• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • profily a tyče ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Profily a tyče ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Itálie

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. SIPPA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SIPPA, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bar Sur Aube, Francie.

 3. SIKLA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SIKLA GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Villingen-Schwenningen, Německo.

 4. BECKER PROFILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BECKER PROFILE GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Friedewald, Německo.

 5. PROFILMETALL-GRUPPE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PROFILMETALL-GRUPPE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily válcované za studena, Non-ferrous metal profiles, Sections and bars – non-ferrous metal, Roll-formed profiles, aluminium profiles, Stainless-steel profiles, Precision profiles, Metal profiles, a Steel C profiles. Sídlí v Hirrlingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Werl, Německo.

 2. K. MODER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost K. MODER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Apen, Německo.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FALK ADLER GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. VEFA ALÜMINYUM

  Turecko

  Společnost VEFA ALÜMINYUM, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Příčky, aluminium railing, a Příčky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. JORIS IDE

  Belgie

  Společnost JORIS IDE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Izolace tepelná - materiály, Střešní materiály, building insulation, Izolace tepelná - materiály, building panels, a Střešní materiály. Sídlí v Zwevezele, Belgie.

 1. AUBRY NTV

  Francie

  Společnost AUBRY NTV, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, Profily ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Gonesse, Francie.

 2. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Německo

  Společnost HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Murr, Německo.

 1. CONTIFONTE

  Francie

  Společnost CONTIFONTE, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Saverne, Francie.

 2. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 3. SCHIAVANO

  Itálie

  Společnost SCHIAVANO, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, iron processing, connectors for metal tubes, Stavební kování, a sheet and pipe work. Sídlí v Casarano, Itálie.

 4. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Řecko

  Společnost HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Nosníky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Steel girders, steel beams, Profily a tyče ze železných kovů, a steel structural sections. Sídlí v Kalochori, Řecko.

 5. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Rumunsko

  Společnost METALED STEEL MATERIALS SRL, je Distributor, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče ze železných kovů, Ocel konstrukční, Ocelové trouby a trubky, Ocelové plechy a pásky, Profily a tyče ze železných kovů, Ocel konstrukční, Ocelové trouby a trubky, a Ocelové plechy a pásky. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 6. AXIS

  Francie

  Společnost AXIS, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, concrete reinforcements, metal scaffolding, Ocele a kovy - obrábění, a metal reinforcement meshing for buildings. Sídlí v Pornic, Francie.

 7. STE ARMATURES MANNA & THIRION

  Francie

  Společnost STE ARMATURES MANNA & THIRION, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, armatures, metal reinforcements for the building trade, concrete reinforcements, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Saint-Chamas, Francie.

 8. PRODUITS MAULER

  Francie

  Společnost PRODUITS MAULER, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovová nosítka, Zámečnické práce, Kovová nosítka, Panels, parquet, a Zámečnické práce. Sídlí v Soultz, Francie.

 1. VOSSLOH FRANCE

  Francie

  Společnost VOSSLOH FRANCE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kolejnice ze železných kovů, a Kolejnice ze železných kovů. Sídlí v Rueil-Malmaison Cedex, Francie.

 2. APROMETAL

  Francie

  Společnost APROMETAL, je Výrobce, která působí v Profily válcované za studena sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, Profily a tyče ze železných kovů, Nosníky ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Profily a tyče ze železných kovů, Nosníky ze železných kovů, a construction of metal structures for public works. Sídlí v Saint-Martin-Belle-Roche, Francie.

 3. MET-ACCIAI SRL

  Itálie

  Společnost MET-ACCIAI SRL, je Distributor, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Strips and sheets - ferrous metal, metal tubes, iron beams, a metalwork. Sídlí v Baldissero Canavse, Itálie.

 4. CIPRIANI PROFILATI S.R.L.

  Itálie

  Společnost CIPRIANI PROFILATI S.R.L., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plech profilový ze železných kovů, Stropy - stavebnicové obklady, Plech profilový ze železných kovů, a Stropy - stavebnicové obklady. Sídlí v Rovereto, Itálie.

 5. TREFILERIES PERILLAT

  Francie

  Společnost TREFILERIES PERILLAT, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Ocel, Bar turning steel and metals, a drawn steels. Sídlí v Marignier, Francie.

 6. FRANCE CALFEUTRAGE

  Francie

  Společnost FRANCE CALFEUTRAGE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění a ucpávky, Hlavní potrubí ze železných kovů, Těsnění a ucpávky, Hlavní potrubí ze železných kovů, a insulation. Sídlí v Fourqueux, Francie.

 7. PROFIL C

  Francie

  Společnost PROFIL C, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Profily a tyče ze železných kovů, Kovová nosítka, Konstrukce kovové - lehké, Profily a tyče ze železných kovů, blankets, a Kovová nosítka. Sídlí v Vaudrey, Francie.

 8. CO.FER.S.

  Itálie

  Společnost CO.FER.S., je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásková ocel ze železných kovů, Plechy a pásková ocel ze železných kovů, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, a galvanized sheet metal. Sídlí v Schio, Itálie.

 9. NORCAN SAS - PROFILÉS EN ALUMINIUM

  Francie

  Společnost NORCAN SAS - PROFILÉS EN ALUMINIUM, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Sídlí v Haguenau Cedex, Francie.

 10. PRO LIGNUM

  Francie

  Společnost PRO LIGNUM, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Nosníky ze železných kovů, Nosníky ze železných kovů, a solid wood. Sídlí v Frasne, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma