vývoz

 1. MONOSTEEL

  Turecko

  Verified by europages badge

  We are a Turkish manufacturing and construction company that specializes in steel structures manufacturing, project design, management, construction, and consultation services. We have the capability to work as an EPCI company. The sectors we have worked on include Industrial buildings construction companies, residential buildings construction companies, civil engineering, Tunneling companies and mining companies. Our modern machinery and management program softwares helps us ensure quality, on-time delivery and a no mistake tolerance service to our valued customers. Our services: Manufacturing: Our manufacturing capacity and factory area enable us to manufacture different types of steel-structures according to customers specifications. Installation: We have a team of professionals with experience in installation of different types and sizes of steel-structures and related works. Project Design & Engineering: We offer design and engineering services for industrial constructions, warehouses, bridges structures, conveyor structures, buildings, energy plants, stadiums and other steel structural constructions. Our products: Steel structures, welding manufacturing, warehouses, prefabricated buildings, prefabricated metal work, conveyor belts, stairways, handrails, sandwich panels, steel profiles. deck sheets, wire rods, sheet metals, rebars, doors. All our productions are in accordance with the European standards. Don't hesitate to contact us for more information!

 2. BRUGG ROHRSYSTEM AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost BRUGG ROHRSYSTEM AG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Kleindottingen, Švýcarsko.

 3. HANSA POLYTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HANSA POLYTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Moormerland, Německo.

 4. U. EITNER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost U. EITNER GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Dieburg, Německo.

 5. JKF GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JKF GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Birkenfeld, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost THOR INDUSTRIEMONTAGEN GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Erfurt, Německo.

 2. KNOLL & LANGOHR MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KNOLL & LANGOHR MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Dittenheim, Německo.

 3. ARNING EDELSTAHL & SONDERMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ARNING EDELSTAHL & SONDERMASCHINENBAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Ibbenbüren, Německo.

 4. BECK-MESSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BECK-MESSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Flein, Německo.

 5. KUTSCH GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KUTSCH GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Borken, Německo.

 1. ANTEMO GMBH ANLAGEN & TEILEFERTIGUNG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ANTEMO GMBH ANLAGEN & TEILEFERTIGUNG, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v St.peter/judenburg, Rakousko.

 2. PSWM-MONTAGEN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PSWM-MONTAGEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Neumünster, Německo.

 1. MSK GESELLSCHAFT FÜR AUTOMATISIERUNG MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MSK GESELLSCHAFT FÜR AUTOMATISIERUNG MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Schenefeld, Německo.

 2. STAHLBAU WEGSCHEID GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STAHLBAU WEGSCHEID GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Wegscheid, Německo.

 3. RBC ROBOTICS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RBC ROBOTICS GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Bad Camberg, Německo.

 4. PARO AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PARO AG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Subingen, Švýcarsko.

 5. PETRA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PETRA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavby - dodavatelé, a Průmyslové stavby - dodavatelé. Sídlí v Terni, Itálie.

 6. BT-ANLAGENBAU GMBH & CO.KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost BT-ANLAGENBAU GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Gleisdorf, Rakousko.

 7. PROTECNO STUDIO ASSOCIATO DI ZANETTE F. & C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PROTECNO STUDIO ASSOCIATO DI ZANETTE F. & C., je Poskytovatel služeb, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavby - dodavatelé, a Průmyslové stavby - dodavatelé. Sídlí v Cordignano, Itálie.

 8. INGENIEURPLANUNG DR. BLUM

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost INGENIEURPLANUNG DR. BLUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Rostock, Německo.

 1. EKO PROJEKTY

  Česká republika

  V naší nabídce máme projekty vepřína, stodoly, kůlny, skladování. Kromě designu můžeme nabídnout také dodávat materiály potřebné pro výstavbu, stejně jako postarat se o procesu výstavby. Při návrhu stodoly primárně jsme se zaměřili na sladění technologie pro potřeby budovy. Naše zaměření je především na to, aby zajistily odpovídající komfort pro zvířata, čímž poskytují nejlepší výsledky ve výrobě. Naše projekty jsou založeny na sendvičových panelů a jsou charakteristické vysokou izolační schopnosti a síly. Sendvičové panely se používají jak pro střešních krytin a vnější stěny v průmyslových, skladování a zemědělských

 2. JAS CHOMUTOV - ODBORNÉ ZATEPLENÍ DOMU

  Česká republika

  Naše společnost provádí odborné zateplení budov. Součástí našich služeb jsou i dodávky a montáže tepelných čerpadel. Jsme součástí programu Zelená úsporám.

 3. MIKOSTAV - REALIZACE STAVEB A REKONSTRUKCE

  Česká republika

  Ve společnosti MIKOSTAV s.r.o. provádíme stavby na klíč - od rodinných domů přes školy a školky až po pečovatelská centra. Zajišťujeme rovněž výstavbu inženýrských sítí či veřejných komunikací.

 4. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Spojené království

  Společnost MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Sady, lesy zahradnictví - služby, building construction, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Sady, lesy zahradnictví - služby. Sídlí v London, Spojené království.

 5. STRUCTA GEOMETRIA, UAB

  Litva

  Společnost STRUCTA GEOMETRIA, UAB, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Průmyslové stavebnictví, Panelové a průmyslově vyráběné stavby, Konstrukce kovové - lehké, Průmyslové stavebnictví, Panelové a průmyslově vyráběné stavby, a architectural façades. Sídlí v Vilnius, Litva.

 6. SHEERSPEED SHELTERS LTD

  Spojené království

  Společnost SHEERSPEED SHELTERS LTD, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Nafukovací haly, stany a cirkusové stany, Nafukovací haly, stany a cirkusové stany, Shelters and tents for events, telecommunications, a electric vehicles. Sídlí v Honiton, Spojené království.

 7. ALPHATEC ENGINEERING S L

  Španělsko

  Společnost ALPHATEC ENGINEERING S L, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech epoxy adhesives, a epoxy resins. Sídlí v Museros, Španělsko.

 8. R&B BUILDING SERVICES (SKIPTON) LTD

  Spojené království

  Společnost R&B BUILDING SERVICES (SKIPTON) LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Sídlí v Keighley, Spojené království.

 9. R&B MECHANICAL & ELECTRICAL LTD

  Spojené království

  Společnost R&B MECHANICAL & ELECTRICAL LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie sluneční - zařízení, electricians, Solar panels, photovoltaic solar panels, a Energie sluneční - zařízení. Sídlí v Keighley, Spojené království.

 10. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Itálie

  Společnost COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Rekonstrukce a obnova nemovitostí, construction of supermarkets and shopping centres, commercial building, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a shopping centre construction. Sídlí v Altamura, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Průmyslové stavby - dodavatelé - Dovoz vývoz

Počet výsledků

71 229 Podniky