• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • průmysové kontejnery

Výsledky hledání pro

Průmysové kontejnery - Dovoz vývoz

 1. MERCURY CONTAINER TRADING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MERCURY CONTAINER TRADING GMBH, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. UNITAINER TRADING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost UNITAINER TRADING GMBH, je Distributor, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 3. AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AMBIENTE RAUMSYSTEME GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Montabaur, Německo.

 4. VARIEL, A.S.

  Česká republika

  (DE) Herstellung von ISO Container (Seecontainer), technologischen und speziellen Container und Behälter, OPD Container, Glaslaminaten inkl. Modellen und Formen. Blech- und Rohrbearbeitung (Baustahl, Edelstahl, Alluminium): Biegen, Stanzen, Abkanten, Schneiden, Laserschneiden, Schweißen. Zertifizierungen: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (EN) Production of ISO containers (sea containers), technological and special containers, OPD containers, glass laminates incl. models and moulds. Sheet metal and tube processing (mild steel, stainless steel, aluminium): bending, punching, folding, cutting, laser cutting, welding. Certificates: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (CZ) Nabízíme výrobu ISO kontejnerů, OPD domků, technologických a průmyslových kontejnerů a výrobu sklolaminátů včetně přípravy modelu a formy pro výrobu. Dále nabízíme obrábění plechů a trubek - ohraňování, vysekávání, pálení laserem, ohýbání, svařování, lakování. Samozřejmostí jsou certifikáty (ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701).

 5. AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost AS CONTAINERHANDEL & SERVICE GMBH, je Distributor, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Berne, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CONRO CONTAINER GMBH

  Německo

  Společnost CONRO CONTAINER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Seevetal, Německo.

 2. CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE

  Německo

  Společnost CONTAINERHANDEL THOMAS DRESKE, je Velkoprodejce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Salzwedel, Německo.

 3. ABSETZMULDEN24.DE

  Německo

  Společnost ABSETZMULDEN24.DE, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Leiblfing, Německo.

 4. THIELMANN UCON GMBH

  Německo

  Společnost THIELMANN UCON GMBH, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech containers for hazardous goods, pressure tanks, a tanks. Sídlí v Hausach, Německo.

 5. BULLBOX

  Španělsko

  Společnost BULLBOX, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery - námořní doprava, Kontejnery - námořní doprava, a containers. Sídlí v Llanera, Španělsko.

 1. SUMAL SLU

  Španělsko

  Společnost SUMAL SLU, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, metal cages, a Kontejnery kovové. Sídlí v Rubi, Španělsko.

 2. GD-CON S.R.O.

  Slovensko

  Společnost GD-CON S.R.O., je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, a Kontejnery kovové. Sídlí v Hlohovec, Slovensko.

 1. MOBILBOX AUSTRIA GMBH

  Rakousko

  Společnost MOBILBOX AUSTRIA GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Münchendorf, Rakousko.

 2. MELFORM

  Itálie

  Společnost MELFORM, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Monasterolo, Itálie.

 3. CONTAINERAMA

  Francie

  Společnost CONTAINERAMA, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated containers for storage, a special containers for storage. Sídlí v Chasse Sur Rhône, Francie.

 4. PROMENS FRANCE

  Francie

  Společnost PROMENS FRANCE, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Systémy - zařízení a systémy, Storage containers, Systémy - zařízení a systémy, Medical storage, a storage solutions. Sídlí v Montoir De Bretagne, Francie.

 5. P+W METALLBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost P+W METALLBAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zemědělská sila sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmysové kontejnery, Kovotruhlářství, zámečnictví - stroje a zařízení, Storage silos, Průmysové kontejnery, silos, a Kovotruhlářství, zámečnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Meckenbeuren, Německo.

 6. POLYCUBE SRL

  Itálie

  Společnost POLYCUBE SRL, je Velkoprodejce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Stacking bins, net containers for industry, a Metal stacking bins. Sídlí v Poppi, Itálie.

 7. KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Německo

  Společnost KÖNIG STAHLBAU UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Nordwestuckermark, Německo.

 8. PROSPER STAR EUROPE

  Německo

  Společnost PROSPER STAR EUROPE, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Brokstedt, Německo.

 1. BUDE

  Belgie

  Společnost BUDE, je Výrobce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnerové terminály, Průmysové kontejnery, waste collection containers, Kontejnerové terminály, Průmysové kontejnery, a moulds for glass containers. Sídlí v Dilsen, Belgie.

 2. TTC LOGISTIC SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost TTC LOGISTIC SERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodní služba, design and engineering practice, customised product design and manufacturing, a Obchodní služba. Sídlí v Sanitz, Německo.

 3. ALFA PLASTIK, A.S.

  Česká republika

  Společnost ALFA PLASTIK, A.S., je Výrobce, která působí v Bedny, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Krabice, plastové, Průmysové kontejnery, Bedny a plošiny na skladování, Krabice, plastové, Průmysové kontejnery, a Bedny a plošiny na skladování. Sídlí v Bruntál, Česká republika.

 4. CARU CONTAINERS BELGIUM

  Belgie

  Společnost CARU CONTAINERS BELGIUM, je Multi-Category, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, containers, containers, a Kontejnery kovové. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 5. ZEITRAUMMODULE UG

  Německo

  Společnost ZEITRAUMMODULE UG, je Poskytovatel služeb, která působí v Bečky a sudy kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, Staveništní boudy a přístřešky, Mobilní buňky, Průmysové kontejnery, Kontejnery kovové, Staveništní boudy a přístřešky, Mobilní buňky, a Průmysové kontejnery. Sídlí v Tuntenhausen, Německo.

 6. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost MORANDIN CONTENITORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, Sklápěcí korby, Kontejnery kovové, containers with openable bottoms, a Sklápěcí korby. Sídlí v Santa Lucia Di Piave, Itálie.

 7. CONTAINER BOUW BUDE

  Belgie

  Společnost CONTAINER BOUW BUDE, je Výrobce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, Průmysové kontejnery, containers for warehousing and storage, Kontejnery kovové, Průmysové kontejnery, a waste collection containers. Sídlí v Rotem, Belgie.

 8. CHATARRAS HERMANOS MARQUINA

  Španělsko

  Společnost CHATARRAS HERMANOS MARQUINA, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmysové kontejnery, waste management, Vehicle demolition, Průmysové kontejnery, a Scrap iron. Sídlí v Huesca, Španělsko.

 9. CLIJSTERS

  Belgie

  Společnost CLIJSTERS, je Výrobce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Průmysové kontejnery, Kontejnery kovové, Popelnice, kontejnery, Průmysové kontejnery, containers for warehousing and storage, a Kontejnery kovové. Sídlí v Dilsen-Stokkem, Belgie.

 10. CONTAINERCHAIN

  Německo

  Společnost CONTAINERCHAIN, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmysové kontejnery sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma