• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pražírny - zařízení

Výsledky hledání pro

Pražírny - zařízení - Dovoz vývoz

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost R&R ROASTER AND ROASTER, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Pečicí trouby, průmyslové, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Pražení - vybavení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. ALFRED NOLTE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALFRED NOLTE GMBH, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech air cleaning, axial fans, Drying conveyors, Coffee roasting machines, Chimney fans, Smoke gas fans, Radial fans, Roaster for nuts, a Special fans. Sídlí v Reinbek, Německo.

 3. BRASIL MOKA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost BRASIL MOKA SRL, je Distributor, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Automaty, Nápojové automaty, installation of vending machines, automatic hot drink dispensers, Automaty, automatic dispenser rental, Nápojové automaty, espresso coffee machines, a coffee. Sídlí v Villa Di Tirano, Itálie.

 4. CARBONE HANDELS GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CARBONE HANDELS GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Kevelaer Ot Kervenheim, Německo.

 5. EKOROAST KMS

  Turecko

  Společnost EKOROAST KMS, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasters for dried fruit, coffee-roasting, a chocolate coated dried fruit. Sídlí v Denizli, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Turecko

  Společnost KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD., je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee-roasting, a coffee grinder. Sídlí v Yenişehir/ Konak /izmir, Turecko.

 2. NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Německo

  Společnost NEUHAUS NEOTEC MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Reinbek, Německo.

 3. QUARANTA CAFFÈ

  Itálie

  Společnost QUARANTA CAFFÈ, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech italian espresso coffee, wholesale coffee, roasted and refined coffee export, a contract roasting of coffee and related products. Sídlí v Brindisi, Itálie.

 4. BESCA ROASTERS.

  Turecko

  Společnost BESCA ROASTERS., je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražírny - zařízení, coffee bean roasters, a Pražírny - zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  Itálie

  Společnost CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Coffee capsule machines, Pražení - vybavení, Coffee bean mixture, a espresso coffee machines for communities. Sídlí v Cremona, Itálie.

 1. SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM

  Turecko

  Společnost SEVVAL ROASTING AND PACKAGING SYSTEM, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasters for dried fruit, packing machines for packing, plants and equipment for roasting and toasting coffee and related products, a coffee-roasting. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Turecko

  Společnost CESELSAN MAKINA SANAYI VE TICARET A.Ş., je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Giresun, Turecko.

 1. ALL4VENDING

  Polsko

  Společnost ALL4VENDING, je Maloprodejce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Radom, Polsko.

 2. DONKO'S KOFFIE

  Belgie

  Společnost DONKO'S KOFFIE, je Multi-Category, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee and tea, coffee, tea, coffee and herbal teas, a coffee machine accessories. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 3. MOKAFINA

  Belgie

  Společnost MOKAFINA, je Distributor, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Ground roasted coffee, roasted coffee beans, a Káva a čaj. Sídlí v Wijnegem, Belgie.

 4. DNZ ROASTING MACHINE

  Turecko

  Společnost DNZ ROASTING MACHINE, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 5. VALEOROSSI

  Ukrajina

  Společnost VALEOROSSI, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasting, a food industry. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 6. EUROFOOD TRADING SARL

  Francie

  Společnost EUROFOOD TRADING SARL, je Poskytovatel služeb, která působí v Kakao a čokoláda - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražírny - zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pražírny - zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Annecy-Le-Vieux, Francie.

 7. COFFE EXCLUSIVE

  Ukrajina

  Společnost COFFE EXCLUSIVE, je Velkoprodejce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Charkiv, Ukrajina.

 8. ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S.

  Turecko

  Společnost ELTES GIDA SAN. VE TIC . A.S., je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, a Káva a čaj. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. BAZZARA SRL

  Itálie

  Společnost BAZZARA SRL, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Trieste, Itálie.

 2. GARANTI ROASTERS

  Turecko

  Společnost GARANTI ROASTERS, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turecko

  Společnost URANUS MAKINE SAN.TIC.LTD.ŞTI, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. PRIME BRASIL COFFEE

  Itálie

  Společnost PRIME BRASIL COFFEE, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasted coffee, Green coffee, a Ground roasted coffee. Sídlí v Avezzano, Itálie.

 5. MACHINE CASTLE

  Turecko

  Společnost MACHINE CASTLE, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasters for peanuts, almonds, cocoa, pumpkin seeds, chick-peas and pistachio nuts, coffee roasting equipment, coffee bean roasters, a grinders. Sídlí v Machine Castle, Turecko.

 6. PREDOM SERVICE FHU

  Polsko

  Společnost PREDOM SERVICE FHU, je Multi-Category, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee-makers, accessories and optional features for coffee machines, ground coffee, a raw coffee beans. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 7. KRAFFE ROASTERS

  Turecko

  Společnost KRAFFE ROASTERS, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee bean roasters. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. OZSTARMAKINA

  Turecko

  Společnost OZSTARMAKINA, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech food ingredients for salted meats, a treadmills. Sídlí v Dznizli, Turecko.

 9. MACCHINE DA CAFFE' FRACINO

  Itálie

  Společnost MACCHINE DA CAFFE' FRACINO, je Distributor, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech doser grinders. Sídlí v Lodi, Itálie.

 10. SM COFFEE TRADING

  Belgie

  Společnost SM COFFEE TRADING, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary komerční, Kávovary komerční, a contract roasting of coffee and related products. Sídlí v Dinant, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma