• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • pražení - vybavení

Výsledky hledání pro

Pražení - vybavení - Dovoz vývoz

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost R&R ROASTER AND ROASTER, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Pečicí trouby, průmyslové, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Pražení - vybavení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turecko

  Společnost EFOR NUTS ROASTING MACHINES, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, roasting machines, Pražení - vybavení, industrial machines, a dry fruits. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  Itálie

  Společnost COSMAI COFFEE GROUP SRL, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee bean roasters, Italian coffee, a espresso coffee capsules. Sídlí v Milano, Itálie.

 4. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Turecko

  Společnost FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary komerční, coffee bean roasters, coffee roasting equipment, Kávovary komerční, a plants for roasting coffee, barley and related products. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. GOPPION CAFFE'

  Itálie

  Společnost GOPPION CAFFE', je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, ground coffee, coffee, Káva a čaj, a coffee machine pods. Sídlí v Preganziol, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  Itálie

  Společnost CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, je Výrobce, která působí v Káva a čaj sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, roasting, coffee, Pražení - vybavení, a espresso coffee capsules. Sídlí v Lavello, Itálie.

 2. EKOROAST

  Turecko

  Společnost EKOROAST, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, a Pražení - vybavení. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. BESCA ROASTERS.

  Turecko

  Společnost BESCA ROASTERS., je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražírny - zařízení, coffee bean roasters, a Pražírny - zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  Itálie

  Společnost KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, wholesale coffee, ground coffee, Káva a čaj, a coffee. Sídlí v Enna, Itálie.

 5. BRAZIL COMPANY

  Belgie

  Společnost BRAZIL COMPANY, je Výrobce, která působí v Kávovary komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary pro domácnost, Pražení - vybavení, Káva a čaj, Kávovary pro domácnost, coffee beverages, Pražení - vybavení, a Káva a čaj. Sídlí v Genk, Belgie.

 1. COPPER COFFEE ROASTERS

  Spojené království

  Společnost COPPER COFFEE ROASTERS, je Maloprodejce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee blends. Sídlí v Cobham, Spojené království.

 2. TRÉSCOL COFFEE

  Turecko

  Společnost TRÉSCOL COFFEE, je Maloprodejce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech 3-module coffeemaker, a coffee. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Belgie

  Společnost AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Káva a čaj, Pražení - vybavení, Káva a čaj, coffee bean roasters, a roasting. Sídlí v Ardooie (Koolskamp), Belgie.

 2. REVTECH

  Francie

  Společnost REVTECH, je Výrobce, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Pražení - vybavení, a heat treatment. Sídlí v Loriol Sur Drome, Francie.

 3. ESSSE CAFFE

  Belgie

  Společnost ESSSE CAFFE, je Velkoprodejce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Kávovary komerční, Kávovary pro domácnost, Káva a čaj, Kávovary komerční, hot chocolate machines, a Kávovary pro domácnost. Sídlí v Heppignies, Belgie.

 4. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost SWEET COFFEE ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Sídlí v Grugliasco, Itálie.

 5. OUTER SPACE LTD

  Spojené království

  Společnost OUTER SPACE LTD, je Maloprodejce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee blends for restaurants, a contract roasting of coffee and related products. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 6. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Turecko

  Společnost ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Nizozemsko

  Společnost INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, je Velkoprodejce, která působí v Káva a čaj sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, raw coffee beans, a Pražení - vybavení. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 8. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Belgie

  Společnost TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Káva a čaj, Pražení - vybavení, Káva a čaj, wholesale roasted and refined coffee, a wholesale coffee. Sídlí v Fleurus, Belgie.

 1. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Řecko

  Společnost DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, je Výrobce, která působí v Káva a čaj sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, a Pražení - vybavení. Sídlí v Drama, Řecko.

 2. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Turecko

  Společnost GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Sídlí v Kula, Turecko.

 3. BEANWORKS

  Spojené království

  Společnost BEANWORKS, je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Sídlí v Woodville, Spojené království.

 4. HOTFILTER GMBH

  Německo

  Společnost HOTFILTER GMBH, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Káva a čaj, Pražení - vybavení, a Káva a čaj. Sídlí v Nordhorn, Německo.

 5. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukrajina

  Společnost SMART INVESTMENT GROUP, je Distributor, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Sídlí v Chernivtsi, Ukrajina.

 6. TEA AND COFFEE

  Island

  Společnost TEA AND COFFEE, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, a Pražení - vybavení. Sídlí v Hafnarfirdi, Island.

 7. SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee roasting equipment. Sídlí v Pila, Polsko.

 8. LUMAR SRL

  Itálie

  Společnost LUMAR SRL, která působí v Pražení - vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech espresso coffee machines. Sídlí v Aosta, Itálie.

 9. PANFOODS CO., LIMITED

  Spojené království

 10. COFFEETOOL OF ATHENS SAKANTARIS BROS

  Řecko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma