• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • profily a tyče ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Profily a tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Itálie

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. SIPPA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SIPPA, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bar Sur Aube, Francie.

 3. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba sluneční energie, Energie sluneční - zařízení, Kontejnerové terminály, structures for photovoltaic installations, solar plants, Výroba sluneční energie, photovoltaic solar panels, exposed solar panels, a industrial applications of solar power. Sídlí v Seeham, Rakousko.

 4. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Werl, Německo.

 5. SIKLA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SIKLA GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Villingen-Schwenningen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BECKER PROFILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BECKER PROFILE GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Friedewald, Německo.

 2. K. MODER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost K. MODER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Apen, Německo.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FALK ADLER GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. JORIS IDE

  Belgie

  Společnost JORIS IDE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Izolace tepelná - materiály, Střešní materiály, building insulation, Izolace tepelná - materiály, building panels, a Střešní materiály. Sídlí v Zwevezele, Belgie.

 5. VEFA ALÜMINYUM

  Turecko

  Společnost VEFA ALÜMINYUM, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Příčky, aluminium railing, a Příčky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. TEMPO MATERIAUX

  Francie

  Společnost TEMPO MATERIAUX, je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech sections. Sídlí v Vendenheim, Francie.

 2. AUBRY NTV

  Francie

  Společnost AUBRY NTV, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, Profily ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Gonesse, Francie.

 1. PROFILMETALL-GRUPPE

  Německo

  Společnost PROFILMETALL-GRUPPE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily válcované za studena, aluminium profiles, Profily válcované za studena, steel profiles, a Aluminium sections for commercial vehicles. Sídlí v Hirrlingen, Německo.

 2. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Německo

  Společnost HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Murr, Německo.

 3. CONTIFONTE

  Francie

  Společnost CONTIFONTE, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Saverne, Francie.

 4. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 5. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Řecko

  Společnost HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Nosníky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Steel girders, steel beams, Profily a tyče ze železných kovů, a steel structural sections. Sídlí v Kalochori, Řecko.

 6. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Rumunsko

  Společnost METALED STEEL MATERIALS SRL, je Distributor, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Ocel konstrukční, Ocelové trouby a trubky, Ocelové plechy a pásky, Profily a tyče ze železných kovů, Ocel konstrukční, Ocelové trouby a trubky, a Ocelové plechy a pásky. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 7. PROFIL C

  Francie

  Společnost PROFIL C, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Profily a tyče ze železných kovů, Kovová nosítka, Konstrukce kovové - lehké, Profily a tyče ze železných kovů, blankets, a Kovová nosítka. Sídlí v Vaudrey, Francie.

 8. VALLET CINTRAGE

  Francie

  Společnost VALLET CINTRAGE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Profily a tyče ze železných kovů, Ocele a kovy - obrábění, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Profily a tyče ze železných kovů, a machines for working bars, sections and pipes. Sídlí v St Andre De Corcy, Francie.

 1. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Válcovací stolice pro železné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Rolety kovové, Profily a tyče ze železných kovů, roll-forming machines, Rolety kovové, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Select Cityizmir, Turecko.

 2. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polsko

  Společnost BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, a Plechy a pásková ocel ze železných kovů. Sídlí v Lódz, Polsko.

 3. MET-ACCIAI SRL

  Itálie

  Společnost MET-ACCIAI SRL, je Distributor, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Strips and sheets - ferrous metal, metal tubes, iron beams, a metalwork. Sídlí v Baldissero Canavse, Itálie.

 4. SIKA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIKA S.R.L., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech profilový ze železných kovů, Plech profilový ze železných kovů, special structural shapes for frames, bending of metal structural shapes, a special tubular sections. Sídlí v Casier, Itálie.

 5. SIDERVAL S.P.A.

  Itálie

  Společnost SIDERVAL S.P.A., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Radiátory žebrové, Radiátory žebrové, semi-finished extruded, a metallic angle sections. Sídlí v Talamona (so), Itálie.

 6. CO.FER.S.

  Itálie

  Společnost CO.FER.S., je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, a galvanized sheet metal. Sídlí v Schio, Itálie.

 7. HIERROS CUBELLS, S.L.

  Španělsko

  Společnost HIERROS CUBELLS, S.L., je Distributor, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal girders for the building trade. Sídlí v Ribarroja Del Turia, Španělsko.

 8. BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS

  Francie

  Společnost BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech railroad vehicles, a Special transport. Sídlí v Crespin, Francie.

 9. AXIS

  Francie

  Společnost AXIS, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, concrete reinforcements, metal scaffolding, Ocele a kovy - obrábění, a metal reinforcement meshing for buildings. Sídlí v Pornic, Francie.

 10. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Nářadí a železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Building - hardware, Profily a tyče ze železných kovů, a drawn iron. Sídlí v Montecchio Emilia, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma