• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • průzkum - zařízení

Výsledky hledání pro

Průzkum - zařízení - Dovoz vývoz

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Founded in 1987 by businessman Reimund Freund and technician Raimund Foidl, Rover Technik Freund und Foidl GmbH is now an established company with its registered office in Lennestadt, South-Westphalia, with its core business in manufacturing, sales and consultancy relating to underground pipe laying. It focuses on both horizontal and vertical drilling and driving engineering. Reliability combined with speed and flexibility. With this philosophy, unlike the large corporations, we offer our customers all the benefits of a company with short official channels and rapid decision-making processes. Over a period of 20 years, Rover Technik has been able to implement and support numerous demanding projects in the area of underground pipe laying within Germany and abroad. Our continuously successful results are an indication of the efficient use of our equipment and the quality of our advice.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Veřejné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Průzkum - zařízení, Vrtání sond, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Santarcangelo Di Romagna, Itálie.

 3. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech electric pumps. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Německo

  Společnost TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, je Velkoprodejce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tunelářské práce, Protiatomové kryty - stavby, Tunelářské práce, reamers, a Protiatomové kryty - stavby. Sídlí v Hainichen, Německo.

 5. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrty a průzkum - zařízení, drills, boring machines, a Vrty a průzkum - zařízení. Sídlí v Meinersen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SHEFFIELD DEEP BORE

  Spojené království

  Společnost SHEFFIELD DEEP BORE, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vystružování ocele a kovů, mechanical engineering, boring, a Vystružování ocele a kovů. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 2. SAS GUILMAN

  Francie

  Společnost SAS GUILMAN, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stlačený vzduch - zařízení a nástroje, Průzkum - zařízení, Průmyslová údržba, Stlačený vzduch - zařízení a nástroje, Průzkum - zařízení, pneumatic mail systems, a Průmyslová údržba. Sídlí v Saint-Herblain, Francie.

 3. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  Švédsko

  Společnost STOCKHOLM PRECISION TOOLS, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Sollentuna, Švédsko.

 4. DIGGA EUROPE LIMITED

  Spojené království

  Společnost DIGGA EUROPE LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech metal attachment anchors, a augers. Sídlí v Hungerford, Spojené království.

 5. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Turecko

  Společnost NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, Průzkum - zařízení, drills, a pipes for drilling. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Vrty a průzkum - zařízení, Průzkum - zařízení, Stavební stroje, Vrty a průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Attendorn, Německo.

 2. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Německo

  Společnost ATLAS COPCO MCT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Průzkum - zařízení, Stavební stroje, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Essen, Německo.

 1. EMCI

  Francie

  Společnost EMCI, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Le Perray En Yvelines, Francie.

 2. VAN VULPEN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VAN VULPEN B.V., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, Průzkum - zařízení, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Gorinchem, Nizozemsko.

 3. VAN WIELE NICKY

  Belgie

  Společnost VAN WIELE NICKY, je Poskytovatel služeb, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Sint-Gillis-Waas, Belgie.

 4. VAN DELFT INFRA B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VAN DELFT INFRA B.V., je Poskytovatel služeb, která působí v Analýza vody a půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, Příprava půdy - stroje a zařízení, Průzkum - zařízení, a Příprava půdy - stroje a zařízení. Sídlí v Capelle Aan Den Ijssel, Nizozemsko.

 5. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Německo

  Společnost IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Unna, Německo.

 6. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Německo

  Společnost LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, je Distributor, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Baden-Baden, Německo.

 7. E + M BOHR-GMBH

  Německo

  Společnost E + M BOHR-GMBH, je Výrobce, která působí v Studny - stavba sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Hof, Německo.

 8. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Německo

  Společnost COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, je Distributor, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Untereisesheim, Německo.

 1. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost RTG RAMMTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Schrobenhausen, Německo.

 2. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Werkendam, Nizozemsko.

 3. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Spojené království

  Společnost IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, je Poskytovatel služeb, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Chelmsford, Spojené království.

 4. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Kaufering, Německo.

 5. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Neubulach, Německo.

 6. GN SOLIDS CONTROL

  Čína

  Společnost GN SOLIDS CONTROL, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 7. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Oss, Nizozemsko.

 8. ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Velkoprodejce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průzkum - zařízení, a Průzkum - zařízení. Sídlí v Gladbeck, Německo.

 9. AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI

  Turecko

  Společnost AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Průzkum - zařízení sektoru. Sídlí v Manisa, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Průzkum - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 891 Podniky