• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pračky a odstředivky- průmyslové

Výsledky hledání pro

Pračky a odstředivky- průmyslové - Dovoz vývoz

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francie

  Verified by europages badge

  We have developed an innovative service which will allow you to ensure the loyalty of all your customers by creating your own laundry kiosk under the moniker "Ma Petite Laverie" which meets all the needs of your clientèle. We have designed this kiosk to be fast, practical, and secure. We take care of everything: you will receive your turnkey kiosk, ready for your very first machine to be out into operation. With "Ma Petite Laverie", you can generate extra income, 24/7, with quick cash flow: with just 2 cycles per day on each machine, you can get a return on your investment in just 5 years. Furthermore, unlike other companies, your income will not be affected by health or social crises, and you will not have any rent or charges to pay, thanks to the autonomous operating principle of the "Ma Petite Laverie" kiosk. Feel free to contact us for further details!

 2. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Itálie

  Společnost G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Prací prostředky a mýdla, komerční, a Prací prostředky a mýdla, komerční. Sídlí v Savignano sul Rubicone, Itálie.

 3. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turecko

  Společnost TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové čištění - stroje, Vysokotlaké čištění, accessories and spare parts, Průmyslové čištění - stroje, Vysokotlaké čištění, a vacuum pump maintenance. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. LDL EQUIPMENT

  Belgie

  Společnost LDL EQUIPMENT, je Multi-Category, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, ironing board, a Chladicí věže. Sídlí v Deinze, Belgie.

 5. MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH, je Distributor, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech spare parts for washing machines, industrial laundries, washing-machines, a washers. Sídlí v Bremen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SASSARO

  Francie

  Společnost SASSARO, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, manufacture of washing machines, washing tunnels, a Kotlářství. Sídlí v Surgères, Francie.

 2. ROTAJET SYSTEMS LTD.

  Spojené království

  Společnost ROTAJET SYSTEMS LTD., je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech container washing, a washing of metal parts. Sídlí v Wakefield, Spojené království.

 3. KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S.

  Turecko

  Společnost KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S., je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech textile washing machines, industrial kitchens, industrial dishwashers, a industrial electric paint drying ovens. Sídlí v Antalya, Turecko.

 4. ECOADIGE

  Itálie

  Společnost ECOADIGE, je Výrobce, která působí v Elektrospotřebiče - bílá technika sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušičky - domácnost, Pračky a odstředivky, průmyslové, driers for commercial use, clothes dryers, Sušičky - domácnost, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Mori, Itálie.

 5. GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING

  Německo

  Společnost GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING, je Maloprodejce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech dry cleaning installations and machings, equipment for laundries, steam boilers for laundries and dry-cleaners, a industrial laundry for catering. Sídlí v Sonnenstein, Německo.

 1. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itálie

  Společnost HGI RETE TECNICI ITALIA, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové myčky, Chemické čištění - stroje, washing-machines for communities, industrial washing machines, Průmyslové myčky, a Chemické čištění - stroje. Sídlí v Sala Bolognese, Itálie.

 2. VALE GROUP END.LTD.STI

  Turecko

  Společnost VALE GROUP END.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. AGA C.O.M. SRL

  Itálie

  Společnost AGA C.O.M. SRL, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Sídlí v Massa, Itálie.

 2. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  Španělsko

  Společnost LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL, která působí v Průmyslové myčky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky a odstředivky, průmyslové, Pračky a odstředivky, průmyslové, community linen rental, restaurant linen hire, a linen hire and washing for institutions. Sídlí v Mejorada Del Campo-Madrid, Španělsko.

 3. TOLKAR-SMARTEX

  Turecko

  Společnost TOLKAR-SMARTEX, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial washing machines, machines for laundries, a industrial laundry equipment. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. ESKENS

  Belgie

  Společnost ESKENS, je Multi-Category, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Sieving machines. Sídlí v Mechelen, Belgie.

 5. REPASS EXPRESS

  Lucembursko

  Společnost REPASS EXPRESS, je Poskytovatel služeb, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech washing and pressing, a laundry available. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 6. HAYIKAMA MAKINE

  Turecko

  Společnost HAYIKAMA MAKINE, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 7. ROBOT COUPE SNC

  Francie

  Společnost ROBOT COUPE SNC, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, peelers, peelers for institutions, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Vincennes, Francie.

 8. ELSNER - WÄSCHEREITECHNIK

  Německo

  Společnost ELSNER - WÄSCHEREITECHNIK, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Leipzig, Německo.

 1. HALMEN MASCHINENSERVICE

  Německo

  Společnost HALMEN MASCHINENSERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Haibach, Německo.

 2. ZIMTEC GMBH

  Německo

  Společnost ZIMTEC GMBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Andernach, Německo.

 3. M & S WÄSCHEREITECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost M & S WÄSCHEREITECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Laubach, Německo.

 4. DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-

  Německo

  Společnost DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-, je Velkoprodejce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky a odstředivky, průmyslové, Výměníky tepla, Průmyslové chlazení - zařízení, Dokončovací práce, Pračky a odstředivky, průmyslové, Výměníky tepla, Průmyslové chlazení - zařízení, a Dokončovací práce. Sídlí v Waldbrunn, Německo.

 5. INSEL GGMBH

  Německo

  Společnost INSEL GGMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Sankt Augustin, Německo.

 6. MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI

  Německo

  Společnost MEINE WÄSCHEREI & TEXTILPFLEGE & ÄNDERUNGSSCHENEIDEREI, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Hamburg, Německo.

 7. HETZEL WÄSCHEREIMASCHINEN E. KFM.

  Německo

  Společnost HETZEL WÄSCHEREIMASCHINEN E. KFM., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Ellerbek, Německo.

 8. BLANCHISSERIE ALGERIE

  Alžírsko

  Společnost BLANCHISSERIE ALGERIE, je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky a odstředivky, průmyslové, industrial laundry for institutions, Pračky a odstředivky, průmyslové, a professional washing machines. Sídlí v Alger, Alžírsko.

 9. FENTZ WÄSCHEREITECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost FENTZ WÄSCHEREITECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Kamen, Německo.

 10. SEITZ GMBH

  Německo

  Společnost SEITZ GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Kriftel, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma