• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • profily ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Profily ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Itálie

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. DOGRAR METAL

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost DOGRAR METAL, je Subdodavatel, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Plechy a trubky, Profily ze železných kovů, Zakružování ocele a kovů, Obráběcí stroje pro zakružování, Trouby a trubky z nerez ocele, Metal work, Laser cutting, a Laser - stroje na sváření a řezání. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FERTUBI FRIULI S.R.L., je Distributor, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Příruby armatur, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Profily ze železných kovů, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Příruby armatur, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Profily ze železných kovů, a Potrubní tvarovky ze železných kovů. Sídlí v Udine, Itálie.

 4. SADEF FRANCE

  Francie

  Společnost SADEF FRANCE, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily válcované za studena, a Profily válcované za studena. Sídlí v Nogent-Sur-Marne, Francie.

 5. AUBRY NTV

  Francie

  Společnost AUBRY NTV, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, Profily ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Profily z neželezných kovů, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Gonesse, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost LOUIS HESS GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hamm, Německo.

 2. SINIAT GMBH

  Německo

  Společnost SINIAT GMBH, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Oberursel, Německo.

 3. MECALDE 2

  Španělsko

  Společnost MECALDE 2, je Výrobce, která působí v Profily z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily ze železných kovů, Dveře a vrata posuvné, průmyslové, Hliník a slitiny, aluminium display cabinets, Profily ze železných kovů, Dveře a vrata posuvné, průmyslové, a Hliník a slitiny. Sídlí v Arbizu-Navarra, Španělsko.

 4. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Turecko

  Společnost YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş., je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. PROFILAFROID

  Francie

  Společnost PROFILAFROID, je Subdodavatel, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Civil engineering. Sídlí v Bailleul-Sur-Therain, Francie.

 1. PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC

  Ukrajina

  Společnost PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC, je Výrobce, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily ze železných kovů, Trouby a trubky ze železných kovů, Welded pipes, Metal tubes, Profily ze železných kovů, a Trouby a trubky ze železných kovů. Sídlí v Korosten, Ukrajina.

 2. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Rakousko

  Společnost KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 1. DNEPROSPETSSTAL,PJSC

  Ukrajina

  Společnost DNEPROSPETSSTAL,PJSC, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal profiles. Sídlí v Zaporozhye, Ukrajina.

 2. METPORTAL

  Ukrajina

  Společnost METPORTAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal profiles, l angle drawn wires, a iron metals. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 3. METAALHANDEL PILLAERT

  Belgie

  Společnost METAALHANDEL PILLAERT, je Velkoprodejce, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily ze železných kovů, Profily ze železných kovů, beams, a portals. Sídlí v Vleteren, Belgie.

 4. NEGOCE+

  Francie

  Společnost NEGOCE+, je Distributor, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech i-beams, steel joints and parts, aluminium sheets, a gratings. Sídlí v Tancarville, Francie.

 5. LAMINADOS LOSAL SA

  Španělsko

  Společnost LAMINADOS LOSAL SA, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, Tyče ze železných kovů, Profily a tyče z neželezných kovů, metal inserts, a sections. Sídlí v Gernika - Vizcaya, Španělsko.

 6. METAALWINKEL ROTTERDAM

  Nizozemsko

  Společnost METAALWINKEL ROTTERDAM, je Maloprodejce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel speciální, Ocel speciální, aluminium profiles, a punched plate. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 7. M&M POSMETAL, S.L.

  Španělsko

  Společnost M&M POSMETAL, S.L., je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech light posts. Sídlí v Alhaurín El Grande, Španělsko.

 8. SADEF BELGIQUE

  Belgie

  Společnost SADEF BELGIQUE, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel profiles. Sídlí v Gits, Belgie.

 1. UNIFLEX CNC

  Německo

  Společnost UNIFLEX CNC, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech 5 axis milling. Sídlí v Grossalmerode, Německo.

 2. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Španělsko

  Společnost CAESA PERFILES ESPECIALES, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Protahování ocele a kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Profily ze železných kovů, Profily válcované za studena, Protahování ocele a kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Profily ze železných kovů, a Profily válcované za studena. Sídlí v Caldes De Montbui, Španělsko.

 3. ANASER PROD SRL

  Rumunsko

  Společnost ANASER PROD SRL, je Výrobce, která působí v Obytné buňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové konstrukce, Profily ze železných kovů, profiles, Ocelové konstrukce, a Profily ze železných kovů. Sídlí v Ciorogarla, Rumunsko.

 4. CAESA SPECIAL PROFILES

  Španělsko

  Společnost CAESA SPECIAL PROFILES, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Caldes De Montbui, Španělsko.

 5. ETG BY KEVIN KREYER

  Německo

  Společnost ETG BY KEVIN KREYER, je Distributor, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Schloss Holte-St., Německo.

 6. KARIPIDIS METAL

  Řecko

  Společnost KARIPIDIS METAL, je Distributor, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech panels, a Steel girders. Sídlí v Anavissos, Řecko.

 7. VOL-STAHL GMBH

  Německo

  Společnost VOL-STAHL GMBH, je Výrobce, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 8. HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG

  Německo

  Společnost HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Profily ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, Laser - stroje na sváření a řezání, a iron sections. Sídlí v Wolgast, Německo.

 9. TODOPERFIL

  Španělsko

  Společnost TODOPERFIL, je Multi-Category, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily ze železných kovů, a Profily ze železných kovů. Sídlí v La Llagosta-Barcelona, Španělsko.

 10. ALERIS ALUMINUM VOGT GMBH

  Německo

  Společnost ALERIS ALUMINUM VOGT GMBH, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Profily ze železných kovů, Hliník a slitiny, Profily ze železných kovů, a Hliník a slitiny. Sídlí v Vogt, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Profily ze železných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 098 Podniky